مرد پارسی دروغ نگوید حتی بهنگام مرگ در جنگ (کوروش کبیر)
خوش آمدید - امروز : پنج شنبه ۲ آذر ۱۳۹۶
A
خانه » اخبار » اخبار ورزشی » در کشور عزیزمان ایران جهت هفته بعد هم برنامه نداریم!/ حفظ پیروانی با وجود اینکه

در کشور عزیزمان ایران جهت هفته بعد هم برنامه نداریم!/ حفظ پیروانی با وجود اینکه

سرمربی تازه ذوب‌آهن گفت: یک کار خوب در تیم امید شد و آن هم این بود که پیروانی را با وجود اینکه نتیجه نگرفت از تیم جوانان به تیم امید آوردند.

در کشور عزیزمان ایران جهت هفته بعد هم برنامه نداریم!/ حفظ پیروانی با وجود اینکه

وبسایت رسمی برنامه نود – سرمربی تازه ذوب آهن گفت: یک کار خوب در تیم امید شد و آن هم این بود که پیروانی را با وجود اینکه نتیجه نگرفت از تیم جوانان به تیم امید آوردند.

به گزارش وبسایت نود و به نقل از فارس، امیر قلعه نویی در گفت و گو با رادیو ورزش اظهار داشت: ابتدا عرض تسلیت دارم به خاطر درگذشت استاد بهمنش. او انسان بزرگی بود و نمی توان او را فقط متعلق به ورزش دانست بلکه وی متعلق به کشور عزیزمان ایران و عاشق کشور عزیزمان ایران بود. پر شدن جای خالی اش نیز بسیار سخت است و ان شاالله از تفکر او الگو برداریم. بهمنش مخلصانه دغدغه جامعه اش را داشت و جهت کشورش کار می کرد.

وی راجع به قهرمانی آلمان در مسابقه های جوانان اروپا و مسابقه های جام کنفدراسیون ها و چرایی این قهرمانی ها گفت: در دو مقطع به آلمان رفتم. یک بار جهت مداوای پایم و دفعه بعد جهت حضور در کلاس کریستوف دام. در دنیا برنامه حرف اول را می زند و بعد از آن شایسته سالاری. یعنی کسانی که می توانند این برنامه را اجرا کنند تعیین می شوند تا برنامه را به عالی ترین شکل اجرا کنند. در فوتبال، همه اروپا برنامه دارند. حالا یک نسل هم رویایی می شود. مثل هلند که در دهه۷۰ میلادی دوران روایی داشت. در واقع همه جای دنیا برنامه و زیرساخت دارند جز ایران.

در کشور عزیزمان ایران جهت هفته بعد هم برنامه نداریم!/ حفظ پیروانی با وجود اینکه

قلعه نویی افزود: همین زمین فوتبال های ما را ببینید. اگر دنبال برنامه و زیرساخت برویم قسم می خوریم کمتر از آنها نیستیم. باید ایرانی را باو کنیم. ولی حب و بغض ها و پرسشها اقتصادی که داریم اجازه نمی دهد نیروی انسانی به لیاقت هایش برسد. همه جای دنیا بر اساس برنامه و شایسته سالاری کار می کنند به جز ایران.

سرمربی تازه ذوب آهن گفت: به طور مثال یک کار خوب در تیم امید شد و آن هم این بود که پیروانی را با وجود اینکه نتیجه نگرفت از تیم جوانان به تیم امید آوردند. اشکالی هم ندارد بلکه کسانی که او را گزینش کردند با تفکر این کار را کردند. همین کار هم قشنگ است که این نسل با مربی ارزش یک رده بالاتر آمده اند. امیدوارم کاری کنیم که ایرانی به لیاقتش برسد. با این حال شناسایی استعداد و زمینه ای که این استتعدادها به حد اعلا برسند در کشور عزیزمان ایران وجود ندارد. ما هم در تیم ملی، تیم ب را راه اندازی کردیم که آن هم مقطعی بود، چون در کشور عزیزمان ایران قانون قائم به شخص هست. به عنوان نمونه عالی ترین دوران بعد از انقلاب در وقت هاشمی طبا بود که حب و بغض های سیاسی اجازه نداد کارش را انجام دهد یا به طور مثال مصطفوی که تیم ملی را به جام جهانی برده و در دفترش جابجا می شود. این پرسشها به ورزش ما کمک نمی کند.

قلعه نویی در پاسخ به پرسش مجری که در کشور عزیزمان ایران جهت سال بعد هم برنامه نداریم، گفت: امیدواریم به سمتی برویم که برنامه، سیستم و شایسته سالاری در مملکت ما و نه فقط در ورزش و فوتبال حاکم شود. البته فکر نمی کنم جهت هفته بعد هم برنامه داشته باشیم! امیدوارم این دولت به این سمت برود.

وی راجع به شرایط ذوب آهن گفت: ذوب آهن به واقع یک کلوب هست. اگر بازی های آسیایی گوانگجو دقت داشته باشید ۴۰ درصد مدال ها جهت استان اصفهان بود. یکی از دلایلی که این کلوب را گزینش کردم چون ذوب آهن واقعا کلوب هست. راجع به شرایط فنی هم مهمترین مساله این است که تیم مهم را حفظ کردیم و اگر دو سه بازیکن دیگر از جمله یک مهاجم جذب کنیم فکر کنم شرایط مان بهتر می شود. از روزی که تمرینات را شروع کردیم همه نفرات را داشتیم. در نقل و انتقالات ۳ گروه بازیکن داریم که در مقاطع متفاوت به تیم اضافه می شوند ولی ما با تمام نفرات کار را شروع کردیم. همه در این تیم تلاش می کنند تا یک تیم خوب جهت آینده داشته باشیم.

سرمربی تازه ذوب‌آهن گفت: یک کار خوب در تیم امید شد و آن هم این بود که پیروانی را با وجود اینکه نتیجه نگرفت از تیم جوانان به تیم امید آوردند.

قلعه نویی در خصوص اینکه چطور شاهرخ شهنازی به همه پست هایی که دارد از جمله حضور در هیأت مدیره ذوب آهن می رسد گفت: در هیات مدیره سیاست گذاری می شود و این عنوان آن چنان هنگامی که نمی گیرد ولی در کار اجرایی آذری تمام تلاش خود را می کند.

۲۰۴۴۱

واژه های کلیدی: مسابقه | فوتبال | جوانان | برنامه | بازیکن | ایرانی | ایران | اروپا | برنامه

دانلود

اخبار

آرشیو

گالری عکس

آرشیو

اس ام اس های تازه

آرشیو

آهنگ های پیشواز

آرشیو