ارزش انسان به افکار و باورهای اوست
خوش آمدید - امروز : چهارشنبه ۲ اسفند ۱۳۹۶
A
خانه » سبک زندگی » منظور از کریستال آرایی در مراسم خوش حالی عروسی چیست؟

منظور از کریستال آرایی در مراسم خوش حالی عروسی چیست؟

استفاده | استفاده | گلدان | همراه | عروسی | تزئینات عقد و عروسی

منظور از کریستال آرایی در مراسم خوش حالی عروسی چیست؟

منظور از کریستال آرایی در مراسم خوش حالی عروسی چیست؟

عبارات مهم : استفاده – استفاده

کریستال یکی از اشیا تزئینی است که اغلب جهت تالارهای پذیرایی، خدمات مجالس و مراسم خوش حالی ها استفاده می شود. حتی در منزل های اعیانی هم می توان رد پای کریستال را مشاهده کرد. اشیایی که از جنس کریستال ساخته می شوند، قشنگی خیره کننده ای دارند. این اشیا می توانند به آسانی نور را منعکس کنند و در عین حال موجب قشنگی و نورپردازی در فضا شوند. در سالن های عروسی کریستال ها نقش مهمی در قشنگی و تزئین فضا دارند. از جمله کاربردهای کریستال جهت دیزاین سالن های عروسی می توان به موارد زیر اشاره کرد:

کریستال جهت تزیین شعمدانی ها
اگر چه کریستال ها ظریف هستند و باید با احتیاط بیشتری با آنها برخورد کرد، ولی می توان جهت تزئین شمعدانی ها از کریستال استفاده کرد. به جای اینکه از شمعدانی های فلزی استفاده شود که داغ می شوند و دست زدن به آنها سوختگی پوست را به همراه دارد، شمعدانی کریستال مناسب تر هست. شعمدانی کریستال علاوه بر اینکه می تواند نور را زیباتر نمایان کند، طرفداران بیشتری دارد و در عین حال میز مهمانان هم با سلیقه چیده می شود.

استفاده از کریستال جهت لوسترها
وجود لوستر جهت سالن عروسی ضرورت دارد و به قشنگی هر چه تمامتر سالن کمک می کند. اگر لوسترها از جنس کریستال باشند که مطمئنا قشنگی بیشتری را به همراه خواهند داشت. زمانی که نورهای رنگارنگ از بعد شیشه های کریستالی عبور می کند، موجب درخشش زیاد نور در فضای سالن می شود.

استفاده از کریستال جهت گلدان
بر روی میز مهمان ها گلدان های کوچکی گذاشته می شود که موجب قشنگی میز می شود. این گلدان ها نباید فضای زیادی را اشغال کنند. اگر گلدان های روی میز مهمان ها از جنس کریستال باشد، مطمئنا میزها زیباتر به نظر می رسند. همچنین گلدان های کریستالی وزن بیشتری دارند و تعادل آنها روی میز حفظ می شود و به این طرف و آن طرف نمی افتند. به طور کلی با گلدان های کریستالی می تواند خدمات مجلس عروسی را رسمی تر کرد.

منظور از کریستال آرایی در مراسم خوش حالی عروسی چیست؟

چیدمان سفره عقد
بعضی عروس و دامادها می خواهند مراسم خوش حالی عروسی آنها باشکوه برگزار شود. در کنار تمامی تدارکاتی که جهت پذیرایی از مهمانان در نظر رفته می شود، وجود یک سفره عقد قشنگ در گوشه ای از سالن که دقیقا در برابر جایگاه عروس و داماد قرار می گیرد، فضای سالن را زیباتر و در عین حال مراسم خوش حالی را نیز باشکوه تر می کند. ولی سفره عقد نباید راحت و بی آلایش باشد. استفاده از گل، آینه و شمعدانی و سایر وسایل تزئینی جهت زیباتر کردن سفره عقد مهم هست. کریستال آرایی در اینجا هم می تواند به قشنگی سفره عقد کمک کند. جهت همین تمامی وسایلی که جهت تزئین سفره عقد استفاده می شوند، بهتر است از جنس کریستال باشند. از جمله شمعدانی ها، گلدان و حتی ظروفی که جهت قرار دادن میوه و تنقلات استفاده می شود هم باید از جنس کریستال باشند.

ظروف پذیرایی
ظروف پذیرایی درتشریفات عروسی باید از بین مدرن ترین ها گزینش شده است باشد. اگرچه ظرف غذا اغلب چینی هست، ولی می توان بعضی دیگر از ظروف از جمله لیوان ها را از میان ظروف کریستالی گزینش کرد که قشنگی بیشتری دارند.

برای کسب اطلاعات بیششتر راجع به برگزاری مجالس عروسی به وبسایت تشریفات عروسی اسداللهی مراجعه کنید.
www.khadamatmajales.com

واژه های کلیدی: استفاده | استفاده | گلدان | همراه | عروسی | تزئینات عقد و عروسی

منظور از کریستال آرایی در مراسم خوش حالی عروسی چیست؟

منظور از کریستال آرایی در مراسم خوش حالی عروسی چیست؟

دانلود

اخبار

آرشیو

گالری عکس

آرشیو

اس ام اس های تازه

آرشیو

آهنگ های پیشواز

آرشیو