ارزش انسان به افکار و باورهای اوست
خوش آمدید - امروز : جمعه ۲۴ آذر ۱۳۹۶
A
خانه » پزشکی و بهداشت » اصول تزریق چربی

اصول تزریق چربی

در مورد تزریق چربی چه میزان اطلاع دارید این روش قشنگی تا چه حد جهت سلامتی پوستمان مضر است ؟ماندگاری تزریق چربی تا

اصول تزریق چربی

در مورد تزریق چربی چه میزان اطلاع دارید این روش قشنگی تا چه حد جهت سلامتی پوستمان مضر است ؟ماندگاری تزریق چربی تا چه حد است؟ در چه شرایطی نباید به پوستمان چربی تزریق کنیم؟  با گام به گام تزریق چربی  در این بخش آشنا شوید.

اصول تزریق چربی

افراد علاقه مند به تزریق چربی معمولا سوالات زیادی راجع به این روش دارند، ولی نمی دانند که این سوالات را از چه کسی بپرسند. در ادامه به تعدادی از بااهمیت ترین سوالات در این زمینه پاسخ می دهیم، ولی بهتر است که سوالات جزئی تر را از متخصصان پوست بپرسید. آیا پیوند اتولوگ چربی، تزریق چربی و میکرولیپواینجکشن با همدیگر تفاوت دارند؟ همه این اصطلاحات به یک روش اشاره دارند و هیچ تفاوتی بین آن ها نیست. درواقع، تزریق چربی، پیوند اتولوگ چربی یا میکرولیپواینجکشن، همگی نام هایی هستند که جهت اشاره به روش برداشتن چربی از بدن و تزریق آن به قسمت دیگری از بدن مورد استفاده قرار می گیرند.

آشنایی با گام به گام تزریق چربی

چرا باید تزریق چربی را به جای فیلرهای پوستی دیگر گزینش کنم؟ تزریق چربی که از بافت های بدن خود فرد جهت این کار استفاده می کند، یک فایده مهم و خاص نسبت به فیلرهای مصنوعی دیگر دارد: خطر به وجود آمدن تصویر العمل هایی آلرژیک نسبت به تزریق چربی صفر هست. این درحالی است که استفاده از فیلرهای پوستی دیگر همواره با خطر برانگیختگی تصویر العمل هایی آلرژیک همراه می شود. در روش تزریق چربی از بافت های بدن خود فرد استفاده می شود و بدن هم به آسانی بافت های خودش را در قسمت های دیگر می پذیرد. آیا تزریق چربی با درد همراه است؟ درد ناشی از تزریق چربی باید در همه موارد بسیار کم و حداقلی باشد. ناراحتی های ناشی از این روش هم باید در کوتاه مدت از بین بروند و معمولا با استفاده از مسکّن های خوراکی قابل کنترل هستند. اگر نسبت به درد نگرانی دارید، حتما راجع به مصرف دارو با دکتر مشورت کنید.

تزریق چربی صورت جهت چه افرادی مناسب تر است؟   دوره بهبودی بعد از تزریق چربی چطور خواهد بود؟ دوره بهبودی بعد از تزریق چربی، نسبت به روش های قشنگی دیگر واقعا سریع و راحت هست. با در نظرگرفتن این که در این روش معمولا از ایجاد برش و شکاف در پوست پرهیز می شود، ناراحتی ها و دردها نیز حداقلی و ناچیز هستند. بسیاری از مراجعه کنندگان می توانند در همان روز تزریق چربی، فعالیت های عادی و همیشگی خودشان را دوباره شروع کنند. چربی تزریق شده است معمولا تا چه زمانی باقی می ماند؟ هیچ وقت قطعی و مشخصی را نمی توان جهت دوام تزریق چربی تعیین کرد، چون همواره مقداری از چربی تزریق شده است به وسیله بدن جذب و پراکنده می شود. با این حال، دوام چربی تزریق شده است در حالت عادی از چند ماه تا یک سال متغیر هست. درنهایت هم حدود یک سوم از حجم چربی اولیه در ناحیه تزریق باقی می ماند.

در مورد تزریق چربی چه میزان اطلاع دارید این روش قشنگی تا چه حد جهت سلامتی پوستمان مضر است ؟ماندگاری تزریق چربی تا

ماندگاری تزریق چربی زیاد است یا تزریق ژل؟   آیا جهت رسیدن به نتیجه دلخواه باید چندین بار تزریق چربی انجام داد؟ هرچند که این مساله به خواست مراجعه کننده بستگی دارد، ولی جراحان قشنگی هم معمولا تزریق چربی در چند مرحله را توصیه می کنند. تقسیم بندی تزریق چربی به چند مرحله متوالی، امکان تزریق چربی زیاد را همراه با کمترین آسیب فراهم می کند. البته درنهایت دکتر متخصص یا جراح باید راجع به این مساله نظر بدهد.

سلامتیسم

واژه های کلیدی: استفاده | ناراحتی | همراه | تزریق | بعد از تزریق چربی | تزریق چربی | درد ناشی از تزریق چربی | ماندگاری تزریق چربی

دانلود

اخبار

آرشیو

گالری عکس

آرشیو

اس ام اس های تازه

آرشیو

آهنگ های پیشواز

آرشیو