هر انسانی مرتکب اشتباه می شود ؛اما فقط انسان های احمق اشتباه خود را تکرار می کنند.(سیسرون)
خوش آمدید - امروز : جمعه ۲۴ آذر ۱۳۹۶
A
خانه » اخبار » اخبار ورزشی » پرسپولیسی‌ها قرارداد نوراللهی را فسخ کردند؟

پرسپولیسی‌ها قرارداد نوراللهی را فسخ کردند؟

وبسایت رسمی برنامه نود – محرومیت کلوب های ایرانی از نقل و انتقالات طی دو سال گذشته زیاد از همه دو بازیکن را تحت تاثیر قرار داده هست، امید عالیشاه و احمد نوراللهی.

پرسپولیسی‌ها قرارداد نوراللهی را فسخ کردند؟

وبسایت رسمی برنامه نود – محرومیت کلوب های ایرانی از نقل و انتقالات طی دو سال گذشته زیاد از همه دو بازیکن را تحت تاثیر قرار داده هست، امید عالیشاه و احمد نوراللهی.

عبارات مهم : نقل و انتقالات زمستانی – نقل و انتقالات
به گزارش وبسایت نود، دو بازیکن سرباز پرسپولیس که جهت گذراندن خدمت خود راهی تراکتورسازی شدند به علت بسته شدن پنجره نقل و انتقالات این کلوب تبریزی فقط در چند بازی ابتدایی به میدان رفتند و بعد از آن از حضور در بازی ها محروم شدند.

حالا این دو بازیکن می خواهند به پرسپولیس برگردند و نوراللهی چند هفته است در تمرینات سرخپوشان تهرانی هم شرکت می کند ولی این بار کلوب پرسپولیس از نقل و انتقالات محروم شده است است.

وضعیت احمد نوراللهی منتشر شدن چند خبر در روز یکشنبه بسیار پیچیده تر از قبل شد. در روزی که خبر سرباز بودن احمد نوراللهی تا آخر آذرماه از سوی باران چشمه مدیرکل تربیت بدنی نیروهای مسلح اعلام شد، اخباری به دست ما رسیده مبنی بر اینکه مسئولان کلوب پرسپولیس قرارداد نوراللهی را در روز آخر نقل و انتقالات یعنی ۱۵ شهریور فسخ کرده اند.

حالا با توجه به اینکه پرسپولیس از نقل و انتقالات محروم شده است اگر شرکت لیگ فسخ انجام شده است در هیات فوتبال را به رسمیت آشنا باشد و منع قانونی جهت آن در نظر نگرفته باشد ممکن است امکان این که مجددا نام او را وارد لیست تیم کنند نباشد.

در حالی که همه از جمله خود نوراللهی، کلوب پرسپولیس و کلوب تراکتورسازی تصور می کردند سربازی این بازیکن ۲۹ شهریور به آخر می رسد امروز باران چشمه در مصاحبه ای اعلام کرد این بازیکن تا ۲۹ آذر در اختیار ستاد کل نیروهای مسلح است و این به معنی محرومیت نوراللهی از همراهی پرسپولیس در لیگ تا نیم فصل خواهد بود.

در این باره مطلع شدیم که سه ماه خدمت اضافه نوراللهی به این علت است که ستاد کل نیروهای مسلح با اعلام عدم نیاز سه ماه خدمت نوراللهی از سوی کلوب تراکتورسازی به یگان سپاه عاشورای تبریز موافقت نکرده است و به این ترتیب سربازی نوراللهی ۲۹ آذر به اتمام خواهد رسید نه ۲۹ شهریور.

به موازات این اتفاق یک اتفاق مهم دیگر راجع به نوراللهی افتاده و اینکه مسئولان کلوب پرسپولیس ۱۵ شهریور یعنی در روز نهایی نقل و انتقالات او را به هیات فوتبال برده و فسخ قرارادش را ثبت می کنند.

گویا استدلال مسئولان کلوب پرسپولیس این بوده که چون نوراللهی برگه آخر خدمت ندارد نمی توانند نام او را وارد لیست کنند و باید این اتفاق بعد از اخذ برگه آخر خدمت رخ دهد. بنابراین تصمیم کلوب بر این که بوده که نوراللهی برگه آخر خدمتش را دریافت کند و بعد از آن او را به عنوان بازیکن آزاد وارد لیست کنند.

شنیده شده است شرکت لیگ بنا به دلایلی با فسخ قرارداد نوراللهی مخالفت کرده ولی اگر شرکت لیگ این فسخ قرارداد را پذیرفته باشد نوراللهی نمی تواند به پرسپولیس بازگردد چون این تیم از نقل و انتقالات محروم شده است و حتی در صورتی که پرسپولیس بتواند تا زمستان سه بازیکن آزاد جذب کند، نوراللهی نمی تواند به پرسپولیس برگردد آیا که پنجره نقل و انتقالات زمستانی ۲۸ آذر باز شده است و محرومیت پرسپولیس شروع می شود و باران چشمه گفته که نوراللهی تا ۲۹ آذر سرباز است.

پرسپولیسی‌ها قرارداد نوراللهی را فسخ کردند؟

تنها راه نجات شماره هشت سرخ ها این است که نوراللهی در صورت فسخ شدن قراردادش به وسیله کلوب قبل از ۲۸ آذر سربازی اش به اتمام برسد و به عنوان بازیکن آزاد قبل از شروع محرومیت و باز شدن پنجره زمستانی جذب تیم شود. از طرفی گفته می شود دلیلی نداشته کلوب پرسپولیس اقدام به فسخ قرارداد نوراللهی کند چراکه عنوان این بازیکن با سایر بازیکنان سرباز و این که ضرورت دارد قرارداد آنها در وقت باز بودن پنجره نقل و انتقالات ثبت شود متفاوت است.

به هر ترتیب نوراللهی با ولی و اگرهای جدیدی مواجه شده است است ولی مسئولان کلوب پرسپولیس به این بازیکن اعلام کرده اند مشکلی جهت همراهی پرسپولیس ندارد. باید دید اطمینان خاطر مسئولان پرسپولیس به خاطر مسابقه این تیم در لیگ قهرمانان آسیا است یا اینکه نوراللهی می تواند با وجود اینکه تا ۲۹ آذر سرباز است و جهت فسخ قراردادش هم اقدام شده است در لیگ هم بازی کند یا خیر.

در این میان حتی اخباری به گوش می رسد مبنی بر اینکه شاید نوراللهی برابر الهلال هم در لیست نباشد تا همه چیز بررسی شود. باید دید حداقل امروز راجع به قرار گرفتن نام او در فهرست هجده نفره بازی با الهلال چه تصمیمی گرفته می شود و در روزهای آتی مدت سربازی و بحث فسخ قرارداد او در هیات فوتبال به کجا می انجامد. فعلا که پرسپولیس در آینده سازترین روزهایش آبستن حوادث عجیبی شده است و راجع به نوراللهی هم دو سه اتفاق ناگهان و همزمان رسانه ای شده است است.

 

واژه های کلیدی: نقل و انتقالات زمستانی | نقل و انتقالات | نیروهای مسلح | تراکتورسازی | پرسپولیس | بازیکنان | فوتبال | سربازی | بازیکن | مسئولان | قرارداد

دانلود

اخبار

آرشیو

گالری عکس

آرشیو

اس ام اس های تازه

آرشیو

آهنگ های پیشواز

آرشیو