تنها راه تغییر یافتن یک تصمیم واقعی است.
خوش آمدید - امروز : یکشنبه ۲۶ آذر ۱۳۹۶
A
خانه » اخبار سیاسی » نشست فراکسیون مستقلین ولایی با مدیر دفتر رئیس‌جمهور

نشست فراکسیون مستقلین ولایی با مدیر دفتر رئیس‌جمهور

سخنگوی فراکسیون مستقلین ولایی مجلس شورای اسلامی از نشست صبحگاه امروز (یکشنبه) مجمع عمومی این فراکسیون با واعظی و امیری خبر داد.

نشست فراکسیون مستقلین ولایی با مدیر دفتر رئیس‌جمهور

نشست فراکسیون مستقلین ولایی با مدیر دفتر مدیر جمهور

سخنگوی فراکسیون مستقلین ولایی مجلس شورای اسلامی از نشست صبحگاه امروز (یکشنبه) مجمع عمومی این فراکسیون با واعظی و امیری خبر داد.

به گزارش بیاکافه به نقل از ایسنا، مهرداد لاهوتی اظهار داشت: در جلسه صبحگاه امروز (یکشنبه) مجمع عمومی فراکسیون مستقلین ولایی که با حضور مدیر دفتر مدیر جمهور و معاون پارلمانی ایشان برگزار شد، ابعاد سفر مدیر جمهور به آمریکا جهت شرکت در مجمع عمومی شرکت ملل و ملاقات های ایشان در حاشیه این اجلاس مورد بحث و بررسی قرار داده شد و عنوان شد که این صحبت در بین کشورهای شرکت کننده بازتاب مثبتی داشته، علی رغم صحبت ترامپ و نتانیاهو که تصویر العمل بسیاری از روسای کشورها را به دنبال داشته هست. وی اضافه کرد: آقای واعظی در این نشست گفت که کشورهای اروپایی در عنوان توافق برجام اتفاق نظر دارند و تاکید دارند که طرف های این توافق به تعهدات خود پایبند باشند.

عبارات مهم : رسانه های آمریکا – آمریکایی
لاهوتی با بیان اینکه «سخنرانی مدیر جمهور در شرکت ملل فضاسازی های صورت گرفته از سوی رسانه های آمریکایی را تحت الشعاع قرار داده» اظهار داشت: همچنین عنوان شد که در این سفر بر ضرورت همکاری ۱۲۰۰ ایرانی مقیم آمریکا با دانشگاه های کشور عزیزمان ایران و سایر مراکز مرتبط تاکید شده است است.

سخنگوی فراکسیون مستقلین ولایی خاطرنشان کرد: در این جلسه همچنین عنوان شد که کشور عزیزمان ایران در حال حاضر با بسیاری از کشورها ارتباطات و مبادلات بانکی دارد. غیر از کشورهایی که سهام داران آنها آمریکایی هستند و بر همین اساس تحت فشار قرار می گیرند. همچنین عنوان شد که خط اعتباری ۱۰ میلیارد دلاری و ۸ میلیارد دلاری با کره جنوبی راه اندازی شده است و تلاش هایی جهت راه اندازی ۱۰ میلیارد دلاری با ایتالیا نیز در جریان است.


منبع: ایسنا

واژه های کلیدی: رسانه های آمریکا | آمریکایی | ایرانی | آمریکا | توافق | ایران | کشورها |

دانلود

اخبار

آرشیو

گالری عکس

آرشیو

اس ام اس های تازه

آرشیو

آهنگ های پیشواز

آرشیو