عمر آنقدر کوتاه است که نمی‌ارزد آدم حقیر و کوچک بماند.
خوش آمدید - امروز : سه شنبه ۳ بهمن ۱۳۹۶
A
خانه » فرهنگ و هنر » سینما و تلویزیون » هیو جکمن + نائومی واتس در انیمیشن استرالیایی+عکس

هیو جکمن + نائومی واتس در انیمیشن استرالیایی+عکس

هیو جکمن و نائومی واتس دو بازیگر استرالیایی تبار مقیم هالیوود، صدایشان را به انیمیشن تازه کمپانی دریم ورکز به نام «لاریکینز» قرض می دهند.
هیو جکمن و نائومی واتس در انیمیشن استرالیایی
هیو جکمن + نائومی واتس در انیمیشن استرالیایی+عکس

 داستان این اکشن موزیکال و فانتزی در صحراهای خشک و داغ کشور استرالیا اتفاق می افتد. حیوانات بومی شخصیت های محوری داستان فیلم هستند.

کمپانی دریم ورکز بیش از شش سال است که قصد تولید این انیمیشن را دارد. اما مشکلات پیش بینی نشده، مانع از شروع کار تولید آن شد.

کار تولید فیلم همین روزها آغاز می شود و گروهی دیگر از بازیگران استرالیایی، صداهای خود را در اختیار کاراکترهای مختلف «لاریکینز» خواهند گذاشت.

نام فیلم اشاره ای به روحیه شورشی نسل جوان است و شخصیت اصلی آن، یک کانگاروی جوان به نام بیلبی است که امیدی به آینده ندارد و روزگارش را به بطالت می گذراند.

بیلبی اکثر اوقات را در سایه یک صخره بزرگ استراحت می کند. بزودی او به اصرار والدین خود، این محل را ترک می کند تا برای خودش کسی شود.

بیلبی به جاده می زند و با یک گروه شلوغ موسیقی همراه می شود. در این سفر جاده ای اتفاقات عجیب و غریبی برای بیلبی و دوستانش رخ می دهد.

هیو جکمن در این انمیمیشن کامپیوتری به جای کاراکتر بیلبی صحبت خواهد کرد. نائومی واتس هم صدایش را در اختیار یکی از اعضای گروه موسیقی قرار می دهد.

کریس میلر که چند سال قبل برای کمپانی دریم ورکز انیمیشن «گربه چکمه پوش» را ساخت، وظیفه کارگردانی «لاریکینز» را به عهده دارد.

به نوشته امپایر آنلاین، فیلم نامه اصلی و غیراقتباسی فیلم را هری کریپس با همکاری تیم مینچین مینوشته است. این اکشن خانوادگی و ماجراجویانه برای تابستان دو سال دیگر، آماده نمایش عمومی خواهد شد.

هیو جکمن + نائومی واتس در انیمیشن استرالیایی+عکس

منبع:جام جم انلاين

دانلود

اخبار

آرشیو

گالری عکس

آرشیو

اس ام اس های تازه

آرشیو

آهنگ های پیشواز

آرشیو