تنها راه تغییر یافتن یک تصمیم واقعی است.
خوش آمدید - امروز : سه شنبه ۲۶ دی ۱۳۹۶
A
خانه » اخبار » اخبار ورزشی » صحبتی با رحمتی نداشتیم / درویش

صحبتی با رحمتی نداشتیم / درویش

مدیرعامل کلوب سایپا گفت : بر اساس موقعیت حساس و شرایط بازی ما حاکم توپ و میدان بودیم و باید در این بازی برنده می‌شدیم.

صحبتی با رحمتی نداشتیم / درویش

وبسایت رسمی برنامه نود – مدیرعامل کلوب سایپا گفت : بر اساس موقعیت حساس و شرایط بازی ما حاکم توپ و میدان بودیم و باید در این بازی برنده می شدیم.

به گزارش وبسایت نود ، رضا درویش در آخر دیدار استقلال برابر سایپا گفت: بازیکنان ما بازی خوبی به نمایش گذاشتند. فرزند ها با وجود جوانی خیلی خوب کار کردند و دو سه بار توپ را به تیر زدند. استقلال در ۷ ـ ۸ بازی اخیر روند خوبی داشته است ولی دایی و بازیکنان ما زحمت زیادی کشیدند و حداقل حقشان کسب یک امتیاز بود ولی بر اساس مالکیت و موقعیت های حساس اگر قرار بود بازی یک برنده داشته باشد آن تیم ما بودیم و یکی از قشنگی های فوتبال همین است که تیم هایی که حاکم بر توپ و میدان هستند هر لحظه برنده نمی شوند.

وی در مورد اینکه آیا دایی خیلی در کنار خط اعتراض نمی کند، گفت: همکاران خود شما اذعان دارند سایپا بیشترین خسارت را از داوری دیده هست. آیا نباید در این شرایط اعتراضی صورت بگیرد ولی امتیازات ما را می دادند الان در جدول دوم بودیم.

صحبتی با رحمتی نداشتیم / درویش

مدیرعامل سایپا در مورد عدم حضور محمدرضا اخباری در لیست بازیکنان سایپا و اینکه بحث انتقال او به سپاهان مطرح شده است هست، عنوان کرد: اخباری را می بینید که مصدوم است و اگر از او بپرسید این مسئله را می گوید او به خاطر ضرب دیدگی روی نیمکت نبود و مشکلی از این بابت وجود ندارد.

وی در مورد اینکه آیا قصد دارند مهدی رحمتی را جذب کنند، تصریح کرد: ما گلر داریم رحمتی دروازه بان بزرگی است ولی این حرف را الان از شما شنیدم. ما سه گلر خوب داریم و اصلا صحبتی در مورد رحمتی نبوده است البته پرسشها فنی به علی دایی مربوط است ولی او چیزی به ما اعلام نکرده است. 

 

۱۰۰۴

مدیرعامل کلوب سایپا گفت : بر اساس موقعیت حساس و شرایط بازی ما حاکم توپ و میدان بودیم و باید در این بازی برنده می‌شدیم.

واژه های کلیدی: لیست بازیکنان | مهدی رحمتی | استقلال | بازیکنان | محمدرضا | برنده | انتقال | استقلال

دانلود

اخبار

آرشیو

گالری عکس

آرشیو

اس ام اس های تازه

آرشیو

آهنگ های پیشواز

آرشیو