نباید از خسته بودن خود شرمنده باشی بلکه فقط باید سعی کنی خسته آور نباشی.
خوش آمدید - امروز : سه شنبه ۲۶ دی ۱۳۹۶
A
خانه » آرایش و زیبایی » آرایش صورت » داغ خبری (۳۱۴)+ عکس های بازیگران

داغ خبری (۳۱۴)+ عکس های بازیگران

عکس های بازیگران | اینستاگرام | سینمایی | در حاشیه | بازیگران | تصویری | بازیگر | کنسرت | سینما | تصویر

داغ خبری (314)+ عکس های بازیگران

عکس های بازیگران + داغ خبری «۳۱۴»

عکس های بازیگران ایرانی در اینستاگرام را می توانید در ادامه دیدن نمایید که از میان برترین ها و پرلایک ترین ها گزینه شده است هست.

سلفی بانو هاي بازیگر در توزیع شخصی فیلم (فصل نرگس) ساخته نگار آذربایجانی که در ارگ تجریش برگزار شد. با حضور یکتا ناصر, الهام پاوه نژاد, نازنین بیاتی و پریسا قهرمانی منتقد سینما. فیلمی که با دقت به مجموعه فیلمهای در حال توزیع, ارزش سینما رفتن را دارد.

داغ خبری (۳۱۴)+ عکس های بازیگران

یازدهمین مراسم خوش حالی انجمن منتقدان و نویسندگان سینمایی کشور عزیزمان ایران پنجشنبه هفته پیش در کانون پرورش فکری کودکان برگزار شد و بار دیگر جمعی پرستاره را رقم زد و خوراک پست عکاسان و صفحه هاي طرفداری را تا یک ماه دیگر فراهم سازی کرد. سارا بهرامی و هستی مهدوی در حال ورود به همین مراسم.

نازنین کریمی با ظاهر عجیب اش در این مراسم. اگر اشتباه نکنم در قبل از اجزای این لباس در حمام هاي عمومی و به وسیله مردها ارجمند بهره گیری میشد تا خدایی نکرده جو عمومی حمام ها مکدر نشود, ولی خب امروزه در لباس پلوخوری ستارگان سینما نمایان شدن یافته و باعث تکدر جو عمومی اینستاگرام شده است هست. کدام بهره گیری بهتر بود؟

افسانه پاکرو هم در این مراسم حضور پیدا کرد. شاید به این علت که به او خبر رسیده بود که قرار است از استاد کیارستمی در این مراسم تجلیل شود.

عکس های بازیگران | اینستاگرام | سینمایی | در حاشیه | بازیگران | تصویری | بازیگر | کنسرت | سینما | تصویر

این استوری خوشگل و مفهومی که ملاحظه می کنید, به وسیله یکی از نمایندگان ارجمند مجلس آپلود شده است هست. نماینده عزیزی که علاقه زیادی به گیلاس دارد!

همسر و فرزند شهاب حسینی نمایندگان شهاب جهت حضور در مراسم گوناگون میباشند و چه نمایندگانی از این بهتر؟

احسان خواجه امیری در کنار همسر و فرزند عزیزش بعد از آخر یکی از کنسرت هاي شب هاي قبل وی.

خیلی وقت بود هانیه از این تصویر ها نگذاشته بود و دلواپس شده است بودیم. گرچه دلواپس حال دوست عکاسش! عنوان دیگری که مطرح هست, نقش آن ایموجی کوآلا در کپشنِ زیاد پست هاي هانیه هست! منظورش چیست؟ با این موجود دوست داشتنی و خسته, همزاد پنداری می کند؟

جشن حافظ راکه یادتان هست؟ همان جشنی که چند هزار نفر دور هم جمع شدند و کف زدند و پاداش گرفتند. دیشب یک مراسم خوش حالی دیگر در ادامه همان مراسم خوش حالی گرفته شد تا برندگان جوایز بروند و پاداش ارزش را بگیرند! کلاً دنبال بهانه جهت تصویر گرفتن و نشان دادن لباس هایشان میباشند. الناز شاکردوست در همین جشن.

سلفی دوست داشتنی گلاره عباسی و پدر عزیزش در حال گشت و گذار.

داغ خبری (۳۱۴)+ عکس های بازیگران

ژوله ي ما ۳۷ ساله شد و این تصویری از جشنِ تولد سه نفره ارزش در کنار همسر و دخترک اش گندم کوچولو, در یک کافه هست. تبریک بی آخر به امیر مهدی عزیز. انشاالله همۀ وقت} سلامت باشد. 

جمشید خان هاشمپور به همراه دختر عزیزش در مراسم مراسم خوش حالی حافظ ۲٫ عکاس عجب دل و جرأتی داشته!

تصویر زیبای علی اوجی و همسرش نرگس محمدی در حاشیه جشنِ تولدی که جهت امید معلم گرفته بودند. ما که در این تصویر هاي اثری از تولد نمی بینیم.

