حافظه، پرونده تخيل و گنجينه عقل، دفتر ثبت وجدان و مخزن انديشه است.(بازيل
خوش آمدید - امروز : دوشنبه ۲ بهمن ۱۳۹۶
A
خانه » پزشکی و بهداشت » معرفی ۵ لایه بردار نیرومند جهت تقویت و قشنگی هرچه زیاد پوست

معرفی ۵ لایه بردار نیرومند جهت تقویت و قشنگی هرچه زیاد پوست

پوست را می توان یکی از آسیب پذیر ترین قسمت های بدن دانست، لیکن این اندام  به صورت مستقیم با عوامل بیرونی در

معرفی 5 لایه بردار نیرومند جهت تقویت و قشنگی هرچه زیاد پوست

پوست را می توان یکی از آسیب پذیر ترین قسمت های بدن دانست، لیکن این اندام  به صورت مستقیم با عوامل بیرونی در ارتباط است و هرگونه آسیبی ابتدا متوجه پوست شماست. همین امور باعث می شوند تا مواظبت از پوست اهمیتی دوچندان داشته باشد؛ یکی از بااهمیت ترین اعمالی که موجب می شود تا پوست سالم تری داشته باشید لایه برداری پوست هست؛ لایه برداری از پوست به روش های مختلفی انجام می شود که در این مطلب به ۵ مورد از نیرومند ترین لایه بردار های طبیعی اشاره خواهد شد. با دکتر سلام همراه باشید.

معرفی ۵ لایه بردار نیرومند جهت تقویت و قشنگی هرچه زیاد پوست

رفت و آمد در مسیر های پر تردد وسایل نقلیه  علاوه بر این که جهت سلامت ریه ها مضر هست، به پوست نیز آسیب جدی وارد می کند واز طرفی استفاده از شوینده های شیمیایی نیز چندان مناسب نیست. به همین علت در این مطلب چند  لایه بردار طبیعی پوست را معرفی می کنیم. قبل از استفاده، صورت را تمیز کنید  و بشویید و در حالی که صورت خیس هست، از اسکراب استفاده کنید. آن را روی صورت بمالید و با حرکت دورانی ماساژ دهید.با لایه برداری،سلول های مرده از سطح پوست برداشته و موجب درخشندگی پوست می شود.

لایه برداری پوست صورت با اسکراب کیوی، روغن نارگیل و عسل

این ماسک سلول های مرده پوست شما را به سطح پوست  می کشاند وباعث روشنی پوست تیره می شود.

پوست را می توان یکی از آسیب پذیر ترین قسمت های بدن دانست، لیکن این اندام  به صورت مستقیم با عوامل بیرونی در

لایه بردای پوست صورت با روغن های گیاهی

اضافه کردن چند قطره روغن معطر به اسکراب ، نه تنها عطر دلنشینی به آن می دهد بلکه آن را مناسب نوع پوست شما می کند . بابونه، گل شمعدانی و صندل جهت پوست خشک مناسب هست، ولی اگر پوست شما چرب است ، از سرو، ترنج و گل شمعدانی استفاده  کنید. بهتر است قبل از استفاده از این اسکراب ها روی تمام پوست ، روی بخشی کوچک آن را امتحان کنید .

لایه برداری پوست صورت با ماست و گردو

ماست طبیعی پایه مناسبی جهت هر گونه اسکراب خانگی است و این عنوان به علت فواید ضد باکتریایی و ضد قارچ آن هست، همین طور با داشتن درصد بالای اسید لاکتیک موجب صاف و نرم شدن پوست خسته می شود .
دو قاشق غذاخوری ماست و دو قاشق غذاخوری گردوی خرد شده است را با مخلوط کن ترکیب کنید و بگذارید به مدت ۱۵ دقیقه بماند . از این مخلوط باید بلافاصله استفاده شود، بنابراین اگر کمی از آن باقی ماند ، می توانید آن را روی نواحی سخت و سفت پوست مثل پاشنه پا امتحان کنید.

لایه برداری پوست صورت با روغن زیتون و نمک دریایی

برای لمس حس تازگی یک بخش نمک و یک بخش روغن زیتون را جهت تهیه این اسکراب ،به طور کامل مخلوط کنید . اگر پوست حساسی دارید، می توانید شکر یا شکرقهوه ای را جایگزین نمک کنید. این اسکراب همچنین آثار شگفتی روی کل بدن دارد ، که در تهیه آن می توانید غلظت نمک را زیاد کنید.

لایه برداری پوست صورت با اسکراب جو ، عسل و ماست

جو یکی از محبوب ترین لایه بردارهای طبیعی است که به علت ملایم بودن جهت پوست های حساس کاربرد دارد. همچنین قابض هست. این شاخصه کمک می کند تا چربی و آلودگی ها از سطح پوست بیرون کشیده شود. عسل به علت خاصیت مرطوب کنندگی طبیعی اش ، یک ماده مناسب جهت اضافه کردن به هرنوع اسکراب هست. تقریبا دو قاشق چای خوری از جو را در نصف لیوان ماست بریزید و با یک قاشق غذاخوری عسل مخلوط کنید. از این مخلوط می توان به عنوان یک ماسک زیاد کردن دهنده رطوبت استفاده کرد .

معرفی ۵ لایه بردار نیرومند جهت تقویت و قشنگی هرچه زیاد پوست

منبع : khorasannews.com

واژه های کلیدی: لایه برداری از پوست | لایه برداری پوست | اسکراب خانگی | لایه برداری | روغن زیتون | مخلوط کن | استفاده | استفاده | معرفی | طبیعی | امتحان

معرفی ۵ لایه بردار نیرومند جهت تقویت و قشنگی هرچه زیاد پوست

دانلود

اخبار

آرشیو

گالری عکس

آرشیو

اس ام اس های تازه

آرشیو

آهنگ های پیشواز

آرشیو