شما بدون تسلط بر خود نمی توانید فاتح دیگران باشید.
خوش آمدید - امروز : دوشنبه ۲۰ آذر ۱۳۹۶
A
خانه » اخبار » اخبار چهره ها » بهترین برنامه رمضان امسال از نگاه مردم

بهترین برنامه رمضان امسال از نگاه مردم

نتایج بررسی حدود ۲۸ هزار تماس مردمی با اداره ارتباط با مخاطبان اداره کل روابط عمومی سازمان صدا و سیما در ایام ماه مبارک رمضان، بیانگر رضایت ۶۲ درصدي مخاطبان از ویژه‌برنامه‌های این ایام است.

بهترین برنامه رمضان امسال از نگاه مردم

نتایج این بررسی حاکی از آن است كه برنامه «ماه عسل» با درصد بالایی از رضایت‌مندی مخاطب توانسته در صدر برنامه‌های منتخب از نگاه تماس‌گیرندگان قرار گیرد. از مجموع تماس‌هایي که با این سازمان برقرار شده ، حدود ۸۰ درصد از تماس‌گیرندگان از این برنامه اعلام رضایت و تقدیر کرده‌اند.

بنا بر اعلام هفته‌نامه داخلی سازمان صدا و سیما، «جشن رمضان» نیز که یکی دیگر از ویژه برنامه‌های ماه مبارک رمضان است که از مجموع تماس‌ها حدود ۷۱ درصد از این برنامه ابراز رضایت کرده و حدود ۲۹ درصد نیز از آن انتقاد کرده‌اند.

 

1282440244758162224149177931218415520943

همچنین از مجموع نظرات دریافت شده درخصوص برنامه «عقیق»، حدود ۵۲ درصد از آن ابراز رضایت کرده‌اند. برخی از مخاطبان نیز از «جشن دعوت » که از شبکه یک پخش شد، تقدیر کردند که با سبک و سیاقی جدید تلاش کرد تا مخاطبان خود را با محوریت خانواده‌های ایرانی به انجام امور عام المنفعه دعوت کند.

ویژه برنامه دیگری در لحظات افطار از شبکه قرآن سیما با عنوان «ضیافت» در این ایام پخش شد که به دلیل معرفی علما و بزرگان دینی و ارائه الگوهای عملی از نظر برخی تماس گیرندگان قابل تقدیر بوده است.

اما در حوزه سریال‌ها از مجموع نظرات درباره سریال برادر حدود ۵۰ درصد از این سریال قدردانی کرده‌اند. بررسی نظرات مردمی بیانگر آن است که سریال «پادری» در ادامه مجموعه دودکش با ساختار طنز و سرگرم کننده توانسته بخش زیادی از توقع مخاطب (حدود ۶۰ درصد) را برآورده سازد.

در بین ویژه برنامه‌های سحرگاه نیز ماه خدا از شبکه یک سیما، نسیم سحری، نوسفران و سر سفره خدا با استقبال مخاطبان همراه بوده است.

بهترین برنامه رمضان امسال از نگاه مردم

دانلود

اخبار

آرشیو

گالری عکس

آرشیو

اس ام اس های تازه

آرشیو

آهنگ های پیشواز

آرشیو