لباس قدیمی را بپوشید ولی کتاب نو بخرید.
خوش آمدید - امروز : شنبه ۳۰ دی ۱۳۹۶
A
خانه » پزشکی و بهداشت » روانشناسی » سفر به افکار زنها

سفر به افکار زنها

 

 

download

 • سفربه افکار زنها
  چنانچه مردها تنها یک روز را در سر زنی که عاشق است سپری میکردند ،از اینکه زنها چقدر به مرد زندگیشان فکر میکنند و چقدر به انها توجه میکنند،حیرت زده می شوند. ?
  تمرینی وجود دارد که گاهی اوقات به زوج ها توصیه میشود؛این تمرین به مردها کمک می کنند تا این نکته را که عشق برای زن ها را بر هر چیز مقدم است درک کنندو تصویر ذهنی واضحی از کیک عشق را بدست دهند.
  تمرین: از زن می خواهیم گزارش دقیقه به دقیقه ی افکار خود را در طول یک روز و باشرح موقعیت مربوط ثبت کند. سپس ان را نشان همسرش دهد . بدون شک مردها از این حقیقت که ذهن و فکر همسرشان چقدر مشغول انها بوده حیرت زده می شوند.
  ?از دید زن تمشک فقط تمشک نیست ،بلکه میوه ایست که همسرش دوست دارد.?
  خطاب به مردها: لطفا به یاد داشته باشید که این فرایند چنان برای زنها طبیعی است و چنان به صورت بخشی از طبیعت انهاست که خودشان از ان اگاه نیستند.
  ?مرد ها و زنها به دوطریق کاملا متفاوت عشق می ورزند: برای اغلی زن ها عشق واقعیتی بی انقطاع و ممتد است . توجهی مستمر و مداوم که هیچ گاه ناپدید نمی شود، حتی مواقعی که مشغول کار یا انجام وظایفی هستیم که ظاهرا هیچ گونه ارتباطی با عشق ندارند.
  از طرف دیگر برای اغلب مردها ،عشق کلاسه شده و تفکیک شده است . گویی دیداری است با بخشی از وجودشان ان هم گهگاهی و با تعیین وقت قبلی.
دانلود

اخبار

آرشیو

گالری عکس

آرشیو

اس ام اس های تازه

آرشیو

آهنگ های پیشواز

آرشیو