هرچه اکنون هستیم محصول افکاری است که سابقاً داشته ایم و حالا داریم.
خوش آمدید - امروز : یکشنبه ۲۸ آبان ۱۳۹۶
A
خانه » اخبار » اخبار ورزشی » تلاش می‌کنیم در جام حذفی هم با انگیزه خوبی حاضر شویم / نکونام

تلاش می‌کنیم در جام حذفی هم با انگیزه خوبی حاضر شویم / نکونام

سرمربی تیم فوتبال خونه به خونه گفت:خدا را شکر توانستیم ۳ امتیاز این بازی را به دست آوردیم و به عنوان مدعی باقی بمانیم.

تلاش می‌کنیم در جام حذفی هم با انگیزه خوبی حاضر شویم / نکونام

وبسایت رسمی برنامه نود – سرمربی تیم فوتبال خونه به خونه گفت:خدا را شکر توانستیم ۳ امتیاز این بازی را به دست آوردیم و به عنوان مدعی باقی بمانیم.

به گزارش وب سایت نود و به نقل از فارس ، جواد نکونام بعد از پیروزی یک بر صفر خونه به خونه برابر راه آهن گفت: بازی سخت و سنگینی بود به این علت که می دانستیم نیاز به امتیاز این بازی دارد و حداقل با یک تساوی به منزل برگردد.

وی در ادامه گفت: با توجه به اینکه ما هم نیاز به این امتیاز داشتیم در نیمه اول بازی را خوب شروع کردیم و در یک ربع اول می توانستیم دو یا سه گل به حریف بزنیم و در آخر نیمه اول دو موقعیت خوب گلزنی داشتیم که متأسفانه نتوانستیم به خوبی از آن استفاده کنیم. علی رغم اینکه این نیمه را می بایست با ۲-۳ گل به آخر می رساندیم با تساوی بدون گل به رختکن رفتیم.

تلاش می‌کنیم در جام حذفی هم با انگیزه خوبی حاضر شویم / نکونام

سرمربی تیم فوتبال خونه به خونه افزود: نیمه دوم را به خوبی شروع کردیم و خوب توانستیم بازی سازی کنیم و در همان اوایل بازی به گل رسیدیم و توانستیم در ادامه تیم راه آهن را مورد فشار قرار دهیم. تیم راه آهن در نیمه اول تلاش داشتند وقت گذرانی کنند.

نکونام گفت: بعد از اینکه راه آهن گل اول را خورد روی به حملات هجومی آورد و این تیم روی به بازی مستقیم آورد و با توجه به اینکه ما این نوع بازی راه آهن را از قبل آینده نگری کرده بودیم. ما به جز دو صحنه که توپ به تیر دروازه ما خورد و بعد از آن هیچ موقعیتی به حریف ندادیم و خدا را شکر توانستیم ۳ امتیاز این بازی را به دست آوردیم و به عنوان مدعی باقی بمانیم.

نکونام در پاسخ به سؤالی که راه آهن دقایقی تیم خونه به خونه را زیر فشار قرار داده بود و با توجه به اینکه راه آهن در انتهای جدول واقع شده است است آیا خونه به خونه به فکر گل های زیادی بود در این بازی گفت: این فکری است که مردم عادی می کنند. شما ببنید راه آهن در کدام بازی چهار یا پنج گل خورده است و اصلاً اینجوری نیست. راه آهن خیلی خوبی است و درست است این تیم دقایقی ما را تحت فشار قرار داده بود آنها رو به بازی مستقیم و توپ های هوایی برده بودند و ما به دنبال دفع کردن بودیم و همین عنوان بود که روی تیم ما فشار آورد.

وی در پاسخ به بیاتی نیا سرمربی تیم راه آهن که مدعی بود بازیکنان به خصوص دروازه بان خونه به خونه زیاد وقت کشی می کردند، گفت: ما هنگامی که فوتبال بازی می کنیم این حرف ها طبیعی است شما ببینید در نیمه اول و زمانی که گلی ردوبدل نشده بود آنها وقت کشی می کردند و هر دقیقه روی زمین می افتادند و همین عنوان بازیکنان ما را عصبی کرده بود. این حرف هم طبیعی است بعد از اینکه ما در نیمه دوم گل اول را زدیم آنها به دنبال جبران گل بودند و ما به دنبال آرام کردن بازی. ولی در کل این حرف را قبول ندارم که ما وقت کشی کردیم. به هر حال این اتفاق و صحبت ها هر لحظه در فوتبال است.

سرمربی تیم فوتبال خونه به خونه گفت:خدا را شکر توانستیم ۳ امتیاز این بازی را به دست آوردیم و به عنوان مدعی باقی بمانیم.

سرمربی تیم فوتبال خونه به خونه در مورد داوری این دیدار گفت: من دوست ندارم در مورد داوری صحبت کنم. داور چندین سوت اشتباه علیه ما زد. من فکر می کنم فقط در یکی دو صحنه داور اشتباه کرده ولی در کل و به نظر من داوری این دیدار خوب بود و داور به خوبی توانست این بازی کنترل کند.

نکونام همچنین در رابطه با اخراج هاشمی نسب مربی خونه به خونه گفت: من اصلاً حواسم نبود که چگونه هاشمی نسب اخراج شد. ولی بعد از اینکه از وی سؤال کردم گفت نمی دانم داور چهارم آیا من را اخراج کرد من تمام بازی روی نیمکت نشسته بودم و فقط در یک صحنه معترض شدم.

وی در آخر در رابطه با روند و نزدیک شدن به صدر جدول بازی های خونه به خونه گفت: ما بازی به بازی فکر می کنم و هر بازی و هر نتیجه جهت ما مهم است و به این فکر نمی کنیم به صدر یا وسط جدول برسیم تلاش می کنیم هر لحظه عالی ترین بازی و عملکرد را داشته باشیم و بتوانیم ۳ امتیاز بازی را کسب کنیم و نگاه کلی ما روبه جلو و بازی به بازی است که بهتر شویم و تلاش می کنیم در جام حذفی هم با انگیزه خوبی که در بازیکنانم سراغ دارم همین روند را ادامه دهم. 

 

۱۰۰۴

واژه های کلیدی: سرمربی تیم | فوتبال | انگیزه | داخلی | جواد نکونام | خونه به خونه |

دانلود

اخبار

آرشیو

گالری عکس

آرشیو

اس ام اس های تازه

آرشیو

آهنگ های پیشواز

آرشیو