کامیابی تنها در این است که بتوانی زندگی را به شیوه خودسپری کنی.
خوش آمدید - امروز : شنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۶
A
خانه » اخبار » اخبار اقتصادی » خرید روزانه ۵۰۰ تن مرغ مازاد مرغداران ، محدودیتی در توزیع قرار داده های دامی وجود ندارد

خرید روزانه ۵۰۰ تن مرغ مازاد مرغداران ، محدودیتی در توزیع قرار داده های دامی وجود ندارد

یک مقام مسوول گفت:با توجه به آنکه محدودیتی در توزیع قرار داده های دامی وجود ندارد، مرغداران با مراجعه به شرکت پشتیبانی امور دام استان ها می توانند نیاز خود را دریافت کنند.

خرید روزانه 500 تن مرغ مازاد مرغداران ، محدودیتی در توزیع قرار داده های دامی وجود ندارد

علیرضا ولی مدیر عامل شرکت پشتیبانی امور دام در گفتگو با خبرنگار صنعت،تجارت و کشاورزی گروه اقتصادی گروه تحریریه سایت جوان، با اشاره به آخرین اوضاع توزیع قرار داده های دامی اظهار کرد: با توجه به آنکه محدودیتی در توزیع قرار داده های دامی وجود ندارد، مرغداران با مراجعه به شرکت پشتیبانی امور دام استان ها، می توانند نیاز خود را دریافت کنند.

وی، قیمت فروش هر کیلو کنجاله سویا به مرغداران را ۱۶۰۰ تومان،ذرت ۸۵۰ و جو ۹۵۰ تومان اعلام کرد.

ولی، با اشاره به اینکه ۲۵۰ هزارتن جو خریداری شده است در کشتی ها در حال بارگیری هست، افزود: همچنین بیش از ۲۰۰ هزارتن ذرت و ۱۰۰ هزارتن کنجاله سویا خریداری شده است که به صورت تهاتر با مرغ و فروش آزاد به مرغداران عرضه می شود.

خرید روزانه ۵۰۰ تن مرغ مازاد مرغداران ، محدودیتی در توزیع قرار داده های دامی وجود ندارد

مدیرعامل شرکت پشتیبانی امور دام از منتفی شدن حذف ارز مبادله ای ذرت و کنجاله سویا خبر داد و یادآورشد: با توجه به واردات مناسب و منتفی شدن از بین بردن ارز مبادله ای، آینده نگری می شود که قیمت قرار داده ها به حالت عادی خود بازگردد.

خرید روزانه ۵۰۰ تن مرغ مازاد مرغداران

ولی در بخش دیگر سخنان خود با اشاره به آخرین اوضاع خرید مرغ در جهت تعادل قیمت بیان کرد: با وجود تعادل قیمت مرغ در بازار ، روزانه بیش از ۵۰۰ تن مرغ مازاد مرغداران خریداری می شود.

وی، نرخ خرید هر کیلو مرغ خط یک(مرغ به صورت دستی پاک شده) ۶ هزار و ۶۵۰ و خط دو(پاک شده است مکانیزه) ۶ هزار و ۸۵۰ تومان اعلام کرد.

واردات گوشت تا تعادل قیمت در بازار ادامه دارد

این مقام مسوول با اشاره به آخرین اوضاع واردات گوشت تصریح کرد: در شرایط کنونی جهت تنظیم بازار داخل، واردات گوشت به صورت منجمد و گرم از سوی بخش شخصی انجام می شود.

یک مقام مسوول گفت:با توجه به آنکه محدودیتی در توزیع قرار داده های دامی وجود ندارد، مرغداران با مراجعه به شرکت پشتیبانی امور دام استان ها می توانند نیاز خود را دریافت کنند.

مدیر عامل شرکت پشتیبانی امور دام ادامه داد: روزانه بیش از ۵۲۰ هزارتن گوشت گرم و ۱۰۰ هزارتن گوشت منجمد از استرالیا و آسیای میانه وارد و در فروشگاه های زنجیره ای و میدان میوه تره بار عرضه می شود.

ولی، قیمت هر کیلو گوشت گرم از آسیای میانه را ۳۱ هزار و ۵۰۰ و استرالیا ۳۳ هزار تومان اعلام کرد.

وی، تصریح کرد: واردات گوشت تا تعادل قیمت در بازار داخل همچنان ادامه دارد.

انتهای پیام/

واژه های کلیدی: استرالیا | واردات | روزانه | تعادل | بازار | آخرین | اخبار اقتصادی | واردات گوشت

دانلود

اخبار

آرشیو

گالری عکس

آرشیو

اس ام اس های تازه

آرشیو

آهنگ های پیشواز

آرشیو