اینترنت همانند دریاست ، کسی که آن را نمی شناسد همانند کسی ست که شنا را نمی داند.
خوش آمدید - امروز : پنج شنبه ۶ آبان ۱۳۹۵
خانه » متفرقه » اسامی محبوب و پرطرفدار در آمریکا در سال ۲۰۱۵

Eli gasht

اسامی محبوب و پرطرفدار در آمریکا در سال ۲۰۱۵

اسامی محبوب و پرطرفدار در آمریکا در سال ۲۰۱۵

 

در همه جای دنیا همواره برخی از اسم های رایج برای کودکان در دوره هایی، به مرور زمان منسوخ شده و استفاده از آنها به فراموشی سپرده می شود و در مقابل استفاده از برخی دیگر مرسوم و به عبارتی مد می گردد.
در همه جای دنیا همواره برخی از اسم های رایج برای کودکان در دوره هایی، به مرور زمان منسوخ شده و استفاده از آنها به فراموشی سپرده می شود و در مقابل استفاده از برخی دیگر مرسوم و به عبارتی مد می گردد. در گزارشی به معرفی معروف ترین و پرطرفدارترین نام ها (چه برای دختران و چه پسران) در سال ۲۰۱۵ در ایالات متحده آمریکا پرداخته ایم.
اسامی محبوب در امریکا
انتخاب اسم برای کودکان در همه فرهنگ ها و در نزد همه ملت ها، یکی از هیجان انگیزترین فعالیت ها قبل از تولد نوزاد محسوب می شود. در همه جای دنیا نامي كه براي كودك بر مي گزينند، مي تواند شخصيت فردي و اجتماعي وي را تحت تاثير قرار دهد؛ چرا كه نخستين آهنگ آشنا براي كودك نام اوست و اثر بسزائي در شكل گيري انديشه و آينده كودك دارد. در این میان همواره برخی از اسم های رایج برای کودکان در دوره هایی، به مرور زمان منسوخ شده و استفاده از آنها به فراموشی سپرده می شود و در مقابل استفاده از برخی دیگر رایج و به عبارتی مد. از اینرو گروه تولید تازه در گزارشی به معرفی معروف ترین و پرطرفدارترین نام ها (چه برای دختران و چه پسران) در سال های ۲۰۱۰ و ۲۰۱۱ در مناطق مختلف دنیا پرداخته است که در بخش اول با اسامی محبوب و پرطرفدار آمریکایی در سال ۲۰۱۵ آشنا میشویم.
ایالات متحده امریکا
پسر: نوح(Noah)، لیام(Liam)، جاکوب(Jacob)، میشون(Mason)، ویلیام(William)، ایثان(Ethan)، میشل(Michael)، الکساندر(Alexander)، جایدن(Jayden)، دنیل(Daniel).
دختر: سوفیا(Sophia)، اما(Emma)، اولیویا(Olivia)، ایزابلا(Isabella)، آوا(Ava)، میا(Mia)، امیلی(Emily)، آبیگل(Abigail)، مدیسون(Madison)، الیزابت(Elizabeth).

Male

Female

۱ Noah۱ Sophia
۲ Liam۲ Emma
۳ Jacob۳ Olivia
۴ Mason۴ Isabella
۵ William۵ Ava
۶ Ethan۶ Mia
۷ Michael۷ Emily
۸ Alexander۸ Abigail
۹ Jayden۹ Madison
۱۰ Daniel۱۰ Elizabeth
امتیاز 5.00 ( 1 رای )

+ 56 = 60

اخبار

آرشیو

گالری عکس

آرشیو

اس ام اس های تازه

آرشیو

آهنگ های پیشواز

آرشیو

Eli gasht