گنج هائی که در قلب هستند ، قابل سرقت نیستند.
خوش آمدید - امروز : سه شنبه ۳ بهمن ۱۳۹۶
A
خانه » پزشکی و بهداشت » زاویه دار کردن فک و صورت با امواج رادیوئی و تزریق ژل

زاویه دار کردن فک و صورت با امواج رادیوئی و تزریق ژل

زاویه دار کردن فک و صورت یعنی چی؟ تعریفی که پزشکان قشنگی از زاویه دار کردن دارند، این است که اگر جهت بهتر

زاویه دار کردن فک و صورت با امواج رادیوئی و تزریق ژل

زاویه دار کردن فک و صورت یعنی چی؟ تعریفی که پزشکان قشنگی از زاویه دار کردن دارند، این است که اگر جهت بهتر دیده شدن صورت و صورت ی شخص، بعضی از نواحی صورت برجسته شود، به این عمل زاویه دار کردن می گویند. زاویه دار کردن فک و صورت که یک عکل قشنگی محسوب می شود، در مطب دکتر متخصص امکان پذیر است و نیازی به بی هوشی عمومی ندارد. بلکه با یک بی هوشی موضعی کار صورت می گیرد.

زاویه دار کردن فک و صورت با امواج رادیوئی و تزریق ژل

اولین جایی که با برجسته سازی باعث ایجاد زاویه و کاتدار شدن صورت می شود منطقه زاویه فکی است یعنی جایی که استخوان فک تحتانی به سمت گوش امتداد میابد. در بعضی اشخاص در این ناحیه یعنی زاویه فکی به طور مادرزادی فرورفته و محو میباشد که با تزریق ژل هیالورنیک در زاویه فکی باعث استخوانی شدن فک شخص می شود. حال با نگاه به چانه و میزان هماهنگی چانه با زاویه فکی تازه شخص دکتر با مشورت بیمار تصمیم میگیرد که مقداری ژل در چانه تزریق کند.

اصلاح فک با درمان جراحی

در این روش اصلاح فک یا کم کردن اندازه فک تحت بیهوشی عمومی انجام می شود. نشانه از این عمل جراحی جهت زاویه دار کردن صورت و فک این است که اندازه فک تحتانی کم کردن یابد.

زاویه دار کردن فک و صورت یعنی چی؟ تعریفی که پزشکان قشنگی از زاویه دار کردن دارند، این است که اگر جهت بهتر

افزایش حجم صورت با تزریق ژل

تزریق ژل در زیاد کردن حجم صورت و پر کردن نواحی فرو رفته در آن بسیار مناسب هست. در حقیقت تزریق ژل های حاوی هیالورونیک اسید می تواند یک روش درمان ایمن و موثر باشد که در آن جهت دستیابی به اهداف مورد نظر از یک ماده طبیعی موجود در پوست استفاده می شود. با زیاد کردن سن بدن انسان به تدریج مقدار تولید هیالورونیک اسید خود را کم کردن می دهد. علاوه بر این با زیاد کردن سن ظاهر صورت عوض کردن کرده و از حالت وی شکل به حالت حرف ای (A) انگلیسی عوض کردن شکل می دهد. در حقیقت این حالت در نتیجه افتادگی و شل شدن پوست به خاطر از دست دادن حجم و تغییرات استخوانی در ناحیه صورت ایجاد می شود.

تزریق ژل جهت ایجاد تغییرات ظاهری در گونه

در صورتی که گونه های فرد با گذشت وقت صاف شده، این شرایط می تواند باعث افتاده به نظر رسیدن صورت فرد و ایجاد ظاهر مسن و پیر جهت وی شود. امروزه از بزرگ کردن گونه به عنوان یک روش جهت ایجاد ظاهری جوان تر و سالم تر جهت صورت بیمار استفاده می شود. به این ترتیب متخصصان این کلینیک از تزریق ژل هایی مثل رستیلان و ژودرم یا تزریق چربی بدن خود بیمار و نیز پروتز جهت ایجاد ظاهر دلخواه در ناحیه گونه ها استفاده می کنند.

