باورها و ارزش‌ها، بهترين راهنما و مشاور زندگي شما هستند.(آنتوني رابينز)
خوش آمدید - امروز : یکشنبه ۲۸ آبان ۱۳۹۶
A
خانه » اخبار » اخبار اقتصادی » کاهش ترافیک پایتخت کشور عزیزمان ایران با دو آزادراه تازه

کاهش ترافیک پایتخت کشور عزیزمان ایران با دو آزادراه تازه

معاون ساخت و توسعه آزاد راه‌ها گفت: آزاد راه تازه چرمشهر به پردیس به زودی کلید خورده و با افتتاح این آزاد راه  از بار ترافیک جنوب کشور به شدت کاسته خواهد شد.

کاهش ترافیک پایتخت کشور عزیزمان ایران با دو آزادراه تازه

حسین میر شفیع معاون شرکت ساخت و توسعه آزاد راه در گفتگو با خبرنگار راه و شهرسازی گروه اقتصادی گروه تحریریه سایت جوان، با اشاره به اینکه در برنامه ششم توسعه مقرر شده است ۵ هزار کیلومتر آزاد راه ساخته شود، اظهار داشت: جهت ساخت ۳ هزار و ۳۰۰ کیلومتر آزاد راه سرمایه گذار گزینش کرده ایم که در حال بررسی توان مالی آنها بوده و در صورت اثبات آنها اقدام به عقد قرار داد می‌کنیم.

وی در ادامه افزود: از ۳ هراز ۳۰۰ کیلومتر آزاد راه در کشور، بعضی از آنها به مرحله عقد قرارداد رسیده و در آینده نزدیک نیز ساخت آنها کلید می خورد.

میر شفیع در خصوص آزاد راه‌های جدید در کشور گفت: ساخت آزاد راه لامرد به پارسیان ، مشهد_ قوچان ،ایلام به اصفهان ، قطعه ۳کنار گذر شرق اصفهان قطعه ۳ ایلام اصقهان کنار گذر تبریز ،کنار گذر اراک سیرجان وازاد راه سیرجان بندر عباس به زودی شروع می‌شود.

کاهش ترافیک پایتخت کشور عزیزمان ایران با دو آزادراه تازه

معاون ساخت و توسعه آزاد راه ها در خصوص ساخت یک آزاد راه تازه در اطراف پایتخت کشور عزیزمان ایران نیز گفت: با ساخت و تکمیل دو آزادراه مهم کنار گذر جنوب پایتخت کشور عزیزمان ایران از چرمشهر تا آبیک و همچنین آزادراه چرمشهر- پردیس بار ترافیک از غرب و جنوب به سمت تهران و شمال کشور به طور چشمگیری کم کردن می‌یابد.

وی در خاتمه یادآور شد: مسافرانی که از جنوب کشور قصد سفر به شمال را دارند، می توانند بدون ورود به پایتخت کشور عزیزمان ایران مستقیم از بزرگراه قم به گرمسار و از طریق آزاد راه تازه به سمت پردیس حرکت و در نهایت به شمال کشور سفر کنند.

انتهای پیام/

آزاد راه جدید چرم شهر به پردیس به زودی کلید می‌خورد

واژه های کلیدی: خبرنگار | سیرجان | ترافیک | اصفهان | تهران | ایلام | ایران | آزاد راه جدید

دانلود

اخبار

آرشیو

گالری عکس

آرشیو

اس ام اس های تازه

آرشیو

آهنگ های پیشواز

آرشیو