حافظه، پرونده تخيل و گنجينه عقل، دفتر ثبت وجدان و مخزن انديشه است.(بازيل
خوش آمدید - امروز : سه شنبه ۱ اسفند ۱۳۹۶
A
خانه » اخبار » اخبار ورزشی » گلر مصدومم را در پست هافبک به میدان فرستادم / دین‌محمدی

گلر مصدومم را در پست هافبک به میدان فرستادم / دین‌محمدی

وبسایت رسمی برنامه نود – سرمربی تیم فوتبال راه آهن گفت:‌ حضور تیم ما با ۱۰ بازیکن در میدان جهت مسئولان برگزارکننده مسابقه های بد بود.

گلر مصدومم را در پست هافبک به میدان فرستادم / دین‌محمدی

وبسایت رسمی برنامه نود – سرمربی تیم فوتبال راه آهن گفت: حضور تیم ما با ۱۰ بازیکن در میدان جهت مسئولان برگزارکننده مسابقه های بد بود.

عبارات مهم : دروازه بان – استفاده
به گزارش وبسایت نود ، سیروس دین محمدی  در مورد حضور تیمش با ۱۰ بازیکن در میدان مسابقه و شکست ۴ بر صفر برابر شهرداری ماهشهر گفت: فکر می کنم حضور ۱۰ نفره ما برابر حریف جهت مسئولان برگزارکننده مسابقه های بد بود. یک لحظه به ما می گفتند می توانید از این بازیکنان استفاده کنید لحظه دیگر می گفتند نمی توانید سه بازیکن ما دانشجو بودند که در دقیقه ۹۰ اجازه بازی به آنها ندادند در حالی که ما حاضر بودیم تعهد بدهیم که مدارک این بازیکنان کامل است و آنها را به شرکت لیگ ارائه می دهیم.

وی افزود: با چنین شرایطی ما فقط ۹ بازیکن داشتیم و مجبور شدم دروازه بان دوم را به عنوان هافبک دفاعی به میدان بفرستم آن هم بازیکنی که ۲ ماه پیش رباط صلیبی پاره کرده بود و داشت تمرینات دروازه بانی اش را انجام می دهد.

سرمربی تیم فوتبال راه آهن با اشاره به اوضاع کلوب های بدهکار در کشور عزیزمان ایران گفت: انگار فقط ما تیم بدهکار بودیم و اجازه ثبت قرارداد نداشتیم آیا صبا، نفت و سایر تیم ها در کشور عزیزمان ایران بدهکار نیستند؟ نمی دانم داستان چیست ولی من دلم جهت فوتبال پایتخت و پایتخت کشور عزیزمان ایران می سوزد زمانی ۸ تیم در لیگ دسته اول داشت ولی اکنون فقط دو تیم تهرانی در لیگ دسته یک حضور دارند. جوانان تهرانی چه بکنند. راه آهن ۸۰ سال قدمت دارد حیف است این تیم از بین برود من در این بازی افسوس خوردم لیکن تماشاگران لذتی از این فوتبال نبردند. کاش در میدان مسابقه حاضر نمی شدیم و بازی ۳ بر صفر می شد.

دین محمدی در مورد اینکه بازی با ۱۰ بازیکن در فوتبال دنیا بی سابقه بود، اظهار داشت: ما سه بازیکن دانشجو داشتیم ولی اجازه استفاده از آنها را به ما ندادند. به هر حال امیدوارم پرسشها تیم راه آهن حل شود.

وی در مورد اینکه از شکست با ۱۰ بازیکن در میدان نباید ناراحت باشد، گفت: باخت تلخ هست. من از اینکه تیم شکست خورده ناراحتم ولی واقعاً کاری از دستم برنمی آمد با این حال می گویم اگر بازیکنان مدنظرم بتوانند در میدان حضور پیدا کنند راه آهن در این فصل در رده پنجم یا ششم جدول می ایستد.

 

 

گلر مصدومم را در پست هافبک به میدان فرستادم / دین‌محمدی

۲۰۲۰

واژه های کلیدی: دروازه بان | استفاده | بازیکنان | مسابقه | فوتبال | دانشجو | بازیکن | ایران

دانلود

اخبار

آرشیو

گالری عکس

آرشیو

اس ام اس های تازه

آرشیو

آهنگ های پیشواز

آرشیو