اسایش و راحتی امروز حاصل رنج و زحمت دیروز است.(کوروش کبیر)
خوش آمدید - امروز : شنبه ۳۰ دی ۱۳۹۶
A
خانه » اخبار » اخبار اقتصادی » الاکلنگ بازار سرمایه در آخر تابستان

الاکلنگ بازار سرمایه در آخر تابستان

طی هفته گذشته شاخص بورس فراز و فرود‌هایی را تجربه کرد و امیدها جهت مثبت شدن بازار همچنان ادامه دارد.

الاکلنگ بازار سرمایه در آخر تابستان

به گزارش خبرنگار بورس،بانک و بیمه گروه اقتصادی گروه تحریریه سایت جوان،در نخستین روز از بازار، شاخص کل فرابورس با ۱۰.۷ واحد رشد به پله ۹۵۱ هزار و ۳۰ واحد رسید که براین اساس ارزش کل معاملات یک میلیارد ریال فراتر رفت که ناشی از دست به دست شدن ۱۴۱ میلیارد و ۵۱۷ میلیون سهم طی ۲۸ هزار نوبت معاملاتی است.

نماد‌های پر بیننده معاملات در نخستین روز بازار، فملی و فولاد با روند نزولی و نماد شپنا، شتران، شبندر، شبریز و پترول با روند نزولی کار خود را آخر داد.

بر این اساس ارزش کل معاملات بورس پایتخت کشور عزیزمان ایران از یک میلیارد ریال فراتر رفت که ناشی از دست به دست شدن ۷۲۸ میلیارد و ۴۳۹ میلیون ریال سهم طی ۴۲ هزار نوبت معاملاتی است.

الاکلنگ بازار سرمایه در آخر تابستان

در دومین روز از بازار، شاخص بورس و اوراق بهادار با رشد ۲۳۳.۳۹ واحدی به پله ۸۳ هزار و ۹۱۶ واحدی رسید، درحالی که ارزش کل معاملات بورس پایتخت کشور عزیزمان ایران از ۳ میلیارد ریال فراتر رفت که ناشی از دست به دست شدن ۱ میلیارد ریال سهم طی ۴۱ هزار نوبت معاملاتی است.

نماد‌های پر بیننده معاملات در روز دوم بازار، همراه، حکشتی، فولاد، رمپنا،‌های وب با روند صعودی و نماد شپنا، آپ با روند نزولی کار خود را به آخر رساند.

شاخص کل فرابورس با ۲.۱۰ واحد کم کردن به پله ۹۴۹ هزار و ۲۰ واحد رسید که براین اساس ارزش کل معاملات ۲ میلیارد ریال فراتر رفت که ناشی از دست به دست شدن ۱۵۸ میلیون سهم طی ۲۸ هزار نوبت معاملاتی است.

در سومین روز از بازار، شاخص کل فرابورس با ۱۰.۳ واحد رشد به پله ۹۵۲ هزار واحد رسید که براین اساس ارزش کل معاملات دو میلیارد ریال فراتر رفت که ناشی از دست به دست شدن ۱۶۹ میلیارد و ۸۳۰ میلیون سهم طی ۲۸ هزار نوبت معاملاتی است.

طی هفته گذشته شاخص بورس فراز و فرود‌هایی را تجربه کرد و امیدها جهت مثبت شدن بازار همچنان ادامه دارد.

نماد‌های پر بیننده در روز سوم بازار،معاملات فولاد، شپدیس، فملی، حکشتی، همراه، کگل و تاپیکو با روند صعودی کار خود را آخر داد.

ارزش کل معاملات بورس پایتخت کشور عزیزمان ایران از دو میلیارد ریال فراتر رفت که ناشی از دست به دست شدن ۸۰۴ میلیارد و ۹۶۱ میلیون ریال سهم طی ۳۹ هزار نوبت معاملاتی است.

درچهارمین روز از بازار، شاخص کل فرابورس با ۵.۶۰ واحد رشد به پله ۹۵۷ هزار و ۶۰ واحد رسید که براین اساس ارزش کل معاملات ۳ میلیارد ریال فراتر رفت که ناشی از دست به دست شدن ۲۷۲ میلیون سهم طی ۲۸ هزار نوبت معاملاتی است.

نماد‌های پر بیننده در روز چهارم بازار، معاملات فولاد، همراه، اخابر، پارسان، کچاد، وغدیر، رمپنا با روند صعودی کار خود را به آخر رساند.

ارزش کل معاملات بورس پایتخت کشور عزیزمان ایران از ۲ میلیارد ریال فراتر رفت که ناشی از دست به دست شدن ۷۳۴ میلیون ریال سهم طی ۵۴ هزار نوبت معاملاتی است.

درآخرین روز بازار، شاخص بورس و اوراق بهادار با رشد ۴۸۷.۹۱ واحدی به پله ۸۵ هزار و ۸۳۱ واحدی رسید، درحالی که ارزش کل معاملات بورس پایتخت کشور عزیزمان ایران از ۲ میلیارد ریال فراتر رفت که ناشی از دست به دست شدن ۸۷۸ میلیون ریال سهم طی ۸۲ هزار نوبت معاملاتی است.

الاکلنگ بازار سرمایه در آخر تابستان

نماد‌های پر بیننده در آخرین روز بازار ، معاملات وغدیر، رمپنا، کگل، خساپا، خودرو، پارسان، فولاد با روند صعودی کار خود را به آخر رساند.

شاخص کل فرابورس با ۲۰ واحد کم کردن به پله ۹۵۷ هزار و ۴۰ واحد رسید که براین اساس ارزش کل معاملات ۲ میلیارد ریال فراتر رفت که ناشی از دست به دست شدن ۱۹۴ میلیون سهم طی ۲۹ هزار نوبت معاملاتی است.

انتهای پیام/

فراز و فرودهای بازار سرمایه ادامه دارد

واژه های کلیدی: همراه | بازار | ایران | میلیون | بازار سرمایه | شاخص کل | ارزش معاملات | شاخص فرابورس

دانلود

اخبار

آرشیو

گالری عکس

آرشیو

اس ام اس های تازه

آرشیو

آهنگ های پیشواز

آرشیو