انسان همان می شود که اغلب به آن فکر می کند. (کوروش کبیر)
خوش آمدید - امروز : جمعه ۲۹ دی ۱۳۹۶
A
خانه » اخبار » اخبار حوادث » تلگرام محبوبترین و پرطرفدارترین نرم افزار داعش + عکس

تلگرام محبوبترین و پرطرفدارترین نرم افزار داعش + عکس

اپلیکیشن تلگرام + نرم افزارهای موبایلی + اخبار داعش + کانال های تلگرامی داعش + فعالیت داعش در تلگرام + واتس آپ + جیمیل

داعش

تلگرام محبوبترین و پرطرفدارترین نرم افزار داعش + عکس

اپلیكیشن موبایلی رایگان تلگرام، برنامه‌ای ناشناس و رمزگذاری شده،‌ یكی از محبوب‌ترین ابزارهای مورد استفاده از تروریست‌ها است به اندازه‌ای كه ۳۴ درصد از آنها به گفته شركت امنیت سایبری ترند میكرو از تلگرام برای برقراری ارتباط با یكدیگر استفاده می‌كنند

از دیگر اپلیكیشن‌های رایگان محبوب در میان تروریست‌ها می‌توان به سیگنال، واتس‌اپ و Wickr اشاره كرد كه هریك از آنها مورد استفاده ۱۵ درصد از تروریست‌ها هستند. به گفته محققان محبوبیت واتس‌اپ پس از انتشار گزارشی كه نشان می‌داد نیروهای امنیتی با تحت نظر گرفتن این اپلیكیشن ۱۶ نفر را در رابطه با حملات تروریستی دستگیر كرده‌اند، كاهش پیدا كرده‌است.

تعداد كمی از شبه‌نظامیان تندرو نیز از برنامه‌های كمتر شناخته شده ارتباطاتی مانند Surespot و Threema استفاده می‌كنند. تمامی این برنامه‌ها از قابلیت رمزنگاری برخوردارند كه پیام‌های متنی را به كد‌هایی بی سر و ته تبدیل می‌كنند. از این رو ردیابی و تحت نظر داشتن این برنامه‌ها برای دولت‌ها به شدت دشوار و گاه غیرممكن می‌شود.

پس از اپلیكیشن‌ها نوبت به ایمیل می‌رسد. جی‌میل خدمات ایمیل استاندارد مورد استفاده ۳۴ درصد از تروریست‌ها است. این به آن معنی است كه تروریست‌ها به سادگی جذب محبوب‌ترین سرویس ایمیل در جهان شده‌اند كه بیش از یك میلیارد كاربر دارد. اما در جی‌میل نهایتا می‌توان نام واقعی را پنهان كرد و مقامات امنیتی می‌توانند موقعیت جغرافیایی كاربران این سرویس را با درخواست از گوگل دریافت كنند.

سرویس‌های ایمیل نامشخص و مبهم مانند Mail۲Tor و SIGAINT در رتبه‌های دوم و سوم محبوبیت قرار دارند و هریك ۲۰ درصد از تروریست‌ها را به خود جذب كرده‌اند. ردیابی این ایمیل‌ها معمولا برای مقامات دشوار است، زیرا این سرویس‌ها معمولا در قلمروی از اینترنت ارائه می‌شوند كه به شكلی گسترده ناشناخته است و Tor نام دارد.

منبع: همشهری

تلگرام محبوبترین و پرطرفدارترین نرم افزار داعش + عکس

دانلود

اخبار

آرشیو

گالری عکس

آرشیو

اس ام اس های تازه

آرشیو

آهنگ های پیشواز

آرشیو