باران باش و ببار و نپرس کاسه های خالی از آن کیست.(کوروش کبیر)
خوش آمدید - امروز : پنج شنبه ۲۸ دی ۱۳۹۶
خانه » اخبار » اخبار چهره ها » بهنوش بختیاری و فیلم جدید با گریمی متفاوت+عکس

بهنوش بختیاری و فیلم جدید با گریمی متفاوت+عکس

بهنوش بختیاری و فیلم جدید با گریمی متفاوت+عکس

بهنوش بختياري اين عکس را در اينستاگرام به اشتراک گذاشت و در توضيح آن نوشت:
فيلم جديدم…با قدرت و توکل به او ..خدايا! اينک منم، هديه زمين و خورشيد، بازي‌ساز و بازيگر. ايستاده در اوج و ارتفاع بودن، بر صحنه‌ام. صحنه که نه، محراب، سجده‌گاه، دير، معبد و من تنها، محصور در حصار چشم‌ها، ذوب شده در حجمِ تماشا.
وقتي به‌نام تو، اي خالقِ لذت، عزم سجده مي‌کنم، ديگر نه من، که گمشده‌ام در برهوت تن، روحِ جهان حلول مي‌‌کند در من و ديگري و ديگرانند در من. اما تو خواستي محصول معجزه باشم، تا اين همه ما و مني جاي گيرد در من. وقتي که آمدم سجده کنم به کائناتِ تو، گفتي بمان، ماندم. گفتي که سجده کنند ملائک «من» را، پس به‌حرمت فرمانت سکوت مي‌کنم، به‌نام نامي‌تو، که عظمت تو الا به سکوت وصف نشود.

بهنوش بختیاری و فیلم جدید با گریمی متفاوت+عکس

خدايا! وقتي بر صحنه‌ام، احساس مي‌کنم که تو، تنها و تنها مرا آفريدي. هيچ غيرِ خود نمي‌بينم، نه، هيچ نمي‌بينم، خود را هم نمي‌بينم، من نيستم، ديگري است در من. ديگر مني ندارم، اين کيست پس، که پيکر مرا به‌عاريت گرفته نقش خويش مي‌سازد از من؟! هر شب، در اين سماع مکرر، من، محصول عشق و اراده در زير نور و رنگ، کسي را متولد مي‌شود، که من نيست، اما منم.
آه ‌اي خداي تماشا، دستان التماس و تمنايم تا سقف آسمانِ توست، دستم بگير!
خدايا کدام عارف و عابد، اين گونه دور مي‌شود از خود. اينگونه جذب تو؟ که من؟! در چله‌نشيني من، تنها منم که نيستم، نيست مي‌شوم، آنها که در من‌اند، با تو تکثير مي‌شوند.

بهنوش بختیاری و فیلم جدید با گریمی متفاوت+عکس
آه اي خدا، چه لذت مدامي، چه مستي جاودانه‌اي. من بر صحنه هيچ‌ام و همه چيزم. بر صحنه فيلسوف‌ام، محصول حيرت و سئوال، بر صحنه عارف‌ام، محصول رياضت و تکرار، بر صحنه عاشق‌ام، زيرا که هيچ نخواهم الاّ فناي در تو. بر صحنه نقاش‌ام، هر لحظه نقش مي‌زنم رنگ در رنگ. اشکال هندسه‌ام، مجذور احساس و توان بي‌نهايتِ رياضي‌ام. سکوتِ سرشارِ موسيقي‌ام. معمارم، نقش نگينِ تمام گذشتة تاريخ‌ام، قهرماني در آينده‌ام. بر صحنه بي‌اراده نيستم. کارگردان خويشم. حاکم فکر و قلب خويش‌ام، بر خود مسلط‌ام. من با تو که در مني، خالق خورشيدم وقتي که روز نيست. من جذبه‌ام، آينه‌ام، جمال‌ام. منطق اخلاق‌ام، معرفت‌ام، خير مطلق‌ام، اسرار جسم و روان‌ام، تصميم‌ قاطع‌ام. تفسير شک و ترديدم. من واژه واژة مکتوبات عالم‌ام، کاوش‌ام، نشأت نشاط‌ام، درک ذره‌ام، هويت شي‌ام، قانون هستي‌ام، واقعيت آدم‌ام، تکامل‌ام. کيفيت انسان‌ام، ذات فطرت‌ام. من پاسخ ابهام تمام علوم‌ام، سهولت تبديل انرژي‌ام. عاطفة خشم‌ام، من لحظة رسيدن‌‌ام، عبرت‌ام، قلمرو احساس‌ام، قاموس رفتارم. سلامت جسم‌ام، طبيب وجودم… انسان کامل‌ام!
طراح گريم:محسن دارسنج عزيز متن از حسين پاکدل نازنين

بهنوش بختیاری و فیلم جدید با گریمی متفاوت+عکس

دانلود

اخبار

آرشیو

گالری عکس

آرشیو

اس ام اس های تازه

آرشیو

آهنگ های پیشواز

آرشیو