تغییر شکل بینی با تزریق ژل

امروزه از تزریق ژل جهت ایجاد تغییرات محدود در ظاهر بینی همچون:

زاویه دار کردن فک و صورت با امواج رادیوئی و تزریق ژل

  • صاف کردن بینی
  • زاویه دار کردن سر بینی
  • شکل دهی به بافت بینی
  • اصلاح ظاهر ناهماهنگ و از بین بردن افتادگی سر بینی

استفاده می شود.

استفاده از امواج رادیوئی جهت خط چانه

با استفاده از تکنولوژی امواج رادیوئی ما میتوانیم لایه های عمیق تری از پوست را مورد نشانه قرار دهیم و بازسازی دوباره کلاژن در پوست را برانگیخته کنیم. انجام این کار باعث ایجاد تاثیراتی در سفت کردن و بالا بردن صورت و زاویه دار کردن صورت دارد. درمان امواج رادیوئی جهت سفت کردن پوست شل و سست استفاده می شود. چین و چروک را اصلاح میدهد، و بر روی بالا بردن عضلات صورت و گردن موثر است.

زاویه دار کردن فک و صورت یعنی چی؟ تعریفی که پزشکان قشنگی از زاویه دار کردن دارند، این است که اگر جهت بهتر

یک ژل خنک کننده به مناطق تحت درمان اعمال خواهد شد. ميله پتانسيل رادیو فرکانس بر وی پوست قرار میگیرد و انرژی انتقال یافته میشود. از رادیو فرکانس جهت انتقال گرما و انرژی به لایه های عمیق تر پوست استفاده میشود و کلاژن سازی را جنبش میکند، به طوری که نتیجه های مطلوب به دست می آید. این روش به خودی خود حدود ۱۵ تا ۳۰ دقیقه بسته به مناطقی که درمان می شوند طول میکشد. بعد از پیاده سازی روش مقدار قرمزی در سطح پوست انتظار میرود ولی در عرض دو یا سه روز بعد اصلاح خواهد یافت. به غیر از احساس مقداری گرما، این روش یک روش نسبتا راحت و بدون درد هست. هیچ دوره نقاهتی مورد نیاز نیست و تاثیرات این روش بلافاصله بعد از انجام قابل ملاحظه است.

زاویه دار کردن صورت با هایفوتراپی

با بروزترین درمان های معالجه به وسیله آلتراسوند (فراصوت) و تحت تاثیر قرار دادن لایه های عمیق تر پوست، میتوانیم، پوست صورت را سفت کنیم، بالا بکشیم، جوانسازی کنیم و عوارض ناشی از پیری را از بین ببریم. این روش خط چانه را اصلاح میبخشد و یک زاویه دار سازی بدون نیاز به جراحی انجام میدهد.


مقاله مرتبط: هایفو چیست و چه کاربردهایی دارد؟

زاویه دار کردن فک و صورت با امواج رادیوئی و تزریق ژل


SMAS برای جابه جایی صورت

SMAS به وسیله سپتوم با فیبرهای متعدد به درم متصل است و در نتیجه SMAS باعث کشش در سطح پوست صورت می شود. این لایه یه سطح در فاصله ی ۴٫۵mm از اپیدرم واقع شده است و معمولا مشمول بر کلاژن، بافت همبند الاستین و چربی هست. افتادگی پوست در اثر زیاد کردن سن روندی طبیعی محسوب می شود. با زیاد کردن سن، پوست نازک تر می شود و ساده تر آسیب می بیند.

ممکن است هنگام انجام روش مقداری گرما احساس کنید، ولی در عین حال این روش یک روش نسبتا ساده هست. فرآیند انجام این کار ۴۵ دقیقه است و هیچ دوره نقاهتی مورد نیاز ندارد.

