کامیابی تنها در این است که بتوانی زندگی را به شیوه خودسپری کنی.
خوش آمدید - امروز : یکشنبه ۱ بهمن ۱۳۹۶
A
خانه » پزشکی و بهداشت » بهداشت و ارتقاء سلامت » برای بزرگ شدن سینه چه باید کرد؟

برای بزرگ شدن سینه چه باید کرد؟

 بسیاری از زن ها میل به به داشتن سینه های بزرگ دارند، ولی راه رسیدن به این میل به را نمی دانند. در این مقاله راحت ترین و ایمن ترین روش های داشتن سینه های بزرگتر را بیان می کنیم.

برای بزرگ شدن سینه چه باید کرد؟

بسیاری از زن ها میل به به داشتن سینه های بزرگ دارند، ولی راه رسیدن به این میل به را نمی دانند. در این مقاله راحت ترین و ایمن ترین روش های داشتن سینه های بزرگتر را بیان می کنیم.

چند روش راحت جهت بزرگ شدن سینه ها

راضی بودن از ظاهر خود یکی از چیزهایی است که زن ها همواره به دنبال آن هستند، لیکن زن ها زیاد اوقات از آنچه در آینه می بینند راضی نیستند. آنها هر سال جهت رسیدن به ظاهر خود، خلاص شدن از سلولیت ها، تقویت پوست ارزش و قشنگ به نظر رسیدن، هزینه زیادی پرداخت می کنند.

عبارات مهم : مواد غذایی – رژیم غذایی
تکنیک های زیادی که کم و بیش مؤثر و کم و بیش ساده هستند وجود دارند که باعث می شوند به جراحی پلاستیک که هزینه بالایی دارد و طبیعی نیست، نیازی وجود نداشته باشد.

یکی از بزرگترین پرسشها و معضل های زن ها، اندازه سینه هایشان است. با آنکه اغلب تکرار می شود که سایز سینه ها چندان اهمیتی ندارد، ولی با این حال داشتن سینه هایی با اندازه معقول و مناسب، مطلوب است و باعث می شود که زن ها حس بهتری نسبت به ظاهر خود داشته باشند.

اگر شما هم به این می اندیشید که داشتن سینه های بزرگتر، جذابیت شما را زیاد می کند، بدانید که روش هایی وجود دارد که می توانید این ایده را عملی کنید. ولی هرگز فراموش نکنید که سایز سینه شما ناگهان از ۱ به ۵ نمی رسد! ولی حقه های زیر به شما کمک خواهد کرد تا سینه هایتان را به میزان معقولی درشت تر کنید.

۱٫ بزرگ کردن سینه با ورزش کردن

اغلب می گویند ورزش کردن عالی ترین درمان جهت همه چیز هست. البته این عنوان صحت دارد و ورزش موجب تقویت روحیه، وزن کم کردن، مبارزه با اضطراب و افسردگی و در کنار همه اینها موجب بزرگ شدن سینه ها می شود.

بعضی تمرین ها هستند که سینه هایتان را درشت می کنند و باید در این مورد با مربی خود مشورت کنید. در میان عالی ترین تمرین هایی که جهت این نشانه وجود دارند، ما شنا سوئدی ضربدری با دمبل و تمرینات شبیه به آن را پیشنهاد می کنیم که به شما کمک می کنند تا عضلات سینه را تقویت کنید.

برای بزرگ شدن سینه چه باید کرد؟

۲٫ بزرگ کردن سینه با نوشیدن روزانه آب پاپایا papaya یا شیر

شیر و آب پاپایا (میوه ای مربوط به مناطق امریکا که تقریبا تازه وارد کشور عزیزمان ایران شده است است) را در رژیم غذایی روزانه خود جای دهید و مشاهده کنید که چطور به زیاد کردن سایز سینه هایتان کمک می کند. در واقع شیر و آب پاپایا حاوی ویتامین ها و مواد معدنی هستند که به رشد سینه ها کمک می کنند. اگر نمی توانید آب پاپایا را بگیرید، خود این میوه را در سالاد میوه یا اسموتی استفاده کنید. توصیه جالب اینجاست که میلک شیک موزی هم به رشد سینه ها کمک می کند.

