کیش خوب همانند فوتبال خوب است، حرف نمی زند ، عمل می کند.
خوش آمدید - امروز : چهارشنبه ۲۲ آذر ۱۳۹۶
A
خانه » اخبار » دعوت مجدد عربستان از مسئولان حج ایران

دعوت مجدد عربستان از مسئولان حج ایران

دعوت مجدد عربستان از مسئولان حج ایران

 

موضوعات هواپیمایی، امنیت زائران، خدمات کنسولی و روادید بسیار مهم است و جزو شروط مطرح شده محسوب می‌شود.

کعبه دعوت دوباره عربستان از مسئولان حج کشورمان

دعوت مجدد عربستان از مسئولان حج ایران

به گزارش سرویس دینی جام نیـوز، حمید محمدی در گفت‌وگو  با خبرنگار اجتماعی خبرگزاری تسنیم در تشریح آخرین وضعیت حج تمتع ۹۵ گفت: با توجه به تغییراتی که در وزارت حج عربستان ایجاد شد آنها دعوت مجددی را ترتیب دادند و اظهار داشتند که موضوع صدور روادید حل شده است.

وی ادامه داد: طبیعی است که مجموعه سازمان حج مطالبات حقوقی مردم را که ۲۰ مورد است پیش‌تر به وزارت حج عربستان اعلام کرده که اگر این شروط و خواسته‌ها تامین شود حج تمتع ۹۵ برگزار خواهد شود.

معاون حج سازمان حج و زیارت تصریح کرد: موضوعات هواپیمایی، امنیت زائران، خدمات کنسولی  و روادید بسیار مهم است و جزو  شروط مطرح شده محسوب می‌شود.

محمدی درباره این پرسش که آیا زمان برای برگزاری کارهای عقب افتاده باقی است یا خیر؟ گفت: زمان برای کارهای اجرایی تمام شده ولی تلاش خود را تا آخرین لحظات انجام می‌دهیم که امیدواریم به سرانجام مناسبی برسیم.

وی درباره اینکه چه قدر به این شرایط و برقراری حج امیدوار هستید؟ نیز گفت: باید ببینیم شرایط در حج تمتع  ۹۵چه پیش می آید و مذاکرات نهایی به کجا می‌انجامد.

معاون حج سا زمان  حج وزیارت در پایان اظهار داشت: هیات مذاکره کننده ایرانی به سرپرستی سعید اوحدی رئیس سازمان حج وزیارت، رئیس هیات پزشکی سازمان حج، معاون حج سازمان حج و زیارت و معاون بین المللی بعثه عازم عربستان می‌شود./تسنیم

دعوت مجدد عربستان از مسئولان حج ایران

دانلود

اخبار

آرشیو

گالری عکس

آرشیو

اس ام اس های تازه

آرشیو

آهنگ های پیشواز

آرشیو