لیفت با نخ جهت زاویه دار کردن فک و صورت

یکی از روش های جدیدی که علاقه مندان زیادی دارد و جهت سفت کردن پوست استفاده می شود، روش لیفت با نخ هست. از این روش جهت جلوگیری از افتادگی پوست استفاده می شود. نخ های نازک “پلی دی اکسان” (PDO) که جنبش کننده کلاژن هستند به آرامی در زیر پوست قرار داده می شود، با جنبش رشد کلاژن جدید، اثر سفت کننده را در داخل پوست تولید می کند و نهایتاً به صورت ی شما فرم V شکل می بخشد. این روشی سریع و راحت است که انجام آن در هر منطقه درمان، تنها ۳۰ دقیقه به طول می انجامد.

افراد مجاز جهت استفاده از روش لیفت با نخ جهت زاویه دار کردن فک 

هر بیماری که دچار عوارض پیری باشد، کاندیدای مناسبی جهت این روش هست. بیماران لیفت با نخ اغلب ۲۵ سال به بالا هستند، یعنی از سنی که به تدریج بافت پوست نازک شده است و الیاف کلاژن می شکنند. این عوارض به صورت افتادگی پوست، خطوط عمیق و چین و چروک های صورت، خود را نشان می دهد. جراح با روش لیفت با نخ و زاویه دار کردن فک قادر به خنثی کردن اثرات پیری در صورت ی شماست.

محل های مناسب برای لیفت با نخ

  •     بالا کشیدن ابرو جهت ابروهای افتاده
  •     گونه ها و صورت افتاده و برجسته شدن خطوط خنده
  •     خط چانه افتاده
  •     غبغب
  •     پوست گردن شل شده
  •     برآمدگی بینی

بالا کشیدن به وسیله نخ یک روش غیر جراحی است و یک گزینه جایگزین جهت افرادی است که نمیخواهند یا درمورد جراحی زاویه دار کردن صورت نگرانند.

مزایای زاویه دار کردن صورت با نخ

* دوام نتیجه های این روش بعد از اتمام دوام بالایی تا حدود یک یا دوسال دارند.

* نتیجه های بالا بردن و سفت کردن به وسیله نخ ها تقریبا بلافاصله بعد از آن قابل توجه است.

* هیچ دوره نقاهتی مورد نیاز نیست و ممکن است همان لحظه به انجام کارهای روزانه بازگردید.

معمولا ما حالت زاویه دار صورت خود را به خاطر فرو رفتگی در ناحیه خط چانه از دست میدهیم. فرو رفتگی صورت ما را بی حجم، نحیف و نسبتا مربعی شکل میکند. جهت بازگرداندن حالت وی شکل صورت، زاویه دار کردن و بالا کشیدن صورت میتواند باعث شل شدن این قسمت های تو رفته شود.

فرو رفتگی در خط چانه باعث می شود که شما زاویه دار بودن صورت خود را از دست داده و به دنبال راهی جهت کم کردن این بی حجمی صورت باشید. هنگامی که صورت دارای فرو رفتگی در این ناحیه می شود صورت شخص، مربعی به نظر می رسد. بنابراین روش های ذکر شده است می تواند این حالت مربعی صورت را درمان کند.

هرگونه کپی برداری با نام دکتر سلام و لینک دهی مستقیم مجاز است

مقاله های مرتبط:


لیپوساکشن صورت به منظور داشتن صورت استخوانی

استخوانی کردن صورت بدون جراحی

واژه های کلیدی: افتادگی پوست | عمل جراحی | استفاده | بیماری | زاویه | جراحی | تزریق | SMAS  چیست

زاویه دار کردن فک و صورت با امواج رادیوئی و تزریق ژل

دانلود

اخبار

آرشیو

گالری عکس

آرشیو

اس ام اس های تازه

آرشیو

آهنگ های پیشواز

آرشیو