آیا می دانستید اگر یک فوتبالیستی با یک فوتبالیست دیگر رابطه تصویری برقرار کند و شاتی از آن را در اینستاگرام نگذارد, از لیست تیمش خط خواهد خورد؟

عکس های بازیگران | اینستاگرام | سینمایی | در حاشیه | بازیگران | تصویری | بازیگر | کنسرت | سینما | تصویر

الهه منصوریان با این پست حسابی محمدحسین میثاقی را شرمنده کرد. میثاقی آن قدر شرمنده شده است که شنیده ایم می خواهد گزارش و خبرنگاری فوتبال را کند بگذارد و به گزارش ووشو بپردازد.

لیلا بلوکات از دست حمید فرخ نژاد آن قدر خندیده که فک اش از جای خود در رفته و مجبور شده است با انگشت آن را نگه دارد.رضا صادقی و دختر زیبایش /ایران/. چه بگوییم. ما هم مانند شما قیافه مان شبیه نشانه پرسش شده است هست. 

سلفی اي دیگر از مراسم خوش حالی منتقدان سینما, با هنرنمایی نسیم ادبی, کمند امیرسلیمانی و بانوی آماده در تمامی سلفی ها, سرکار بانو الهام پاوه نژاد! یعنی اگر یک روزی در یک جایی فریده سپاه منصور به صورت اتفاقی افشین سنگ چاپ را ببیند و با او سلفی بگیرد, قطعا الهام پاوه نژاد هم در گوشه اي از کادر حضور دارد و تبسم می زند! 

محرم نزدیک هست… سنگین تر بزن داداش!

داغ خبری (۳۱۴)+ عکس های بازیگران

تصویر یادگاری دسته جمعی عزیزان هنرمند بعد از تماشای آخرین اجرای نمایش /لامبورگینی/. سامان احتشامی, سمیرا حسینی, میترا حجار, سیامک صفری و دخترش, نیوشا ضیغمی, بدل امیرمهدی ژوله, جوانی هاي والتر وایت, امیر عظیمی, اشکان خطیبی, سعید داخ و سایر عزیزان

وقتی دیرتر از ساعت تعیین شده است به منزل بازمیگردی و پدرت را می بینی که منتشرت هست.

نوید محمدزاده در حاشیه مراسم خوش حالی منتقدین سینما که از آن هم پاداش گرفت. کلا هر جشنی باشد اول پاداش نوید جهت مکمل نقش مرد را کنار می گذراند و سپس بازی بقیه را داوری می کنند. 

ویدا جوان با لباسی به طرح گبه در این مراسم شرکت کرده بود.

در ادامه پرش هایمان از این مراسم به آن مراسم, بازمیگردیم به توزیع شخصی فصل نرگس و تهمینه میلانی و السا فیروزآذر.

بانو افسر اسدی در مراسم خوش حالی جوایز مراسم خوش حالی حافظ. 

این بار مربوط به توزیع شخصی فصل نرگس هست. یکتا ناصر و شایسته ایرانی, دو بازیگر بافایده این فیلم.

واقعا تصویر ها خیلی بافایده بُر خورده اند :»»»

ماهچهره خلیلی در مراسم خوش حالی منتقدین سینما.

غزل شاکری در این یک سال کل کم کاری هاي دوران فعالیت هنری اش را جبران کرده و در همۀ جا حضوری فعال دارد. این بار در مراسم خوش حالی منتقدین سینما.

طناز بانو طباطبایی در حال رابطه برقرار کردن با گربه اي که روی دیوار ساختمان کانون پرورش فکری کودکان در حال دقت کردن بود. کلاً نود درصد گربه ها نود درصد از روزشان را در حال دقت کردن میباشند. ده درصد بقیه اش را هم میدوند.

جواد عزتی و همسر جان در توزیع شخصی فیلم /فصل نرگس/. 

هادی حجازی فر و پاداش اش از مراسم خوش حالی منتقدین سینما.

تصویر دیدنی ستاره ها, در حاشیه مراسم اعطای جوایز مراسم خوش حالی حافظ. دلواپس نباشید, همۀ اعضای آماده در تصویر که به هم مماس اند, با یکدیگر محرم اند. مجید مظفری و دخترش, رضا یزدانی و زن و فرزند اش, امین زندگانی و همسرش.

رضا گلزار و ساره بات در مراسم خوش حالی پشتیبانی از پلنگ ایرانی. «مثلاً مراسم خوش حالی حافظ نیست و تنوع در مراسم داریم» 

چه عجب از دایره آن چند مراسم خارج شدیم! و گرچه وارد یک مراسم دیگر شدیم. تصویر یادگاری هدایت هاشمی و همسرش در کنار مسعود خان کرامتی در مراسم توزیع شخصی /گذر موقت/. فیلمی به کارگردانی افشین هاشمی که هنرنمایی هم وقت مسعود کرامتی و اسماعیل محرابی در آن بسیار هیجان انگیز و دوست داشتنی هست. علی الخصوصی عمو اسماعیل محرابی که خیلی وقت بود خبری ازش نبود

شیرین اسماعیلی بازیگر بافایده و کم حاشیه سینما و تلویزیون در کنار همشهریِ عزیزم گیتی خامنه, در یکی از مراسم بالا!

