مرد پارسی دروغ نگوید حتی بهنگام مرگ در جنگ (کوروش کبیر)
خوش آمدید - امروز : شنبه ۲۷ آبان ۱۳۹۶
A
خانه » اخبار » اخبار اقتصادی » گلایه چایکاران از قیمت خرید تضمینی ، افزایش ۱۰ درصدی تولید چای در راه است

گلایه چایکاران از قیمت خرید تضمینی ، افزایش ۱۰ درصدی تولید چای در راه است

رئیس اتحادیه چایکاران گفت: در صورت استمرار شرایط مساعد آب و هوایی آینده نگری می‌شود که تا آخر فصل برداشت تولید با زیاد کردن ۱۰ درصدی روبرو شود.

گلایه چایکاران از قیمت خرید تضمینی ، افزایش ۱۰ درصدی تولید چای در راه است

ایرج هوسمی مدیر اتحادیه چایکاران در گفتگو با خبرنگار صنعت،تجارت و کشاورزی گروه اقتصادی گروه تحریریه سایت جوان،از شروع برداشت چین دوم برگ سبز چای طی روزهای آتی خبر داد و گفت: برداشت رسمی چین دوم برگ سبز چای از ۳ تیرماه شروع خواهد شد.

وی افزود: در چین دوم بهره برداری نسبت به چین اول به باعث اوضاع مساعد آب وهوایی آینده نگری می شود که میزان تولید زیاد کردن یابد.

هوسمی با اشاره به میزان تولید چای در امسال اظهار داشت: در صورت استمرار شرایط مساعد آب و هوایی آینده نگری می شود که تا آخر فصل برداشت، تولید با زیاد کردن ده درصدی روبرو شود.

گلایه چایکاران از قیمت خرید تضمینی ، افزایش ۱۰ درصدی تولید چای در راه است

رئیس اتحادیه چایکاران در خصوص آخرین اوضاع مطالبات چایکاران اظهار کرد: با توجه به آنکه کارخانه‌های چای تمام قدرالسهم خود به شرکت چای را پرداخت نکرده‌اند، لذا کمتر از ۵۰ درصد مطالبات چایکاران به حسابشان واریز شده است است.

وی با اشاره به انتقادات چایکاران به نرخ خرید تضمینی چای در سال زراعی جاری، تصریح کرد: با توجه به حمایت دولت تدبیر و امید از چایکاران مبنی بر زیاد کردن قیمت خرید تضمینی طی سال های اخیر تا حدی سرنوشت چایکاران اصلاح یافته، ولی ناگفته نماند که با اوضاع تولید در دهه هفتاد فاصله معناداری داریم که تنها با حمایت از چایکاران می توان تولید را زیاد کردن داد.

انتهای پیام/

پیش بینی اوضاع مساعد تولید در چین دوم برداشت

واژه های کلیدی: سال زراعی | تضمینی | اخبار اقتصادی | برداشت رسمی چین دوم | سازمان چای | روز گار چایکاران |

دانلود

اخبار

آرشیو

گالری عکس

آرشیو

اس ام اس های تازه

آرشیو

آهنگ های پیشواز

آرشیو