كسي كه هرگز تحت فشار نزيسته باشد، آزادي را لمس نمي كند.
خوش آمدید - امروز : چهارشنبه ۲۲ آذر ۱۳۹۶
A
خانه » اخبار سیاسی » مسئولان بدانند برجام تیر زهرآگین دشمن بود

مسئولان بدانند برجام تیر زهرآگین دشمن بود

رئیس مجلس خبرگان گفت: مسئولان بدانند در بعد لبخند دشمن، تیر زهرآگینی وجود دارد و برجام نیز مصداق است.

مسئولان بدانند برجام تیر زهرآگین دشمن بود

مسئولان بدانند برجام تیر زهرآگین دشمن بود

مدیر مجلس خبرگان گفت: مسئولان بدانند در بعد لبخند دشمن، تیر زهرآگینی وجود دارد و برجام نیز مصداق هست.

به گزارش بیاکافه به نقل از گروه تحریریه سایت؛ آیت الله احمد جنتی در سومین اجلاس پنجمین دوره مجلس خبرگان رهبری ضمن گرامیداشت دهه امر به معروف و نهی از منکر این فریضه را وظیفه همگان دانست و گفت: “ترک این فریضه الهی چه مصیبت هایی جهت مسلمانان از ابتدای اسلام تاکنون بر سر جامعه اسلامی آورده است”.
رئیس مجلس خبرگان سپس با اشاره به هفته دفاع مقدس تأکید کرد: دفاع مقدس یک نعمت بود که برکات زیادی جهت اسلام و انقلاب اسلامی داشته و همچنان دارد و تدوام انقلاب از برکات دفاع مقدس هست. شهید حججی ها امروز ثمره دفاع مقدس و جنگ تحمیلی هستند.

عبارات مهم : مجلس خبرگان رهبری – جامعه اسلامی

انتخابات اخیر پرسشها فراوانی داشت و بعضی مقامات دولتی از قبیل استاندار، فرماندار و دهدار به طور رسمی تخلف کردند و کارشان به دادگاه قضایی کشید.

وی در ادامه به فاجعه میانمار پرداخت و افزود: این جنایات و سکوت مسلمان و بعضی دولت های اسلامی دامن خودشان را خواهد گرفت. جمهوری اسلامی با همه توان از مسلمانان مظلوم در همه نقاط دنیا حمایت کرده و خواهد کرد.
آيت الله جنتی تاکید کرد: مجلس خبرگان رهبری در مشروعیت بخشی به نظام و حفظ استمرار رهبری نظام و آرامش جامعه جایگاه اساسی دارد
آیت الله جنتی گفت: مسئولان بدانند در پشت لبخند دشمن، تیر زهرآگین وجود دارد، برجام، مصداق تیر زهر آگین بود.
وی با تاکید بر اینکه مسئولان بدانند در بعد لبخند دشمن، تیر زهرآگینی وجود دارد و برجام نیز مصداق تیر زهرآگینی در بعد لبخند دشمن بود، گفت: از شروع کار دولت تازه خرسندیم ولی چیزی که مردم منتظر آن هستند اصلاح اوضاع اقتصادی است.
رئیس مجلس خبرگان رهبری گفت: امروز کشور عزیزمان ایران در عالی ترین جایگاه منطقه ای واقع شده است است که این جایگاه در سایه اندیشه رهبری و جانفشانی شهید حججی ها و همدانی ها شکل گرفت.
آیت الله جنتی گفت: امروز مجلس خبرگان از دولت مطالبه دارد و ناراحتی استکبار از حضور کشور عزیزمان ایران در منطقه، به این علت است که دشمن نتوانسته به مقاصد خود دست پیدا کند.
وی تاکید کرد: کسانی که با نظام و اصل ولایت فقیه مسئله دارند، با خود اسلام مسئله دارند.
رئیس مجلس خبرگان رهبری اظهار داشت: انتخابات اخیر پرسشها فراوانی داشت و بعضی مقامات دولتی از قبیل استاندار، فرماندار و دهدار به طور رسمی تخلف کردند و کارشان به دادگاه قضایی کشید.
آیت الله جنتی گفت: باید مراقب فتنه و نفوذ بود، لیکن کسانی که با انقلاب و اسلام مسئله دارند در حال رشد هستند؛ از این رو کمیته سیاسی مجلس خبرگان بسیاری از مطالبات را از مسئولان پیگیری می کند.
وی اظهار داشت: آمریکا می خواهد کردستان را تجزیه کند و از دل آن یک اسراییل دیگر به وجود آورد؛ ما باید مواظب باشیم که خواست آمریکا در این زمینه به جایی نرسد که البته به جایی هم نمی رسد، ما نیز باید از مردم آن منطقه حمایت کنیم.


منبع: گروه تحریریه سایت

واژه های کلیدی: مجلس خبرگان رهبری | جامعه اسلامی | مجلس خبرگان | انقلاب | مسئولان | لبخند | اسلام | اسلامی

دانلود

اخبار

آرشیو

گالری عکس

آرشیو

اس ام اس های تازه

آرشیو

آهنگ های پیشواز

آرشیو