اتحادتان را در تمام زندگی حفظ کنید تا همیشه پایدار و سرافراز باشید.(کوروش کبیر)
خوش آمدید - امروز : سه شنبه ۲۶ دی ۱۳۹۶
A
خانه » اخبار » اخبار ورزشی » پرونده کریمی با نفت، مشابه پرونده ژوزه است / وثوق احمدی

پرونده کریمی با نفت، مشابه پرونده ژوزه است / وثوق احمدی

رییس کمیته تعیین اوضاع فدراسیون فوتبال می‌گوید پرونده علی کریمی مشابه پرونده مانوئل ژوزه با کلوب پرسپولیس است و آرای صادر شده است فدراسیون فوتبال همانند آرای فدراسیون جهانی فوتبال هست.

پرونده کریمی با نفت، مشابه پرونده ژوزه است / وثوق احمدی

وبسایت رسمی برنامه نود – رییس کمیته تعیین اوضاع فدراسیون فوتبال می گوید پرونده علی کریمی مشابه پرونده مانوئل ژوزه با کلوب پرسپولیس است و آرای صادر شده است فدراسیون فوتبال همانند آرای فدراسیون جهانی فوتبال است.

 

به گزارش وب سایت نود، کمیته تعیین اوضاع فدراسیون فوتبال آرای پرونده علی کریمی، علیرضا امامی فر و آرمین بابایی در رابطه با شکایت از کلوب نفت پایتخت کشور عزیزمان ایران را صادر کرد که جمعا کلوب نفت مبلغی در حدود ۲ میلیارد و ۶۰۰ میلیون تومان بدهکار شد که مبلغ ۲ میلیارد و ۲۰۰ میلیون آن مربوط به علی کریمی است.

پرونده کریمی با نفت، مشابه پرونده ژوزه است / وثوق احمدی

روزبه وثوق احمدی رییس کمیته تعیین اوضاع بازیکنان و مربیان در این باره گفت: آرای این پرونده صادر شده است و کلوب نفت، هفت روز وقت تجدید نظر خواهی دارد. در صورتی که آن ها قصد تجدید نظر داشته باشند پرونده به کمیته استیناف ارجاع داده می شود و در آنجا این پرونده را مجددا بررسی می کنند.

او راجع به طلب ۲ میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومانی علی کریمی بابت فعالیت کوتاه مدتی که در نفت پایتخت کشور عزیزمان ایران داشته گفت: این رای به خاطر تخلف نفت در سقف قرارداد صورت گرفته آیا که همه می دانند علی کریمی وقت کوتاهی را در این تیم بوده و قاعدتا نمی توانسته این مبلغ را دریافت کند ولی کلوب نفت نقض قانون کرده و به همین علت جریمه سنگینی مجبور شده است هست. یک بازیکن جهت آینده خود برنامه ریزی می کند و هر کسی نمی تواند با نقض قانون قراردادها را نادیده بگیرد. پرونده علی کریمی مشابه پرونده مانوئل ژوزه و دستیارانش با کلوب پرسپولیس است که آن موقع پرسپولیس با نقض قوانین قرارداد را فسخ کرده بود و فیفا این تیم را با مبالغ سنگینی جریمه کرد.

احمدی راجع به صدور آرای پرونده مجتبی جباری و استقلال گفت: روز چهارشنبه وقت پیگیری به این پرونده و با توجه به وجود نکات ابهام برانگیز از مجتبی جباری و نماینده کلوب استقلال جهت حضور در جلسه دادرسی دعوت به عمل آمده است.

او با بیان این که قوانین جدیدی جهت فصل نقل و انتقالات اتخاذ شده است گفت: کلوب هایی که ۲۰ درصد از کل بدهی های خود را پرداخت نکنند نمی توانند در فصل نقل و انتقالات شرکت کنند. همچنین جهت این پنجره نقل و انتقالاتی قانون جدیدی وضع شده است که بر اساس آن کلوب ها به اندازه ی قیمت بازیکن تازه باید بدهی های گذشته خود را پرداخت کنند و تا زمانی که این کار صورت نگیرد مجوز نقل و انتقالات جهت کلوب مورد نظر صادر نمی شود.

رییس کمیته تعیین اوضاع فدراسیون فوتبال می‌گوید پرونده علی کریمی مشابه پرونده مانوئل ژوزه با کلوب پرسپولیس است و آرای صادر شده است فدراسیون فوتبال همانند آرای فدراسیون جهانی فوتبال هست.

او تاکید کرد: طبق گزارش کمیته انضباطی هنوز هیچ باشگاهی ۲۰ درصد از کل بدهی های خود را پرداخت نکرده است.

احمدی در آخر گفت: کلوب پدیده مکاتبات خود را با فیفا انجام داده و در انتظار پاسخ این نهاد بین المللی بابت کسر شش امتیاز از پدیده هستند.

 

۲۰۵۱

واژه های کلیدی: نقل و انتقالات | کمیته انضباطی | پرسپولیس | علی کریمی | استقلال | بازیکنان | فوتبال | بازیکن | قانون | پرونده | میلیون

دانلود

اخبار

آرشیو

گالری عکس

آرشیو

اس ام اس های تازه

آرشیو

آهنگ های پیشواز

آرشیو