یكدیگر را مسخره نكنید (اگر دین دارید)
خوش آمدید - امروز : یکشنبه ۲۶ آذر ۱۳۹۶
A
خانه » پزشکی و بهداشت » انتخاب پاک‌ کننده صورت مناسب

انتخاب پاک‌ کننده صورت مناسب

قشنگی و مواظبت از پوست صورت به منظور جلوگیری از چین و چروک و پیری آن جهت زن ها بسیار مهم است به

انتخاب پاک‌ کننده صورت مناسب

زیبایی و مواظبت از پوست صورت به منظور جلوگیری از چین و چروک و پیری آن جهت زن ها بسیار مهم است به همین علت استفاده از پاک کننده های بهداشتی و مناسب جهت پوست صورت از اهمیت بالایی برخوردار است.

برای گزینش پاک کننده صورت مناسب باید نیازهای پوست خودتان را بشناسید‎.باید بدانید که اگر پوست شما خشک است کدام پاک کننده را باید گزینش کنید و اگر چرب است کدام جهت صورت تان بهتر است.

انتخاب پاک‌ کننده صورت مناسب

کلید مهم جهت گزینش مناسب پاک کننده صورت این است که نیازهای پوست خودتان را بشناسید. اگر پوست خشک دارید بعد حتما پوسته پوسته شدن یکی از پرسشها شماست و اگر پوست چرب دارید حتما از جوش و آکنه زحمت می برید .

زنانی که پوست خشک و پوسته پوسته دارند، نباید از لوازم آرایشی جهت برطرف کردن این مسئله استفاده کنند، چون باعث پیر شدن صورت آن ها می شود. عالی ترین راه جهت مقابله با خشکی پوست، استفاده از پاک کننده های مرطوب کننده است که حاوی آلفاهیدروکسی اسید هست. این محصولات سلول های مُرده پوستی را به خوبی لایه برداری می کند و پوست را نرم تر و صاف تر می سازد. بعضی متخصصان توصیه می کنند از شوینده های اسیدی جهت صورت استفاده کنید که میزان اسید گلیکولیک در آن ها زیاد از ۱۰ درصد است.

بهترین پاک کننده صورت جهت کسانی که پوست چرب و منافذ پوستی بزرگ دارند، محصولات حاوی رتینول هست. این محصولات نه تنها سموم را از پوست پاک می کند، بلکه منافذ پوستی مسدود را هم تمیز می کند تا منافذ کوچک تر به نظر برسد.
جهت کنترل چربی پوست، از پاک کننده های بدون چربی استفاده کنید که حاوی گوگرد و اسید سالیسیلیک هم باشد. به گزارش کشور عزیزمان ایران اکونومیست، گوگرد، نوعی عامل ضدباکتریایی است که چربی ها و سموم را از منافذ پوستی بیرون می آورد. اسید سالیسیلیک هم باکتری های موجود در منافذ پوستی را خنثی می کند.

قشنگی و مواظبت از پوست صورت به منظور جلوگیری از چین و چروک و پیری آن جهت زن ها بسیار مهم است به

گروه سبک زندگی سیمرغ

واژه های کلیدی: مرطوب کننده | استفاده | بهترین | محصولات | ایران | اسید سالیسیلیک | پاک کننده صورت | پوست خشک

دانلود

اخبار

آرشیو

گالری عکس

آرشیو

اس ام اس های تازه

آرشیو

آهنگ های پیشواز

آرشیو