به عهد و پیمان خود وفا کنید (قران کریم)
خوش آمدید - امروز : دوشنبه ۲ بهمن ۱۳۹۶
A
خانه » اخبار » اخبار ورزشی » پنجره نقل و انتقالات استقلال خوزستان در فیفا قفل شد! , رونمایی از بحران تازه فوتبال ایران, ویژه

پنجره نقل و انتقالات استقلال خوزستان در فیفا قفل شد! , رونمایی از بحران تازه فوتبال ایران, ویژه

بعد از صحبتهای ویسی که البته آشکارا هم به بسته شدن پنجره نقل و انتقالاتی اشاره نکرده هست، بعضی گمانه زنی کردند که استقلال خوزستان از پنجره نقل و انتقالات محروم شده است هست.

پنجره نقل و انتقالات استقلال خوزستان در فیفا قفل شد! , رونمایی از بحران تازه فوتبال ایران, ویژه

وب سایت رسمی برنامه نود- عبدالله ویسی سرمربی استقلال خوزستان، امروز در کنفرانس مطبوعاتی پیش از بازی برابر سایپا خبر عجیبی به خبرنگاران داد.

به گزارش سایت نود، آنطور که بعضی خبرگزاریها مخابره کرده اند، ویسی اعلام کرده که تیمش در پنجره نقل و انتقالات محروم شده است است ولی ظاهرا ماجرا چیز دیگری است.

سرمربی استقلال خوزستان گفته است: «باید بگویم امروز حضور تاوادزه در تیم ما قطعی شده است هست، ولی ای تی سی او صادر نشده و امروز متوجه شدم پنجره نقل و انتقلاتی ما مسئله دارد. این بازیکن قرارداد بسته، ولی باید ببینیم مسئله حل می شود یا نه. ما جونیور را هم می خواهیم، ولی قرار است تا دو ساعت آینده به ما اعلام کنند که این بازیکن می تواند با ما قرارداد امضا کند یا نه. اگر بتوانیم از این دو بازیکن استفاده کنیم، بسیاری از پرسشها ما حل می شود.»

پنجره نقل و انتقالات استقلال خوزستان در فیفا قفل شد! , رونمایی از بحران تازه فوتبال ایران, ویژه

پس از صحبتهای ویسی که البته آشکارا هم به بسته شدن پنجره نقل و انتقالاتی اشاره نکرده هست، بعضی گمانه زنی کردند که استقلال خوزستان از پنجره نقل و انتقالات فیفا محروم شده است هست. انگار که در استقلال خوزستان انگار یک اتفاق هولناک رخ داده و این کلوب هنگامی که خواسته قرارداد بازیکن خارجی جدیدش را ثبت کند، با پنجره بسته شده است مواجه شده است هست. آیا خوزستانی ها از پنجره نقل و انتقالات محروم بوده اند؟اگر محروم بوده اند بعد بازیکن گرفته اند و چطور توانسته با بازیکنان جدیدشان قرارداد ببندند؟ اگر این خبر درست باشد همه بازیکنان جدیدی که استقلال خوزستان در نقل و انتقالات گرفته هست، به صورت غیرقانونی جذب شده است اند و هر کدام از آنها که برابر حریفان دو هفته گذشته استقلال خوزستان به میدان رفته باشند، نتیجه بازی را سه بر صفر به سود حریفان استقلال خوزستان می کنند!

چند دقیقه بعد از اظهار نظر ویسی، توپ به زمین فدراسیون فوتبال و دپارتمان بین الملل افتاد و البته سرپرستی دبیرکلی افتاد که آیا به استقلال خوزستان خبر نداده اند از پنجره نقل وانتقالات تابستانی محروم شده است اند و آیا محمدرضا ساکت، سرپرست دبیرکلی فدراسیون فوتبال، اجازه ثبت قرارداد بازیکنان تازه را صادر کرده و آیا شرکت لیگ قراردادهای غیرقانونی  را ثبت کرده است؟ درست مثل ماجراهایی که جهت استقلال و تراکتورسازی تبریز افتاد و البته ماجرا حالا بسیار شبیه به اتفاق های تراکتورسازی فصل پیش و نامه های اسدی دبیرکل وقت به شرکت لیگ هست. این اتفاق ها اگر درست باشند از بحران جدیدی در فوتبال کشور عزیزمان ایران رونمایی می کنند ولی مسئولان دپارتمان بین الملل فدراسیون فوتبال نظر دیگری دارند.

