ایستایی وجود ندارد ، هر چه هست جوشش و جاری بودن است.
خوش آمدید - امروز : چهارشنبه ۲۷ دی ۱۳۹۶
A
خانه » فرهنگ و هنر » سینما و تلویزیون » شخصیت‌های جدید در دیرین دیرین+مجموعه انیمیشن درین درین+عکس

شخصیت‌های جدید در دیرین دیرین+مجموعه انیمیشن درین درین+عکس

کارگردان مجموعه انیمیشن‌های «دیرین دیرین» اعلام کرد که مخاطبان از تابستان امسال شاهد فصل جدید این مجموعه با کاراکترها و فضاسازی‌های جدید خواهند بود.
شخصیت‌های جدید در «دیرین دیرین»
شخصیت‌های جدید در دیرین دیرین+مجموعه انیمیشن درین درین+عکس

مجموعه انیمیشن‌های «دیرین‌ دیرین» که از سال ۹۴ در شبکه‌های اجتماعی فعالیتشان را آغاز کرده بودند، نزدیک به یک سال است که علاوه بر شبکه‌های اجتماعی از تلویزیون هم پخش می‌شوند تا بتوانند میزان بیشتری از مخاطبان را در دایره‌ی طرفداران خود جای دهند؛ انیمیشن‌های «دیرین‌دیرین» در زمینه‌ نقد اجتماعی، در مدت زمان‌های کوتاه و همچنین با ساختار طنز ساخته می‌شوند.

علی درخشی اظهار کرد: بعد از ساخت حدود ۷۰۰ قسمت از مجموعه انیمیشن‌های «دیرین‌ دیرین»، طبیعتاً نیاز به تغییراتی وجود دارد. معمولا کار‌ها هر سه ماه، یک استراحت دارند تا بتوانند تغییراتی را اعمال کنند، ولی ما تاکنون این فرصت را نداشتیم؛ ولی تابستان با شکل جدیدتر و با کیفیت بهتری در خدمت مخاطبان هستیم.
او بازخورد مخاطبان را نسبت به فصل اول مجموعه انیمیشن‌های «دیرین‌ دیرین» خوب برشمرد و یادآور شد که رویکرد نقد اجتماعی‌شان را در فصل دوم این مجموعه همچنان ادامه می‌دهند؛ همچنین وقفه‌ای بین فصل اول و دوم «دیرین دیرین» ایجاد نمی‌شود.
کارگردان مجموعه انیمیشن‌های «دیرین دیرین» پیشتر در پاسخ به این پرسش که با توجه به رویکرد انتقاد اجتماعی این مجموعه انیمیشن، آیا تاکنون برای پخش آن در تلویزیون با مشکل مواجه شده‌اید؟ بیان کرد که ما سال‌هاست در سازمان صداوسیما کار می‌کنیم و از آنجا که خیلی از خطوط قرمز را می‌شناسیم، به خیلی‌ها احترام می‌گذاریم و خیلی‌ از این خطوط را مجبوریم رعایت کنیم، تاکنون هیچ مشکلی به وجود نیامده و فکر هم نمی‌کنم که به وجود بیاید.

شخصیت‌های جدید در دیرین دیرین+مجموعه انیمیشن درین درین+عکس

دانلود

اخبار

آرشیو

گالری عکس

آرشیو

اس ام اس های تازه

آرشیو

آهنگ های پیشواز

آرشیو