کارتان را آغاز کنید، توانایی انجامش بدنبال می آید. (کوروش کبیر)
خوش آمدید - امروز : دوشنبه ۲ بهمن ۱۳۹۶
A
خانه » اخبار » اخبار ورزشی » کشور عزیزمان ایران مثل اروپایی فوتبال می کند/ کار مشکل برابر آنها در سئول داریم ، پارک جی سونگ

کشور عزیزمان ایران مثل اروپایی فوتبال می کند/ کار مشکل برابر آنها در سئول داریم ، پارک جی سونگ

وبسایت رسمی برنامه نود – هافبک سابق تیم ملی کره جنوبی راجع به بازی با کشور عزیزمان ایران در انتخابی جام جهانی به صحبت پرداخت.

کشور عزیزمان ایران مثل اروپایی فوتبال می کند/ کار مشکل برابر آنها در سئول داریم ، پارک جی سونگ

وبسایت رسمی برنامه نود – هافبک سابق تیم ملی کره جنوبی راجع به بازی با کشور عزیزمان ایران در انتخابی جام جهانی به صحبت پرداخت.

عبارات مهم : آفریقای جنوبی – کره جنوبی
به گزارش وبسایت نود و به نقل از ساکرنت، تیم ملی کره جنوبی جهت رسیدن به جام جهانی روسیه کار مشکل در پیش دارد. آنها امیدوار هستند با برتری برابر کشور عزیزمان ایران خیال خود را جهت حضور در جام جهانی راحت کند.

پارک جی سونگ که بیش از ۱۰۰ بازی ملی در کارنامه خود دارد، راجع به شرایط بازیکنان تیم ملی کره و بازی با کشور عزیزمان ایران گفت: در این شرایط فشار زیادی روی بازیکنان کره است ولی آنها بازیکنان تیم ملی هستند و باید بتوانند از این شرایط با موفقیت خارج شوند و بتوانند بر فشار موجود غلبه کنند. در این برهه هواداران نباید بازیکنان را تنها بگذارند و باید حمایت خوبی از بازیکنان تیم ملی داشته باشند. هواداران می توانند از تیم ملی انتقاد کنند ولی الان وقت انتقاد کردن نیست و باید همه از تیم ملی حمایت کنند.

کره جنوبی در ۴ دیدار اخیر برابر تیم ملی کشور عزیزمان ایران بازنده بوده هست. زمانی که پارک جی سونگ در تیم ملی کره جنوبی بود، توانست در دو بازی رفت و برگشت در انتخابی جام جهانی ۲۰۱۰ آفریقای جنوبی جهت کشورش گلزنی کند. پارک ادامه داد: کشور عزیزمان ایران در آسیا است ولی فیزیک بازیکنان این تیم شبیه اروپایی ها هست. آنها فوتبال درگیرانه و مشکل بازی می کنند و همین باعث می شود تا تیم ها به خاطر بازی با کشور عزیزمان ایران مسئله داشته باشند.

تنها یک تیم دیگر به همراه کشور عزیزمان ایران به صورتا مستقیم راهی جام جهانی می شود و تیم سوم گروه باید در پلی اف مسابقه کند.

 

 

کشور عزیزمان ایران مثل اروپایی فوتبال می کند/ کار مشکل برابر آنها در سئول داریم ، پارک جی سونگ

۲۰۲۰

واژه های کلیدی: آفریقای جنوبی | کره جنوبی | جام جهانی | هواداران | کره جنوبی | بازیکنان | فوتبال | ایران | انتقاد

دانلود

اخبار

آرشیو

گالری عکس

آرشیو

اس ام اس های تازه

آرشیو

آهنگ های پیشواز

آرشیو