گفتگو با خردمندان و دانشوران ، پاداشی کمیاب است.
خوش آمدید - امروز : چهارشنبه ۲ اسفند ۱۳۹۶
A
خانه » دنیای مد » جذاب ترین لباس های مد سال ۹۷ و ۲۰۱۸ را بشناسید

جذاب ترین لباس های مد سال ۹۷ و ۲۰۱۸ را بشناسید

فرانسوی | مد امسال | پارچه | ستاره | طراحان | مدل لباس جدید

جذاب ترین لباس های مد سال 97 و 2018 را بشناسید

جذاب ترین لباس های مد سال ۹۷ و ۲۰۱۸ را بشناسید 

امروز بشما جالب ترین مدل های لباس سال ۹۷ و ۲۰۱۸ را معرفی میکنیم که میتوانید آنها را بشناسید.  اگر کمی اهل مد باشید, می دانید که هر فصل سبک پوشش و رنگ هاي خاص خودش را دارد. جهت این که بدانید در فصل پیش رو چه چیزهایی مد است و بیشترین طرفدار را دارد, ما از معروف ترین طراحان مد خواسته ایم

تا شما را راهنمایی کنند. در ادامه مدلهای لباسی که درسال ۹۷ و ۲۰۱۸ مد میشوند را برایتان آورده ایم تا اگر شما هم دوست داشتید با مد روز پیش روید, هر چه سریعتر دست بکار شوید.

جذاب ترین لباس های مد سال ۹۷ و ۲۰۱۸ را بشناسید

کت زنانه

شاید در چند سال اخیر کت هاي خانمانه جایی در صنعت مد و فشن خانوما نداشتند ولی سال ۹۷ و ۲۰۱۸ سالی است که بار دیگر این مدل لباس را در تن زن هاي بسیاری خواهید دید. در واقع هر چه زیاد پیش می رود, زنان اعتماد به نفس زیاد و جایگاه بالاتری در جامعه پیدا میکنند, پوشیدن کت نیز نمادی از قدرت و اقتدار آنهاست.

فرانسوی | مد امسال | پارچه | ستاره | طراحان | مدل لباس جدید

بنابر این درسال ۹۷ و ۲۰۱۸, کت را دیگر نه تنها در تن آقایان, بلکه در تن خانمها نیز خواهید دید. اگر اخیرا به لباس ستاره ها در فرش قرمز نیز نگاهی بیاندازید, می بینید که ستاره هاي بسیاری مانند بلیک لایولی, کت و شلوار به تن کرده اند که بسیار هم شیک و زیباست.

۲٫ مد دهه ۷۰

اگر دقت کرده باشید, تعداد زیادی از مدهایی که هرساله متولد میشوند, متعلق به سال ها قبل می باشند. بعنوان مثال در چند سال اخیر, عده اي از مدهای دهه ۹۰ میلادی, بار دیگر توجه طراحان مد رابه خود جلب کرد و با استقبال زیاد مردم نیز رو به رو شد. ولی سال ۹۷ و ۲۰۱۸ از چه دهه اي الهام میگیرد؟

جذاب ترین لباس های مد سال ۹۷ و ۲۰۱۸ را بشناسید

دهه ۷۰ دهه اي است که تعداد زیادی از مدهای آن سال را بار دیگر درسال ۹۷ و ۲۰۱۸ خواهید دید. لباسهای رنگی, لباسهای یقه بلند, لباسهای جین و… از مدل هایي است که امسال در صنعت مد و فشن می درخشند.

طرح هاي هندسی

فرانسوی | مد امسال | پارچه | ستاره | طراحان | مدل لباس جدید

درسال ۹۷ و ۲۰۱۸, طرح هاي هندسی بر مد و فشن حکمرانی میکنند, به خصوص زمانی که صحبت از اکسسوری ها در بین باشد. هینا شا, یکی از طراحان معروف جواهرات, گفته: «شما طرح هاي هندسی بسیاری را, به خصوص شش ضلعی, روی لباس, اکسسوری و تزیینات دکوراسیون منزل هایتان خواهید دید. کیف ها و عینک هاي آفتابی نیز بیش از همه ی به سمت این مد جذب شده است اند.»