تصویر یادگاری بهاره کیان افشار و نوید محمدزاده در کنار ستارگان نمایش /سی/ و بعد از تماشای آن. کنسرت – نمایشی که می تواند یکی از شاهکار هاي این چند سال در عرصه هنرهای نمایشی اسم بگیرد. علی الخصوص هنرنمایی ناب سهراب پورناظری و آواز بی بدیل همایون شجریان و گرچه بازی بافایده بهرام رادان, دلنیا آرام, مهدی پاکدل و صابر ابر.

حامد بهداد در کنار استاد داریوش مهرجویی بعد از دریافت پاداش اش از مراسم خوش حالی منتقدین سینما. جناب مهرجویی هروقت جهت خرید شلوار به بوتیک می روند, به مغازه دار می گویند /یه شلوار پلوخوریِ راحتی بده/.

شبنم قلیخانی و دخترش در زیر مجسمه الهه اسپایدر من در یونان باستان.

وقتی داری اینستاگرام چک می کني که ناگهان پدرت موبایل ات را می بیند.

رضا نیکخواه بازیگر کهنه کار خنده آمیز به همراه دخترش در کنار مهران مدیری و همکارشان در پشت صحنه برنامه دورهمی که گویا قرار نیست برنامه هاي از پیش ضبط شده است اش به آخر برسد! مهران مدیری حتی اگر روزی چهار برنامه هم ساخته بود, طبیعتاً تا الآن باید تمام میشد.

سلفی عزیزان در حاشیه کنسرت بهنام بانی, تنها خواننده اي که بدون بیرون دادن حتی یک مجموعه, در همه ي جای کشور عزیزمان ایران کنسرت برگزار می کند و بافایده هم میفروشد. امید معلم, جواد عزتی, مه لقا باقری و ترلان پروانه در تصویر حضور دارند.

ملیکا جان زحمت بنده خدا را دوبرابر نکن. عکست را بگیر و پاشو. 

وقتی کیفت از روی دوشت افتاده, ولی ژست جهت عکاس مهم تر از برداشتنِ آن هست!

حمیرا ریاضی و دخترش در حاشیه مراسم خوش حالی منتقدین سینما.

به نظر شما روی لثه بالای دندانهای خاطره چه چیزی بوده که مجبور به این سانسور شده؟!

شقایق فراهانی علاقه عجیبی به نوشته هاي پشت وانتی دارد و هفته اي چند تصویر از این نوشته هاي دیدنی می گذارد.

تصویر یادگاری عمو اکبر عبدی و ارژنگ امیرفضلی در کنار استاد ایرج مهدیان, خواننده قدیمی و پرطرفدار کشورمون که مانند خیلی هاي دیگر دور از فضای موسیقی است و در گوشه و کنار این شهر, عمر خویش را میگذراند. آرزوی سلامتی داریم جهت این هنرمند با ارزش کشورمون. 

/آدم یه روز دنیا میاد یه روز هم از دنیا میره
کسی که عاشق نباشه تنها میاد تنها میره

عبارات مهم : عکس های بازیگران – اینستاگرام
آدم یه روز دنیا میاد یه روز هم از دنیا میره
کسی که عاشق نباشه تنها میاد تنها میره/

علی جان /لوس/ را قبول داریم, ولی اگر کسی بهت گفته /جذاب/ هستی, قصد گول زدن و تخربت را داشته! 

بله. 

کار خوبی کردید حامد جان. پاسخ توهین, توهین نیست. 

آزاده بانو آرامش داشتی کامنت ها را نمی بستی.

پانته آ بهرام در حال دیدار از یک گالری. واقعا این لباس ها را از کجا گیر می آورند؟ 

سحر قریشی کلا کم نمی آورد. یعنی کم آوردن در ذاتش نیست! کفش هاي بهنام بانی جان هم که از جنس پوست آفتاب پرست میباشند و بسته به موقعیت عوض کردن رنگ می دهند.

واکنش حامد بهداد به گرد و خاک استاد جمشید مشایخی در مراسم خوش حالی منتقدین سینما. آرزوی سلامتی داریم جهت همه ي بزرگان سینما, علی الخصوص استاد جمشید مشایخی و استاد عزت الله انتظامی که هر دو از ستون هاي سینما میباشند.

مطالب مرتبط :

جدیدترین تصویر های بازیگران «۳۱۳»

عکس های بازیگران سری تازه «۳۱۲»

عکس های بازیگران اخبار ستاره های معروف «۳۱۱»

عکس های بازیگران و اخبار اشخاص مشهور «۳۱۰»

واژه های کلیدی: عکس های بازیگران | اینستاگرام | سینمایی | در حاشیه | بازیگران | تصویری | بازیگر | کنسرت | سینما | تصویر

داغ خبری (314)+ عکس های بازیگران

داغ خبری (۳۱۴)+ عکس های بازیگران

داغ خبری (314)+ عکس های بازیگران

داغ خبری (۳۱۴)+ عکس های بازیگران

دانلود

اخبار

آرشیو

گالری عکس

آرشیو

اس ام اس های تازه

آرشیو

آهنگ های پیشواز

آرشیو