امام حسين(ع):اگر دين نداريد لااقل آزاده باشيد.
خوش آمدید - امروز : سه شنبه ۱ اسفند ۱۳۹۶
A
خانه » اخبار » بلاگفا درست شد : شروع دوباره !!

بلاگفا درست شد : شروع دوباره !!

سرویس وبلاگدهی بلاگفا در روز پنجشنبه ۴ تیر ۹۴ درست شد ، اما مشکل بصورت کامل رفع نشده و مدیر سایت بلاگفا مجبور شده است که از نسخه پشتیبان سالیانه بلاگفا که مربوط به سال میلادی گذسته است را روی سایت سوار کند که این امر خودش مشکلات فراوانی را برای کاربران به ارمغان خواهد آورد وبلاگ های قدیمی تر نوشته های جدید خود را از دست خواهند داد و وبلاگ های جدید ثبت شده هم پاک شده اند و باید دوباره ثبت شوند ، اما آقای شیرازی قول داده که مشکل برطرف شود و مطالب جدید به وبلاگ ها اضافه شود…

بلوگفا

در متنی که تحت عنوان شروع دوباره در قسمت اخبار سایت بلاگفا آمده است :

کاربران محترام و همراهان عزیز سایت مطلع هستند که در ماه اخیر به دلیل مشکلاتی که در زمان انتقال سرورهای سایت به مکان دیگری اتفاق افتاده بود امکان ارائه خدمات بصورت کامل را نداشتیم.
همانطور که قبلاٌ نیز توضیح داده شد بخشی از سخت افزار سایت که آسیب دیده بود برای تعمیر به شرکتی در آمریکا ارسال شده بود که متاسفانه روند کار بسیار طولانی شده و حتی تاکنون پاسخ قطعی و کاملی در ارتباط با نتیجه کار دریافت نکردیم. تصمیم گرفتیم برای ادامه خدمات سایت از نسخه پشتیبان سالیانه استفاده کنیم. استفاده از نسخه پشتیبان قدیمی قاعدتاً مشکلاتی را به همراه دارد و دسترسی کاربران به نوشته های ماههای اخیر خود با مشکل مواجه شده و حتی کاربرانی که در ماه های گذشته وبلاگ خود را ثبت کردند دسترسی به وبلاگ خود نخواهند داشت هرچند امکان ثبت مجدد آنرا خواهند داشت.
اگر در روزهای آتی در روند تعمیر و بازگردانی اطلاعات پیشرفت حاصل شد مطالب ماههای گذشته به وبلاگها اضافه خواهد شد. همچنین بخشی از مطالب اخیر وبلاگها به مرور و در چند روز آتی به بخش مدیریت وبلاگها اضافه خواهد شد.
از آنچه پیش آمد عمیقاً متاسفیم. میدانیم که نوشته ها و وبلاگتان برایتان اهمیت داشته و نسبت به آنچه پیش آمده ناراحت و شاید عصبانی باشید اما بدانید بلاگفا زحمت ده ساله ما بوده است و هرگز نمی خواستیم در چنین وضعیتی قرار بگیریم. مشکلات پیش آمده فراتر از تصور و به نوعی غیرمحتمل می رسید اما متاسفانه اتفاق افتاده است. تصمیم گرفتیم که با بازگشت به عقب، شروعی دوباره داشته باشیم.

دانلود
امتیاز 3.67 ( 6 رای )

تاکنون 3 نظر ثبت شده است.

  1. سلام
    چه وضعشه … برخی وبلاگ هاش آرشیو نداره بعضی هاشم که مثل ما حذف شده
    چه وضعشه بابا …

  2. پس اون وبلاگایی ک کلا پاک شده چی؟؟؟؟؟

اخبار

آرشیو

گالری عکس

آرشیو

اس ام اس های تازه

آرشیو

آهنگ های پیشواز

آرشیو