عشق، فراموش كردن خود در وجود كسی است كه همیشه و در همه حال ما را به یاد دارد.
خوش آمدید - امروز : دوشنبه ۲ بهمن ۱۳۹۶
A
خانه » اخبار » دستگیری باند یاکوزا ها در تهران

دستگیری باند یاکوزا ها در تهران

 

باند یاکوزاها در تهران بزرگ منهدم شد

اعضای گروه یاکوزا پایتخت که با انواع سلاح های سرد و گرم اقدام به زورگیری از شهروندان می‌کردند، توسط پلیس شناسایی و دستگیر شدند.
news


در پی مراجعه تعدادی از شهروندان به پایگاه دوم پلیس امنیت عمومی فاتب در حالیکه مرجوعه ای از دادسرای ناحیه ۳۴ تهران در دست داشتند مبنی بر شرارت و ضرب و جرح آنان توسط یک باند مخوف به سرکردگی احسان معروف به «یاکوزا» پرونده ای در این رابطه تشکیل و رسیدگی به موضوع در دستور کار قرار گرفت.

تحقیقات ماموران حکایت از آن داشت که تعداد ۸ نفر از اراذل و اوباش منطقه غرب پایتخت باند مخوفی را تشکیل دادند که این افراد ضمن سرقت های بزرگ در غرب تهران اقدام به زورگیری می نمایند و پس از ضرب و جرح و گرفتن فیلم از طعمه های خود اموال مالباخته را گرفته و آنان را رها می کنند.

در ادامه تحقیقات پلیسی و با بهره گیری از منابع اطلاعاتی مشخص شد متهمان دارای چندین پاتوق و مخفیگاه می باشند این افراد مسلح به سلاح گرم و سرد بوده و به صورت گروهی اعمال شرورانه خود را انجام می دهند و لذا مراتب به صورت ویژه در دستور کار ماموران پایگاه دوم پلیس امنیت عمومی تهران بزرگ قرار گرفت.

در ادامه پس از گسترده نمودن چتر اطلاعاتی و تشکیل پرونده و همچنین اخذ دستور از بازپرس دادسرای ناحیه ۳۴ تهران اطلاع حاصل شد که این افراد در منزل فردی به هویت «منصور» واقع در بلوار فردوس جمع شده و در حال قمار بازی می باشند که سریعا اکیپی از عوامل مجرب این یگان به موقعیت اعزام شدند اما که متاسفانه قبل از حضور مامورین از محل رفته بودند و در آن مکان دو نفر به نام های «رامین» معروف به «احسان یاکوزا» اراذل اوباش سطح۲ و «منصور» به همراه آلات استعمال مواد مخدر از نوع شیشه دستگیر و در بازجویی از متهمان آنان عنوان داشتند که همدستان دیگرشان به مخفیگاه دیگری واقع در محدوده جنت آباد رفته اند.

سرهنگ علیرضا لطفی، رییس پلیس اطلاعات و امنیت عمومی تهران بزرگ با اعلام این خبر، افزود:

در ادامه ماموران در یک عملیات منسجم و هماهنگ با حضور و عزیمت به محدوده جنت آباد در یک اقدام ضربتی و غافلگیرانه تعداد ۶ نفر دیگر به هویت های ارسلان، کیوان، قدرت، سیاوش، اژدر و اردشیر را دستگیر و به مقر پلیس امنیت عمومی تهران بزرگ منتقل کردند.

دانلود
امتیاز 3.00 ( 4 رای )

اخبار

آرشیو

گالری عکس

آرشیو

اس ام اس های تازه

آرشیو

آهنگ های پیشواز

آرشیو