ارزش انسان به افکار و باورهای اوست
خوش آمدید - امروز : جمعه ۲۹ دی ۱۳۹۶
A
خانه » اخبار » اخبار ورزشی » می‌توانستیم سه چهار گل به استقلال بزنیم/ گفته بودم کرار با من ، کمالوند

می‌توانستیم سه چهار گل به استقلال بزنیم/ گفته بودم کرار با من ، کمالوند

وبسایت رسمی برنامه نود – سرمربی تیم فوتبال گسترش گفت: زیاده‌خواه نیستم، ولی مستحق برد با بیش از یک گل بودیم.

می‌توانستیم سه چهار گل به استقلال بزنیم/ گفته بودم کرار با من ، کمالوند

وبسایت رسمی برنامه نود – سرمربی تیم فوتبال گسترش گفت: زیاده خواه نیستم، ولی مستحق برد با بیش از یک گل بودیم.

عبارات مهم : قرارداد بازیکنان – هواداران
به گزارش وبسایت نود، فراز کمالوند بعد از پیروزی یک بر صفر برابر استقلال در نشست خبری گفت: از همه هواداران عزیزی که از ساعت ها قبل از بازی در گرمای ۵۵ در جه آبادان حاضر شدند و تا دقیقه ۹۰ تیم را تشویق کردند تقدیر می کنم این برد را به آنها و پدر مرحومم تقدیم می کنم که خوشحال است که در شهری که به دنیا آمده پیروز شدیم. هیچ وقت زیاده خواه نیستیم ولی استحقاق پیروزی بیش از یک گل را داشتیم و یک موقعیت گل به استقلال ندادیم ولی ۴ موقعیت صدرصد گلزنی را از دست دادیم. شور هواداران باعث شد خیلی سریع روی غلتک بیفتیم. این تیم اگر مورد حمایت قرار بگیرد بهتر می شود هنوز نتوانسته ایم که پول قرارداد بازیکنان را بدهیم. ولی مسئولان و مدیران کلوب و منطقه ازاد و پالایشگاه پشت تیم هستند. مردم می گفتند سه بار پشت سر هم به استقلال باخته ایم. نباید از ارزش های فنی استقلال کم کنیم ولی گل توپ های شیمبا و کرار گل می شد نتیجه ای غیر قابل باور رخ می داد

کمالوند افزود: من قبل از بازی هم گفتم برد این بازی خیلی خوشحالم نمی کند و از باخت آن هم خیلی مهم نیست ولی خوشحالم که پیروز شدیم.

وی در مورد مصدومیت مرتضی اسدی گفت: پای اسدی یک ضربه خورد و خیلی نگرانش بودم که دچار پارگی عضله نشده باشد که خوشبختانه اینگونه نیست. از نظر معنوی خودم به او وابسته ام با تعویض او بغلانی به تیم آمد که باید از او هم تقدیر کنم که تیم را به خوبی مدیریت کرد. فکر می کنم مصدومیت مرتضی هم جدی نباشد.

سرمربی صنعت نفت تصریح کرد: برد و باخت این بازی مهم نبود تیم ما از هفته های آینده بهتر و هماهنگ تر خواهد شد و با حمایت هواداران سریعتر روی غلتک افتادیم. تمام بازیکنان ما خوب کار کردند. مگنو تمام توپ های اول را زد. در اینجا هم باید به آن عده قلیلی که هر لحظه توی کار صنعت نفت می گذارند بگویم داستان ارزش را جمع کنند و بروند. دیگر وقت آن است که صنعت نفت پا بگیرد. من قول داده ام این تیم رتبه تک رقمی بیاورد.

وی در مورد بازی خوب جاسم کرار نیز گفت: روزی که خواستم کرار بیاید، همه می گفتند او حاشیه دارد ولی دیدید که چقدر خوب بازی کرد. از همان اول هم گفتم بگذارید کرار بیاید مدیریت او را با من من جاسم کرار را به کشور عزیزمان ایران و تراکتورسازی آوردم. قطعاً او در بازی های آینده با تیم هم هماهنگ تر خواهد شد.

کمالوند در مورد اینکه بازی هفته آینده را چگونه می بینید، اظهار داشت: اجازه بدهید تا فردا صبح خوشحالی کنیم.

 

 

می‌توانستیم سه چهار گل به استقلال بزنیم/ گفته بودم کرار با من ، کمالوند

۲۰۲۰

واژه های کلیدی: قرارداد بازیکنان | هواداران | استقلال | بازیکنان | پیروزی | مدیریت | مصدومیت | داخلی

دانلود

اخبار

آرشیو

گالری عکس

آرشیو

اس ام اس های تازه

آرشیو

آهنگ های پیشواز

آرشیو