پس به یاد من باشید تا به یاد شما باشم (خداوند)
خوش آمدید - امروز : دوشنبه ۲ بهمن ۱۳۹۶
A
خانه » کامپیوتر و اینترنت » اعلام حمایت وزیر ارتباطات دولت یازدهم از جهرمی

اعلام حمایت وزیر ارتباطات دولت یازدهم از جهرمی

محمود واعظی ار محمد جواد آذری جهرمی وزیر پیشنهادی دولت دوازدهم جهت تصدی وزارت ارتباطات رسما اعلام حمایت کرد.

اعلام حمایت وزیر ارتباطات دولت یازدهم از جهرمی

به گزارش حوزه دنیای ارتباطات گروه اینترنت گروه تحریریه سایت جوان؛ محمود واعظی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات ظهر امروز در مراسم تقدیر از خبرنگاران گفت: در مدیریت جوان‌ها نوآوری، ابتکار، خلاقیت و جسارت زیاد می شود و من نیز از جهرمی به عنوان وزیر پیشنهادی وزارت ارتباطات در دولت دوازدهم،حمایت می کنم.

وی در ادامه از تلاش چهارساله خبرنگاران درحوزهICT تقدیر کرد و گفت: شغل خبرنگاری هم سخت و هم ساده هست، ساده است جهت کسانی که تعهدی نسبت به شغل خود ندارند و هر مطلبی را بدون تحقیق و بررسی، بدون در نظر گرفتن عواقبش می نویسند و سخت است جهت افراد مسئولیت پذیر، که نسبت به حرفه خود، مسئولانه عمل می کنند.

وزیر ارتباطات با بیان اینکه تلاش کرده ایم از ابتدای ورود به وزارت ارتباطات، با خبرنگاران واکنش‌ها مهربانه و در خور شأن آنها داشته باشیم افزود: اعتقاد دارم رسانه در مجموع، یک رکن اداره هر کشور و هر وزارتخانه است و بدون ارتباط با افکار عمومی و ارتباط تنگاتنگ با مردم، دموکراسی محقق نمی شود.

اعلام حمایت وزیر ارتباطات دولت یازدهم از جهرمی

وی با تاکید بر اینکه خبرنگار و رسانه پلی دو جانبه میان مردم و مسئولین هستند، ادامه داد: بعضی رسانه ها به گزینش خبر دست می زنند و آنچه را که خود می خواهند منعکس می کنند که البته تعدادشان کم است.

واعظی با بیان اینکه در چهار سال گذشته ماموریت سنگینی جهت اداره این وزارتخانه داشته ایم، افزود: از همان ابتدا با مدیر جمهور قراری گذاشتیم که عقب افتادگی این وزارتخانه را در بحث زیرساخت، گسترش کسب و کارهای نوپا و اینترنت جبران کنیم.

وی تصریح کرد: وظیفه مسئولین آن است که تا آنجا که می توانند به مردم خدمت کنند و بدهکار مردم باشند.

واعظی در خصوص جهرمی وزیر تازه و پیشنهادی وزارت ارتباطات نیز گفت: یکی از بحث هایی که همواره خبرنگاران از ما می درخواست کردند استفاده از نسل تازه جهت اداره کشور بود که بنده این کار را کردم و در طول فعالیت در وزارت ارتباطات، مدیرعامل زیرساخت، مدیرعامل پست و مدیر پژوهشگاه ارتباطات را جوان گزینش کردم.

محمود واعظی ار محمد جواد آذری جهرمی وزیر پیشنهادی دولت دوازدهم جهت تصدی وزارت ارتباطات رسما اعلام حمایت کرد.

وزیر ارتباطات با بیان اینکه تلاش کردم به جوانها میدان دهم افزود: خوشحالم از اینکه در لیستی که جهت مدیر جمهور آماده شده است بود، چند نفر از معاونان وزیر ارتباطات در سطحی بودند که می توانستند به عنوان وزیر معرفی شوند و این نشان از کار تیمی در این وزارتخانه بوده است.

وی با تاکید بر اینکه در لیست های داده شده است به مدیر جمهور فقط در لیست وزارت ارتباطات کاندیدای کمتر از ۴۰ سال دیده می شد؛ گفت: مدیر جمهور به ما اعتماد کردند و امیدوارم مجلس نیز به این جوان اعتماد کند.

واعظی تصریح کرد: هنگامی که جوان بر سر کار می آید، نوآوری، ابتکار ،خلاقیت و جسارت، زیاد می شود و می توان کارهای بزرگتری انجام داد، من نیز از این وزیر جوان حمایت خواهم کرد.

وزیر ارتباطات دولت یازدهم خاطر نشان کرد: از نظر من شاکله و خط مشی وزارت ارتباطات عوض کردن نمی کند و ارتباطات وزیر آینده نیز با خبرنگاران مثبت خواهد بود.

انتهای پیام/

واعظی: امیدوارم مجلس به جهرمی اعتماد کند

واژه های کلیدی: وزیر ارتباطات | دولت یازدهم | از اینکه در | رسانه ها | ارتباط | اداره | اعتماد | محمود واعظی

دانلود

اخبار

آرشیو

گالری عکس

آرشیو

اس ام اس های تازه

آرشیو

آهنگ های پیشواز

آرشیو