حوادث چون روزها سپری می شوند.
خوش آمدید - امروز : جمعه ۲۹ دی ۱۳۹۶
A
خانه » کامپیوتر و اینترنت » فیلم کمتر دیده شده است از حاج احمد متوسلیان در حرم حضرت زینب (س)

فیلم کمتر دیده شده است از حاج احمد متوسلیان در حرم حضرت زینب (س)

فیلمی کمیاب از زیارت سردار متوسلیان در حرم حضرت زینب در اینترنت انتشار یافته است.

فیلم کمتر دیده شده است از حاج احمد متوسلیان در حرم حضرت زینب (س)

به گزارش خبرنگار حوزه اخبار داغ گروه اینترنت گروه تحریریه سایت جوان؛ سردار جاوید الاثر حاج احمد متوسلیان یکی از شاخص ترین فرماندهان دوران دفاع مقدس بود به طوری که در دوران فرماندهی اش در سپاه مریوان به وی لقب “رئیس جمهور مریوان” را داده بود، و هنگامی که بعد از رشادت ها و پیروزی های بسیار در منطقه جبهه غرب به دستور فرماندهان ارشد جهت تشکیل لشگر ۲۷ محمد رسول الله قصد رفتن به جبهه جنوب را داشت ، اشک چشم مردم غیرتمند کُرد بدرقه راهش شد.

پس از عزیمت به جنوب در منطقه دوکوهه ظاهر ۲۷ محمد رسول الله که بعد ها یکی از مهمترین لشگر ها در دوران دفاع مقدس شد را با حضور افراد شاخصی مانند شهید وزوایی ، سردار شهید همت ، خرازی ، قجه ای ، شهبازی ، سردار شهید همدانی ، سردار برقی و … در اواخر سال ۱۳۶۰ تشکیل داد و طی عملیات الی بیت المقدس با فرماندهی مثال زدنی‌اش بر ظاهر ۲۷ ، به عنوان سردار فاتح خرمشهر لقب گرفت.

پس از این عملیات بود که جبهه کفر به وسیله رژیم صهیونیستی به یکی دیگر از سرزمین های اسلامی یعنی لبنان حمله کرد که سوریه نیز تا حدی درگیر این جنگ شد.

فیلم کمتر دیده شده است از حاج احمد متوسلیان در حرم حضرت زینب (س)

برای کمک به امت اسلامی یک گردان زبده از کشورمان نیز بر اساس تصمیم مقامات ارشد نظام ، گزینش و به فرماندهی حاج احمد متوسلیان به سوریه عزیمت کرد و در دمشق مورد استقبال پرشور مردم سوریه واقع شد تا جایی که این گردان در خیابان های این شهر نیز رژه رفت.

اما حاج احمد اهل کارهای نمایشی نبود بلکه مرد عمل بود به همین جهت بارها درخواست انجام عملیات را به مقامات سوری داد، ولی هر بار با تعلل همراه شد. تا اینکه با هماهنگی مقامات کشورمان قرار بر بازگشت شد .

در همین وقت کاردار کشور عزیزمان ایران در لبنان ضمن ملاقات با حاج احمد جهت تخلیه اسناد سفارت کشور عزیزمان ایران در بیروت درخواست کمک کرد و این عنوان مبدأ اسارت ۴ دیپلمات ایرانی در ۱۴ تیرماه ۱۳۶۱ به وسیله فالانژهای تحت امر رژیم صهیونیستی شد. فراقی که جهت دوستان او و حتی جوانانی که ندیده عاشق حاج احمد هستند، جانسوز است.

به تازگی ویدئویی ناب و کمتر دیده شده است از حضور سردار حاج احمد متوسلیان در حرم حضرت زینب سلام الله علیه در سال ۱۳۶۱ انتشار یافته است که در ادامه میتوانید مشاهده کنید.

فیلمی کمیاب از زیارت سردار متوسلیان در حرم حضرت زینب در اینترنت انتشار یافته است.

کد ویدیو

انتهای پیام/

فیلم زیارت حرم حضرت زینب (س) به وسیله حاج احمد متوسلیان

واژه های کلیدی: رژیم صهیونیستی | درخواست کمک | گردان | لبنان | سوریه | اسلامی | فیلم کمیاب از سردار متوسلیان | سردار متوسلیان در سوریه

دانلود

اخبار

آرشیو

گالری عکس

آرشیو

اس ام اس های تازه

آرشیو

آهنگ های پیشواز

آرشیو