سعی کنید اشتباهات دیگران را ببخشید، حس انتقام انرژی منفی دارد.
خوش آمدید - امروز : دوشنبه ۲۰ آذر ۱۳۹۶
A
خانه » اخبار » اخبار ورزشی » توافقات جلسه سه‌نفره به هم می‌خورد؟ ، جباری و رحمتی در آستانه بازگشت به استقلال

توافقات جلسه سه‌نفره به هم می‌خورد؟ ، جباری و رحمتی در آستانه بازگشت به استقلال

وبسایت رسمی برنامه نود – دو بازیکنی که در جلسه سه‌نفره کلوب استقلال رای به کنار گذاشته شدن‌شان از این تیم داده شد، در آستانه بازگشت دوباره به جمع آبی‌های پایتخت قرار دارند.

توافقات جلسه سه‌نفره به هم می‌خورد؟ ، جباری و رحمتی در آستانه بازگشت به استقلال

وبسایت رسمی برنامه نود –  دو بازیکنی که در جلسه سه نفره کلوب استقلال رای به کنار گذاشته شدن ارزش از این تیم داده شد، در آستانه بازگشت دوباره به جمع آبی های پایتخت قرار دارند.

عبارات مهم : مهدی رحمتی – استقلال
به گزارش وبسایت نود ، اخراج مهدی رحمتی و مجتبی جباری از استقلال امروز به خبر مهم این کلوب تبدیل شد. ماجرا از این قرار است که روز گذشته (شنبه) افتخاری و عباسی ملکی دو عضو هیئت مدیره استقلال جلسه ای را با منصوریان در دفتر ملکی برگزار می کنند. در این جلسه تصمیم بر این می شود که منصوریان تا دربی بماند و چند بازیکن که «مشکل تیم» هستند کنار گذاشته شوند. در این جلسه از رحمتی، جباری و دو سه بازیکن دیگر به عنوان مسئله تیم یاد و اعلام می شود که در مرحله اول رحمتی و جباری کنار گذاشته شوند. منصوریان هم جهت اینکه تا بازی هفته دهم و بازی با پرسپولیس بماند، این عنوان را قبول می کند.

افتخاری مدیرعامل استقلال بعد از جلسه به پندار توفیقی معاون ورزشی استقلال می گوید که این عنوان را به اطلاع رحمتی و جباری برساند و به آنها بگوید امروز در کلوب حضور پیدا کنند. توفیقی هم در پیامکی بدون اینکه اصل ماجرا را بگوید-در حالی که از آن اطلاع داشت- به این دو بازیکن اعلام می کند که ساعت ۱۲ امروز (یکشنبه) در کلوب حضور پیدا کنند.

رحمتی و جباری به کلوب رفتند ولی دست خالی کلوب را ترک کردند و هیچ کدام از مسئولان کلوب حاضر نشدند در این باره چیزی را به صورت رسمی به این دو بگویند. همزمان با حضور آنها هم جلسه هیئت مدیره در دفتر ملکی در حال برگزاری بود.

رحمتی و جباری هنگام خروج از کلوب گفتند که منتظر اعلام رسمی کلوب در این باره هستند و به نوعی کلوب را ترساندن به افشاگری کردند آنجا که گفتند: «این بی احترامی بدون جواب نمی ماند.» کلوب استقلال ولی در این باره سکوت کرده و حرفی نزده هست. حتی در اطلاعیه ای که بعد از جلسه امروز هیئت مدیره روی خروجی رسمی سایت کلوب استقلال قرار گرفت، اشاره ای به عنوان جباری و رحمتی نشده بود.

شنیده ها حکایت از آن دارد که بعد از این اتفاق و اظهار نظر جباری و رحمتی و فشاری که روی منصوریان بابت این تصمیم آمده، او به مدیران استقلال اعلام کرده که تحت فشار این تصمیم گرفته و خواهان خاتمه پیدا کردن این ماجرا شده است است آیا که در اینترنت فشار زیادی به سرمربی آبی ها آمده هست. به همین علت کلوب استقلال تاکنون اظهار نظر رسمی در این باره نکرده و گفته شده است جباری و رحمتی در استقلال ماندنی خواهند شد و حتی فردا در تمرین آبی پوشان شرکت می کنند. باید دید در نهایت چه اتفاقی می افتد و آینده رحمتی و جباری به کجا کشیده خواهد شد.

 

 

توافقات جلسه سه‌نفره به هم می‌خورد؟ ، جباری و رحمتی در آستانه بازگشت به استقلال

 

۲۰۲۰

واژه های کلیدی: مهدی رحمتی | استقلال | منصوریان | بازیکن | اطلاعیه | استقلال | داخلی | سید مهدی رحمتی

دانلود

اخبار

آرشیو

گالری عکس

آرشیو

اس ام اس های تازه

آرشیو

آهنگ های پیشواز

آرشیو