به عهد و پیمان خود وفا کنید (قران کریم)
خوش آمدید - امروز : شنبه ۲۷ آبان ۱۳۹۶
A
خانه » اخبار » اخبار جامعه و عمومی » استفاده از کارت ملی قدیمی سال آینده تمدید نمی‌شود

استفاده از کارت ملی قدیمی سال آینده تمدید نمی‌شود

 ملاک مراجعه مردم به دستگاه‌ها در سال آینده ارائه کارت ملی هوشمند است و کارت ملی قدیمی تمدید نمی‌شود.

استفاده از کارت ملی قدیمی سال آینده تمدید نمی‌شود

ملاک مراجعه مردم به دستگاه ها در سال آینده ارائه کارت ملی هوشمند است و کارت ملی قدیمی تمدید نمی شود.

کارت ملی قدیمی تمدید نمی شود

حسین غفرانی با اشاره به اینکه مردم اصفهان وقت چندانی جهت مراجعه به مراکز اعلام شده است جهت تقاضا و دریافت کارت ملی هوشمند ندارند، اظهار داشت: کارت ملی نمونه قدیم به هیچ وجه تمدید نخواهد شد و ملاک مراجعه مردم به دستگاه ها در سال آینده کارت ملی هوشمند خواهد بود.

عبارات مهم : سال آینده – استفاده
وی با بیان اینکه اصل کارت ملی تنوع و انعطاف دارد، افزود: کارت ملی هوشمند، تکمیل کننده تناوب دولت الکترونیک است و کشورهایی که از آن استفاده کرده اند مزایای بی نظیری در متن و عملکرد این کار تجربه کردند.

مدیر کل ثبت احوال استان اصفهان با اشاره به اینکه تا کنون بیش از یک میلیون و ۷۰۰ هزار نفر کارت ملی هوشمند دریافت کردند، بیان کرد: تا جمعیت هدف، تقریبا بیش از ۶۰ درصد فاصله داریم و مراجعه نکردن آنها، نتیجه ای جز تاخیر در کار خدمات رسانی، عدم اجرای کامل پروﮊه و ایجاد مسئله جهت خود مردم در بر نخواهد داشت.

وی خاطر نشان کرد: در حال حاضر ۱۴۴ دفتر خدمات مورد نیاز جهت صدور کارت ملی هوشمند، به مردم اصفهان ارائه می کنند و اداره ثبت احوال، دفاتر پیشخوان دولت و ادارات پست از جمله این دفاتر هستند.

غفرانی هزینه تعویض کارت ملی هوشمند را ۳۱ هزار تومان اعلام کرد و گفت: کافی نت ها مبلغ ۴ هزار تومان بابت پیش عضویت دریافت می کنند و ما به دفاتر پست و پیشخوان دولت توصیه کردیم که با مبلغ ۲ هزار تومان یا به صورت رایگان، عضویت کنند که بسیاری از دفاتر، پیش عضویت را رایگان انجام می دهند.

وی افزود: در صورت وجود تخلف و گرفتن مبلغ بیشتر، با آن دفتر برخورد قانونی خواهد شد و در صورت تکرار، منجر به از بین بردن امتیاز آن دفتر می شود.


استفاده از کارت ملی قدیمی سال آینده تمدید نمی‌شود

گردآوری: گروه خبر سيمرغ
seemorgh.com/news
منبع: isna.ir

واژه های کلیدی: سال آینده | استفاده | رایگان | دستگاه | دریافت | اصفهان | هوشمند | رایگان

دانلود

اخبار

آرشیو

گالری عکس

آرشیو

اس ام اس های تازه

آرشیو

آهنگ های پیشواز

آرشیو