حوادث چون روزها سپری می شوند.
خوش آمدید - امروز : شنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۶
A
خانه » اخبار » اخبار ورزشی » استقلال خوزستان + لسترسیتی ایران + قهرمانی خوزستانی ها در لیگ برتر + عکس

استقلال خوزستان + لسترسیتی ایران + قهرمانی خوزستانی ها در لیگ برتر + عکس

استقلال خوزستان بازی را با روحیه و تهاجمی آغاز کرد اما برای گلزنی یک نیمه صبر کرد تا در نیمه دوم در ۳ دقیقه ۲ گل وارد دروازه ذوب آهن کند و با ۵۷ امتیاز قهرمان لیگ برتر فوتبال ایران بشود. یک قهرمانی تاریخی و استثنایی که بی‌سابقه خواهد بود.

استقلال خوزستان

استقلال خوزستان + لسترسیتی ایران + قهرمانی خوزستانی ها در لیگ برتر + عکس

هفته سي ام، ساعت ١٨؛ ورزشگاه غدير
تماشاگر: بيش از ٤٥ هزار نفر

داور: محسن تركي، محمدرضا ابوالفضلي، تورج عيوض محمدي

استقلال خوزستان:

فرناندو ده خسوس، محمد طيبي، موسي كوليبالي، عقيل كعبي، دانيال ماهيني، فرشاد سالاروند (روح الله سيف الهي ۶۵)، ميثم دورقي (فيليپه برتولدو ۴۲)،حكيم نصاري، فرشاد جانفزا (پيمان شيرزادي ۷۴)، حسن بيت سعيد و رحيم زهيوي
سرمربي: عبدالله ويسي

استقلال خوزستان کار غیرممکن را ممکن کرد و قهرمان لیگ برتر ایران شد تا اندکی مرهمی باشد بر دل رنج دیده خوزستانی هایی که در سالهای اخیر از سوی زمین و آسمان و بی تدبیری حاکمان مورد بی مهری فراوان قرار گرفته اند.

به گزارش “ورزش سه”، عبدالله ویسی نشان داد که می توان با جوانان مستعد کاری کرد کارستان و با اتخاذ تاکتیک مناسب تیمش را در طول سی هفته در صدر جدول نگه دارد. فوتبال دفاعی استقلال خوزستان بر پایه استعداد و توانایی بازیکنان تیم پایه ریزی شده است و ویسی موفق شد بهترین تاکتیک تیمی را برای بازیکنانش بیابد.

عبدالله ویسی امروز مربی قهرمان لیگ لقب گرفته است و عنوان بهترین مربی ایرانی برازنده اوست. باید از قهرمانی استقلال خوزستان که با جوانان بی ادعا توانست یک فصل کامل در صدر جدول بماند خوشحال بود. نباید فراموش کرد که استقلال خوزستان از سوی اهوازی ها چندان مورد استقبال قرار نمی گرفت وآن را تیمی غیر اصیل می دانستند.اما ویسی کاری کرد که ورزشگاه خالی غدیر در روزهای بازیهای تیمش در فصل پیش تبدیل به ورزشگاهی لبالب از تماشاگر در روز قهرمانی شود.

استقلال خوزستان + لسترسیتی ایران + قهرمانی خوزستانی ها در لیگ برتر + عکس

دانلود

اخبار

آرشیو

گالری عکس

آرشیو

اس ام اس های تازه

آرشیو

آهنگ های پیشواز

آرشیو