باورها و ارزش‌ها، بهترين راهنما و مشاور زندگي شما هستند.(آنتوني رابينز)
خوش آمدید - امروز : یکشنبه ۲۹ بهمن ۱۳۹۶
A
خانه » اخبار » اخبار جامعه و عمومی » دفاع آنجلینا جولی از ایران در برابر ایران هراسی دونالد ترامپ

دفاع آنجلینا جولی از ایران در برابر ایران هراسی دونالد ترامپ

آنجلینا جولی از سیاست‌های دونالد ترامپ نامزد جمهوریخواه انتخابات ریاست جمهوری آمریکا انتقاد کرد. او که به‌عنوان نمایندۀ کمیساریای عالی سازمان ملل در امور پناهندگان در لندن سخن می‌گفت به سخنان ترامپ اشاره کرد و گفت “آمریکا برای تمام مردم جهان ساخته شده که برای آزادی گرد هم جمع شده‌اند، بنابراین شنیدن این حرف‌ها از زبان کسی که می‌خواهد رئیس‌جمهور آمریکا شود سخت است”.

آنجلینا جولی و برد پیت در سال 2015

دفاع آنجلینا جولی از ایران در برابر ایران هراسی دونالد ترامپ

آنجلینا جولی همچنین به بحران پناهندگان سوری اشاره و از کم‌کاری سازمان ملل و جامعۀ جهانی انتقاد کرد. او در سخنانش به این نکته اشاره کرد که “در حال حاضر پاکستان، ترکیه، ایران و اتیوپی بیشترین پناهندگان را پذیرفته‌اند و تمام کشورهای جهان از جمله کشورهای اروپایی باید به این کار مبادرت ورزند”.

آنجلینا جولی در ادامه گفت زنان و کودکان بیشترین درصد پناهندگان را تشکیل می‌دهند و دولت‌ها باید به‌طور نظام‌یافته فکری برای خروج از بحران پناهندگان بکنند.

شایان ذکر است دونالد ترامپ نامزد حزب جمهوریخواه انتخابات ریاست جمهوری آمریکا اخیراً خواستار ممنوعیت ورود مسلمانان به خاک این کشور شده بود. او ادعا کرده بود فیلمی از لحظات پس از حادثۀ ۱۱ سپتامبر دیده که مسلمانان در حال خوشحالی کردن بوده‌اند. در حالی که این فیلم هیچ‌وقت پخش نشد.

دفاع آنجلینا جولی از ایران در برابر ایران هراسی دونالد ترامپ

دانلود

اخبار

آرشیو

گالری عکس

آرشیو

اس ام اس های تازه

آرشیو

آهنگ های پیشواز

آرشیو