خداوندا مرا از کسانی قرار دِه که دنیاشان را برای دینشان میفروشند نه دینشان را برای دنیاشان. (دکتر علی شریعتی)
خوش آمدید - امروز : پنج شنبه ۲۸ دی ۱۳۹۶
A
خانه » کامپیوتر و اینترنت » حمله هکری به هتل های ترامپ

حمله هکری به هتل های ترامپ

به گزارش خبرنگار حوزه دریچه فناوری تیم خبر رسان تلگرام و اینستاگرام و فیسبوک و .. گروه تحریریه سایت؛ گروه‌ هتل‌های ترامپ از وقع حمله‌ی هکری دیگری خبر

حمله هکری به هتل های ترامپ

به گزارش خبرنگار حوزه دریچه فناوری گروه اینترنت گروه تحریریه سایت جوان؛ گروه‌ هتل‌های ترامپ از وقع حمله‌ی هکری دیگری خبر داده که براثر آن اطلاعات کارت‌های اعتباری شماری از مشتریان در کنار اطلاعات سیستم رزرواسیون به دزدی رفته هست. بر اساس اطلاعات ارائه‌شده، این حمله‌ی هکری در سیستم Sabre Hospitality Solutions روی داده هست. هتل‌های ترامپ از این سیستم اتوماسیون جهت ثبت رزرو اتاق‌ها استفاده می‌کنند. بر اساس اطلاعاتی که Sabre به دست آورده هست، هکرها با به دست آوردن اطلاعات ورود موفق به نفوذ در این سیستم شده است و اطلاعات کارت‌های اعتباری و اطلاعات سیستم رزرواسیون را به دزدی برده‌اند.

اطلاعات ارائه‌شده نشان از این دارد که دزدی اطلاعات در تاریخ ۵ ژوئن امسال اتفاق افتاده هست. Sabre گزارش داده که دسترسی هکر‌ یا هکرها به اطلاعات هتل‌های ترامپ از تاریخ ۱۰ آگوست سال ۲۰۱۶ تا ۹ مارس ۲۰۱۷ بوده هست. از جمله‌ی هتل‌هایی که تحت تأثیر این رخنه‌ی اطلاعاتی قرار گرفته‌اند باید به هتل‌های واقع در شهرهای شیکاگو، لس‌آنجلس، وایکیکی، تورنتو و پاناما اشاره کرد. تاریخ نفوذ در سیستم اطلاعاتی هر یک از هتل‌های مورد نظر متفاوت است.

هکر‌ها در این مدت موفق شده‌اند اطلاعاتی نظیر نام افرادی که در هتل اقامت کرده‌اند، به همراه شماره‌ی کارت اعتباری، تاریخ انقضا، رمز عبور، شماره‌ی تلفن، آدرس ایمیل و آدرس محل سکونت به دست بیاورند. البته مجموعه‌ی هتل‌های ترامپ به این توصیه اشاره کرده که اطلاعاتی نظیر شماره پاسپورت، شماره‌ی گواهینامه رانندگی و شماره بیمه از دسترس هکرها خارج بوده است.

حمله هکری به هتل های ترامپ

هتل‌های ترامپ به تمام مسافرانی که در این هتل اقامت داشته‌اند، اعلام کرده است که تغییرات در اوضاع حساب‌های بانکی خود را بررسی و در صورت مشاهده‌ی موارد مشکوک، شکایت کنند و همچنین کارها امنیتی دیگری نظیر بستن حساب‌های بانکی یا عوض کردن رمز عبور را در دستور کار قرار دهند.

منبع: زومیت

انتهای پیام/

هتل های ترامپ هک شدند

واژه های کلیدی: اطلاعات | اطلاعات | شماره | سیستم | تاریخ | هک شدن هتل های دونالد ترامپ | هک گروه هتل های ترامپ | حمله هکری به هتل های مدیر جمهور آمریکا

دانلود

اخبار

آرشیو

گالری عکس

آرشیو

اس ام اس های تازه

آرشیو

آهنگ های پیشواز

آرشیو