آدمیانی مانند گل های لاله ، زندگی کوتاه در هستی و نقشی ماندگار در اندیشه ما دارند .
خوش آمدید - امروز : چهارشنبه ۱ آذر ۱۳۹۶
A
خانه » اخبار » اخبار ورزشی » تیم بازنده در دربی آلمان تبعات سنگینی می‌پردازد / فکری

تیم بازنده در دربی آلمان تبعات سنگینی می‌پردازد / فکری

وبسایت رسمی برنامه نود – سرمربی تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان گفت: دربی آلمان فقط به شرطی که مساوی شود جهت دو تیم پرسپولیس و استقلال تبعات پیش از فصل نخواهد داشت.

تیم بازنده در دربی آلمان تبعات سنگینی می‌پردازد / فکری

وبسایت رسمی برنامه نود – سرمربی تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان گفت: دربی آلمان فقط به شرطی که مساوی شود جهت دو تیم پرسپولیس و استقلال تبعات پیش از فصل نخواهد داشت.

عبارات مهم : اعتماد به نفس – ۳۱ شهریور
به گزارش وبسایت نود ، محمود فکری  در مورد برگزاری دیدارهای دوستانه با تیم های لیگ برتری در پایتخت کشور عزیزمان ایران گفت: سه بازی انجام دادیم که بازی اول را به پیکان باختیم. تراکتورسازی را شکست دادیم و با سیاه جامگان مساوی کردیم. تمرینات تیم را هم تا روز دوشنبه تعطیل کرده ایم و سپس تمرینات را در مسجدسلیمان از سر می گیریم. روز جمعه هم اگر مشکلی پیش نیاید با تیم صنعت نفت در آبادان بازی می کنیم.

وی در مورد اینکه آیا حریفان لیگ برتری را جهت بازی های تدارکاتی گزینش کرده ، اظهار داشت: در بازی های تدارکاتی به دنبال فهمیدن نقاط ضعف تیم هستم و نتیجه بازی برایم اهمیت ندارد به همین علت با تیم های لیگ برتری بازی کردیم. ضمن اینکه بازی با تیم های لیگ برتری اعتماد به نفس بازیکنان را زیاد کردن می دهد. باخت خفیف یا مساوی با تیم های لیگ برتری به بازیکنان اعتماد به نفس و خودباوری می دهد.

سرمربی نفت مسجد سلیمان در مورد اینکه بعضی از مربیان می گویند نباید در گرمای شدید هوا در شهرهای جنوبی بازی برگزار شود عنوان کرد: اگر بخواهند چنین شرایطی را فراهم بیاورند باید گفت در مرداد، شهریور و حتی مهرماه بازی در جنوب کشور برگزار نشود که چنین چیزی ممکن نیست. همانطوریکه ما در زمستان مجبور می شویم در شهرهای سردسیر به میدان برویم و این مساله هم جهت ما مسئله هست. اینکه در برف و سرما بازی کنیم کار دشواری است ولی قرعه کشی است و باید دید چه قرعه جهت تیم ها تعیین می شود.

فکری در مورد اینکه فهرست تیمش را بسته گفت: یکی دو جای خالی در فهرست تیم ما وجود دارد و باید ببینیم که چه بازیکنانی را می توانیم جذب کنیم.

کاپیتان اسبق استقلال در مورد برگزاری دربی دوستانه در آلمان در تاریخ ۳۱ شهریور گفت: دربی در هرکجای دنیا باشد حساسیت دارد و قطعا نتیجه این دربی تبعات سنگینی جهت تیمی که بازنده می شود خواهد داشت مگر اینکه باهم تفاهم کنند و بازی مساوی شود در غیر اینصورت نتیجه بازی دربی روی تیم بازنده تاثیرگذار خواهد بود.

وی در مورد ترکیب تیم استقلال در فصل آینده و اینکه گفته می شود میانگین سنی این تیم بالا رفته گفت: باید استقلال را در میدان دید اکنون نمی توان از دور قضاوت کرد. ضمن اینکه خیلی از بازیکنان در سنین بالا جز برترین بازیکنان هستند. قبل از فصل و شروع مسابقه های حرف زیاد است باید تیم را در میدان مسابقه دید و امیدوارم که کادرفنی تیم خوبی جهت فصل آینده بسته باشد و نتیجه های خوبی بگیرند.

 

 

تیم بازنده در دربی آلمان تبعات سنگینی می‌پردازد / فکری

۲۰۲۰

واژه های کلیدی: اعتماد به نفس | ۳۱ شهریور | استقلال | بازیکنان | شهرهای | برگزاری | آلمان | استقلال

دانلود

اخبار

آرشیو

گالری عکس

آرشیو

اس ام اس های تازه

آرشیو

آهنگ های پیشواز

آرشیو