جین

جذاب ترین لباس های مد سال ۹۷ و ۲۰۱۸ را بشناسید

لباسهای جین را در کمد لباس هر فردی خواهید یافت. خوشبختانه این مدل لباس آن قدر طرفدار دارد که هیچگاه از مد نمی افتد. در واقع جین یکی از تاثیرگذارترین مدلهای لباسی است که از صنعت مد و فشن کشور آمریکا به ارث رسیده هست. طرح هاي مختلفی از پارچه هاي جین وجود دارند که به آن تنوع

داده ولی سال ۹۷ و ۲۰۱۸ چه مدل جینی مورد توجه است؟ اگر سال ها قبل جین هاي آبی روشن رابه وفور در بازار میدیدید, امسال بالعکس جین هاي تیره رنگ را خواهید دید. سال ۹۷ و ۲۰۱۸ سال خلاقیت در طرح هاي جین است بنابر این از طرح هاي متنوع و هیجان انگیز آن نهایت لذت را ببرید.

پارچه هاي مخملی

شاید تا به حال پارچه هاي مخملی را تنها جهت دورهمی ها و مراسم خاص به تن میکردید ولی سال ۹۷ و ۲۰۱۸ این جنس پارچه را زیاد خواهید دید.به گزارش پارس ناز این باور که پارچه هاي مخملی را باید تنها در تابستان به تن کرد, دیگر در دنیای مد ۲۰۱۸ جایی ندارد, بلکه این جنس پارچه در زمستان هم حاکم است.

بعنوان مثال در فشن شوهایی که جهت بهار ۲۰۱۸ برگزار شده است اند, پارچه هاي لوکس مخملی با رنگ هاي خنثی بر دفیله هاي مد می درخشند. اگر رنگ هاي خنثی این پارچه برایتان خسته کننده است, از رنگ هاي روشن استفاده کنید تا ظاهری مدرن تر بخود بگیرند.

رنگ بنفش

هر سال رنگ مخصوص به خودرا دارد, سال ۹۷ و ۲۰۱۸ سال رنگ بنفش هست. این رنگ که به رنگی لاکچری شهرت دارد, نه تنها در لباس و اکسسوری, بلکه در آرایش صورت هم به مراتب دیده شده است هست. شما می توانید از تن هاي متفاوت این رنگ استفاده کنید.

پارس ناز اگر دوست دارید به خوبی بدرخشید, بنفش تیره گزینه خوبی برایتان خواهد بود ولی اگر رنگ هاي سبک تر را می پسندید, ما تونالیته هاي بنفش روشن رابه شما پیشنهاد می دهیم.

طرح هاي گلدار درشت

اگر فکر می کنید که لباس هایي با طرح هاي گل درشت از مد افتاده است, بهتر است تجدید نظر کنید لیکن سال ۹۷ و ۲۰۱۸ این طرح را بر تن تعداد زیادی از اطرافیان تان خواهید دید. گل هاي درشت با رنگ هاي جیغ و چشمگیر در راهند. با پوشیدن این مدل لباس ها ظاهری مدرن بخود می گیرید و متفاوت از جمع خواهید درخشید.

سبک فرانسوی

یکی از سبکهای لباس پوشیدن که درسال ۹۷ و ۲۰۱۸ توجه طراحان رابه خود جلب کرد, سبک فرانسوی هست. طرح هاي مینیمالیستی, راه راه, جزییات ظریف و زنانه, کلاه, ترکیب رنگ هاي آبی کمرنگ و سفید و… از خصوصیات لباسهای فرانسوی هاست که صنعت مد امسال را نیز تحت تاثیر خود قرار داده است.

اکسسوری

حتی اگر زیباترین لباس رابه تن کرده باشید, بازهم بدون اکسسوری آن طور که باید به چشم نخواهید آمد. اکسسوری ها اگر درست گزینش شوند, جذابیت ظاهر شما را دو چندان می کنند. البته تلاش کنید که آنها را از سادگی در آورید. کیف, عینک آفتابی, گردنبند و غیره… که با طرح هاي گل, مروارید, پر و سنگ هاي قشنگ تزیین شده است اند, ظاهر شما رابه عالی ترین شکل ممکن تکمیل خواهند کرد.

واژه های کلیدی: فرانسوی | مد امسال | پارچه | ستاره | طراحان | مدل لباس جدید

جذاب ترین لباس های مد سال 97 و 2018 را بشناسید

جذاب ترین لباس های مد سال ۹۷ و ۲۰۱۸ را بشناسید

دانلود

اخبار

آرشیو

گالری عکس

آرشیو

اس ام اس های تازه

آرشیو

آهنگ های پیشواز

آرشیو