عشق، فراموش كردن خود در وجود كسی است كه همیشه و در همه حال ما را به یاد دارد.
خوش آمدید - امروز : دوشنبه ۲ بهمن ۱۳۹۶
A
خانه » فرهنگ و هنر » سینما و تلویزیون » فیلم سینمایی دنیای آینده با حضور میلا جوویچ + عکس

فیلم سینمایی دنیای آینده با حضور میلا جوویچ + عکس

میلا جوویچ بازیگر اهل اوکراین، در فیلم تازه جیمز فرانکو ظاهر می شود. این فیلم که با نام «دنیای آینده» جلوی دوربین می رود، یک درام مستقل علمی تخیلی است.
جوویچ روبات آدمکش «دنیای آینده»
فیلم سینمایی دنیای آینده با حضور میلا جوویچ + عکس

جوویچ در داستان این فیلم نقش ویژه ای دارد و در قالب یک روبات آدمکش بازی می کند، که دست به شورش می زند.

فیلم نامه غیراقتباسی فیلم را تری چیونگ و بروس چونگ نوشته اند و جیمز فرانکو آن را با همکاری بروس چونگ کارگردانی خواهد کرد.

خود فرانکو در نقش کاراکتر اصلی ماجرا هم بازی خواهد کرد. او کلید فیلم برداری کار تازه اش را تا قبل از پایان سال جاری میلادی می زند.

داستان فیلم در دنیایی اتفاق می افتد که بیماری و امراض مختلف، زندگی نوع بشر را در مرحله خطرناکی قرار داده و تمدن بشری در حال نابودی است.

کاراکتر محوری داستان با بازی فرانکو، برای پیدا کردن دارو راهی سرزمین های دیگر می شود. او برای نجات جان مادر رو به مرگش، به این دارو نیاز دارد.

اما کاراکتر منفی داستان که ارباب دنیای تاریکی است، نمی خواهد این مرد به داروی مورد نظرش دست پیدا کند. او یکی از روبات های آدمکش خود را برای نابودی مرد می فرستد.

به نوشته هالیوود ریپورتر، اتفاقاتی که در ادامه داستان فیلم رخ می دهد، باعث سرکشی این روبات شده و او برعلیه ارباب خود و ماموریت محوله، قیام می کند.

اتحاد مرد جوان و روبات آدمکش برای نابودی ارباب بدطینت، به بقیه مردم هم قوت قلب داده و آن ها مبارزه را برای نابودی ارباب آغاز می کنند.

میلا جوویچ که با مجموعه اکشن علمی تخیلی «رزیدنت اویل» معروف شد، قسمت جدید آن را برای اواخر فوریه سال آینده میلادی به روی پرده سینماها می فرستد.

فیلم سینمایی دنیای آینده با حضور میلا جوویچ + عکس

دانلود

اخبار

آرشیو

گالری عکس

آرشیو

اس ام اس های تازه

آرشیو

آهنگ های پیشواز

آرشیو