عشق، فراموش كردن خود در وجود كسی است كه همیشه و در همه حال ما را به یاد دارد.
خوش آمدید - امروز : پنج شنبه ۲۸ دی ۱۳۹۶
A
خانه » پزشکی و بهداشت » مدیریت هزینه جهت لیزر موهای زائد

مدیریت هزینه جهت لیزر موهای زائد

لیزر کردن موهای زائد نواحی متفاوت بدن هزینه های متفاوتی دارد. اگرمی خواهید با این روش از شر موهای زائد بدنتان خلاص شوید باید به

مدیریت هزینه جهت لیزر موهای زائد

لیزر کردن موهای زائد نواحی متفاوت بدن هزینه های متفاوتی دارد. اگرمی خواهید با این روش از شر موهای زائد بدنتان خلاص شوید باید به کلینیک های خاص لیزر مو مراجعه کنید. هزینه این عمل بسته به وقت و تعداد شات های این دستگاه ها می باشد. جنس و ضخامت مو نیز در این زمینه از اهمیت خاص ای برخوردار است و می تواند تعیین کننده تعداد جلسات لیزر باشد.

از جمله علل تاثیرگذار بر قیمت لیزر موهای زائد  بخش مورد نظر از بدن افرادی است که  قصد لیزرکردن دارند به عنوان مثال از بین بردن مو از زیر بغل و چانه نسبت به موهای ناحیه کمر و پاها هزینه کمتری دربرخواهد داشت. به صورت کلی لیزر قسمت های وسیع تر بدن وقت و وقت بیشتری میطلبند و در نتیجه علاقه مندان هزینه بیشتری نیز باید بپردازند. بهتر است بدانید هزینه جلسات لیزر موهای زائد صورت، بیکینی، پاها بسته به عوامل  متعددی متفاوت هستند.

مدیریت هزینه جهت لیزر موهای زائد

زمان را از یاد نبرید

از جمله عوامل پراهمیت در هزینه لیزر موهای زائد، هنگامی که است که دکتر جهت عمل لیزر شما میگذارد. به عنوان نمونه هزینه هز ۳۰ دقیقه لیزر ،کمتر از هزینه ۶۰ دقیقه لیزر می باشد. مدت وقت لیزر هم بسته به خصوصیات موی افراد متفاوت متغیر هست. به همین علت مدت وقت لیزر جهت مو با ضخامت زیاد نسبت به موهای نازک کمتر است.

تعداد جلساتی که جهت مراجعین به مطب جهت لیزر موهای زائد تناسلی تعیین میگردد هم می تواند هزینه انها را زیاد کردن یا کم کردن دهد. تعداد دفعات استفاده از لیزر،هم بسته به وسعت بخش مورد نظر بدن و جنس مو بستگی دارد. به عنوان نمونه کسانی که موهای نازکی دارند ممکن است به چهار جلسه نیاز داشته باشند و افرادی که موی ضخیمی دارند به جلسات بیشتری نیاز دارند. بعد این موهای شما هستند که قیمت نهایی را تعیین میکند.  البته ناگفته نماند بعضی از کلینیک ها قشنگی به مشتریانی که جلسات لیزر بیشتری نیاز دارند تخفیفات خاص ای قائل خواهند شد.

لیزر کردن موهای زائد نواحی متفاوت بدن هزینه های متفاوتی دارد. اگرمی خواهید با این روش از شر موهای زائد بدنتان خلاص شوید باید به

برخی از مناطق نیز در تعیین قیمت لیزر موهای زائد، متفاوتند. اگر میل به دارید هزینه کمتری بپردازید باید به مناطقی سفر کنید که هزینه کمتری از شما دریافت میکنند.

وسعت بخشی مورد نظر جهت لیزر هم بر قیمت لیزر موهای زائد تاثیرگذار هست. به عنوان مثال مناطق کوچکتر مانند صورت ، زیر بغل و چانه قیمت کمتری نسبت به قسمت های بزرگتر بدن دارند. به طور کلی اگر قصد لیزر موهای زائد دارید جهت هر قسمت از بدن باید در این کلینیک ها مراجعه کرده و وقت و هزینه صرف کنید. یکی دیگر از راههای موثر جهت کم کردن هزینه های لیزر پرداخت کل تعداد جلسات در جلسه اول است چون اینکار باعث تخفیف گرفتن از این مراکز خواهد شد و قیمت لیزر موهای زائد جهت شما را کم کردن میدهد.

بخاطر نوع عمل لیزر موهای زائد و به علت مهم نبودن آن هیچ یک از شرکت های بیمه  لیزر موهای زائد را تحت پوشش قرار نمی دهند. به همین دلیل، این کار علاقه مندان زیادی نداردو به طور کلی لیزر موهای زائد  از دید بعضی افراد یک نوع ولخرجی به شمار می رود چون قیمت لیزر موهای زائد زیاد است.

در هر صورت اگر روش انتخابی شما جهت برداشتن موهای زائدتان، لیزر هست، بهتر است قبل از آن به همه عوامل تاثیرگذار در این رابطه دقت کنید و از این طریق هزینه های لیزر موهای زائد خود را مدیریت کنید.


در این باره زیاد بخوانید:نکاتی حول و حوش لیزر موهای زائد


هرگونه کپی برداری با ذکر نام دکتر سلام و لینک دهی مستقیم مجاز است.

مدیریت هزینه جهت لیزر موهای زائد

واژه های کلیدی: لیزر موهای زائد | تعداد دفعات | موهای زائد | کلینیک | مدیریت | تعداد دفعات عمل لیزر | قیمت لیزر | قیمت لیزر موهای زائد

مدیریت هزینه جهت لیزر موهای زائد

دانلود

اخبار

آرشیو

گالری عکس

آرشیو

اس ام اس های تازه

آرشیو

آهنگ های پیشواز

آرشیو