 

اسدی: همه چیز به باشگاهها اعلام می شود

بعد از صحبتهای ویسی که البته آشکارا هم به بسته شدن پنجره نقل و انتقالاتی اشاره نکرده هست، بعضی گمانه زنی کردند که استقلال خوزستان از پنجره نقل و انتقالات محروم شده است هست.

حمیرا اسدی، سرپرست دپارتمان بین الملل فدراسیون فوتبال در باره اتفاقی که جهت پنجره نقل وانتقالات استقلال خوزستان افتاده به سایت نود می گوید: تا این لحظه هنوز محروم شدن استقلال خوزستان از پنجره نقل و انتقالات رسما اعلام نشده هست. همه چیز اول به باشگاهها ابلاغ می شود. آخرین موردی که راجع به استقلال خوزستان به فدراسیون فوتبال ابلاغ شده، نامه ای بوده که فیفا با پست به ما ارسال کرد و تازه کپی نامه هم به فدراسیون فوتبال ابلاغ شده است هست. این کلوب قرار بود تا ۲۸ جولای یعنی حدود ۱۰ روز پیش، به یکی از طلبکارانش، پول پرداخت کند. البته این کلوب جهت پرداخت پول وقت گرفته است و در این باره خطری کلوب استقلال خوزستان را ترساندن نمی کند. ضمن اینکه هر کلوب مدیر تی ام اسی دارد و همه موارد اول به مدیر تی ام اس کلوب به صورت نوتیفیکیشن ارسال می شود. اتفاقی که جهت صفحه نقل وانتقالات استقلال خوزستان افتاده هیچ ارتباطی به بخش بین الملل فدراسیون فوتبال ندارد و من تاکید می کنم که راجع به محرومیت استقلال خوزستان نامه ای دریافت نکرده ایم.»

 

مومنی: پنجره نقل و انتقالات استقلال خوزستان قفل شده است

حامد مومنی مسئول پیگیری به امور تی ام اس باشگاههای لیگ برتری فوتبال کشور عزیزمان ایران که عضو دپارتمان بین الملل فدراسیون فوتبال هم است راجع به اتفاقی که جهت استقلال خوزستان افتاده به سایت نود می گوید:«فکر نمی کنیم محرومیتی در کار باشد. صفحه ورودی پنجره نقل و انتقالات کلوب استقلال خوزستان قفل شده است و ستاره ای در صفحه وجود دارد که ما هم معنی آن را نمی دانیم. این نخستین بار است که شاهد چنین وضعیتی هستیم. در موارد گذشته استقلال پایتخت کشور عزیزمان ایران و تراکتورسازی تبریز، مدیران بخش تی ام اس هر کلوب می توانستند وارد پنجره نقل و انتقالات شوند، ولی آنجا اجازه نقل و انتقال بازیکن داده نمی شد و این توصیه اعلام می شد که تیمها از پنجره تابستانی یا زمستانی یا هر دو محروم هستند و نمی توانند نقل وانتقال داشته باشند. من در این باره با فیفا مکاتبه کرده ام و منتظر پاسخ آنها هستم تا بدانیم علت قفل شدن صفحه نقل و انتقالات استقلال خوزستان در فیفا چیست. شاید مسئله فنی از پنجره نقل و انتقالات باشد و یا شاید مدیر تی ام اس، نام کاربری و رمز عبورش را فراموش کرده هست. ممکن است به همین علت چند بار نام کاربری و رمز عبورش را وارد کرده باشد که در نهایت این کار منجر به قفل شدن صفحه شده است هست. باز هم تاکید می کنم اگر استقلال خوزستان از نقل و انتقالات محروم بود، مشکلی جهت ورود به پنجره نقل و انتقالات پیدا نمی کرد.»

باید منتظر پاسخ فیفا ماند و دید چه اتفاقی جهت صفحه نقل و انتقالات استقلال خوزستان افتاده است.

 

پنجره نقل و انتقالات استقلال خوزستان در فیفا قفل شد! , رونمایی از بحران تازه فوتبال ایران, ویژه

 

واژه های کلیدی: قرارداد بازیکنان | فدراسیون فوتبال | نقل و انتقالات | تراکتورسازی | بین الملل | استقلال | بازیکنان | فوتبال | بازیکن | قرارداد | خوزستان

دانلود

اخبار

آرشیو

گالری عکس

آرشیو

اس ام اس های تازه

آرشیو

آهنگ های پیشواز

آرشیو