امام علي(ع):هر كه نگاه خود را از حرام باز دارد دلش آرام خواهد شد.
خوش آمدید - امروز : جمعه ۶ مرداد ۱۳۹۶
A
خانه » اخبار » اخبار حوادث » دستیابی داعش به بمب مرگبار آخر الزمان

پرداخت وجه درب منزل

shoparak shop

دستیابی داعش به بمب مرگبار آخر الزمان

تروریست‌های داعش تلاش می‌کنند با دسترسی به مواد منفجره مهلک، “بمب آخرالزمان” را بسازند.
3825581_668

به گزارش شبکه رادیویی ان پی آر؛ “کریس چیورز،” خبرنگار محقق در روزنامه نیویورک تایمز، تحقیقات فراوانی درمورد سلاح‌های استفاده شده مناطق جنگی مانند افغانستان، عراق، لیبی و سوریه انجام داده است. او با ارائه دلایل و مدارک موثق چگونگی رسیدن تسلیحات جنگی به دست نیروهای افراطی و تروریستی را شرح می‌دهد.
کریس چیورز به تازگی بر روی پروژه‌ای جدید درمورد “بمب آخرالزمان” داعش کار می‌کند. وی در تحقیقات خود متوجه شد داعش برای خرید و انتقال ماده خطرناک و مهلک “جیوه قرمز” به سوریه تلاش می‌کند. جیوه قرمز یک ماده منفجره است که می‌توان با آن بمبی به قدرت یک بمب نوترونی ساخت. داعش طرحی را دنبال می‌کند که در جریان آن ضربه‌ای مهلک و نهایی بر کشورهایی که آنها را “کفار” می‌نامد، وارد کند.
خبرنگار غربی درمورد ساخت این بمب گفت: هنوز اثبات نشده است که داعش بمبی با این قدرت ساخته یا آن را در اختیار داشته باشد؛ اما آنچه واضح است، تروریست‌ها درحال تهیه مواد اولیه انفجاری هستند.
تروریست‌های داعش مهارت زیادی در ساخت بمب‌های دست‌ساز دارند و به دلیل انجام انفجارهای تروریستی و انتحاری فراوان، به خوبی با کارکرد مواد منفجره مختلف آشنا هستند. در حملات تروریستی ۱۳ نوامبر پاریس نیز از عامل انحاری استفاده شد. این حملات دست‌کم ۱۳۲ کشته برجای گذاشت.
دانلود
امتیاز 5.00 ( 1 رای )

اخبار

آرشیو

گالری عکس

آرشیو

اس ام اس های تازه

آرشیو

آهنگ های پیشواز

آرشیو

shoparak shop

پرداخت وجه درب منزل