۳٫ بزرگ کردن سینه با کرم های طبیعی

درست است که این کرم ها به بزرگ شدن سینه ها کمک نمی کنند، ولی موجب تقویت آنها می شوند. مواظبت روزانه از سینه ها بسیار مهم هست. توصیه ما به شما این است که فقط کرم هایی بخرید که مختص سینه هستند و فقط حاوی مواد طبیعی هستند و هر چیزی را به سینه هایتان نمالید!
نکته: کرم هایی با پایه گیاهی و علفی بسیار خوب هستند.

۴٫بزرگ کردن سینه با تخم کتان

شاید دانه های کتان معجزه نکنند، ولی این دانه ها حاوی فیتواستروژن Phytoestrogens هستند، نوعی از استروژن گیاهی که به رشد سینه ها کمک می کند. ولی توصیه اینجاست که نباید توقع تأثیر فوری از این دانه ها داشت.

دانه های کتان عنصری مکمل جهت بزرگ کردن سینه ها هستند؛ اگر به طور متعادل از آنها استفاده شود، این دانه ها به تدریج به رشد بافت سینه کمک می کنند و اثرشان را خواهید دید. می توانید دانه های کتان را به صبحانه، ماست، اسموتی، سالاد و غذاهای دیگر اضافه کنید و میل نمایید.

 بسیاری از زن ها میل به به داشتن سینه های بزرگ دارند، ولی راه رسیدن به این میل به را نمی دانند. در این مقاله راحت ترین و ایمن ترین روش های داشتن سینه های بزرگتر را بیان می کنیم.

۵٫ بزرگ کردن سینه با گیاه های دارویی

درست مانند میوه ها و سبزیجات، گیاهان دارویی هم اغلب مزایا و فایده های متعددی جهت سلامت بدن دارند.شبدر قرمز، شیرین بیان، رازیانه، میوه نخل بادبزنی، شنبلیله، یام وحشی و ترشک میشی جزو عالی ترین گیاه های طبی و دارویی هستند که جهت سینه ها مفیدند. جهت اطلاع از فایده های زیاد این گیاه های با دکتر خود مشورت کنید و سپس از آنها استفاده نمایید.

۶٫ بزرگ کردن سینه ریشه پنیرک پف نبات

ریشه پنیرک پف نبات کاملاً آشنا شده است است (بله این گیاه در اصل جهت ساختن پف نبات یا همان مارشمالو استفاده می شد) و اصولاً به شکل قرص فروخته می شود. بسیاری از زن ها از ریشه این پنیرک جهت بزرگ کردن فوری سینه ها استفاده می کنند. با این حال، باید توجه داشت که قبل از مصرف باید حتماً با دکتر خود مشورت کنید.

اگر دلیلش را می پرسید باید بگوییم که مصرف این ریشه با داروهای دیگر باعث می شود که اثر آن کاملاً از بین برود. قبل از مصرف مکمل های غذایی، باید از دکتر خود اطلاعات کافی بگیرید.

۷٫ بزرگ کردن سینه با قرص ضدبارداری

سالهاست که زن ها قرص های ضدبارداری را نه تنها جهت دوری از باردار شدن بلکه جهت داشتن قاعدگی های منظم و همچنین جهت بزرگ کردن سینه ها، مصرف می کنند. بر کسی پوشیده نیست که این قرص ها به آسانی و به سرعت سینه ها را درشت تر می کنند، زیرا حاوی استروژن هایی هستند که به جنبش کردن رشد سینه کمک می کنند.

اگر پزشکتان به شما توصیه کرده که قرص ضدبارداری مصرف کنید، خوشحال باشید لیکن این قرص ها مزیت دیگری هم برایتان دارند. اگر مصرف این قرص به شما توصیه نشده شاید بهتر باشد مکمل طبیعی پیدا کنید، لیکن در واقع این قرص ها طبیعی نیستند و ممکن است عوارض جانبی برایتان داشته باشند.

۸٫ بزرگ کردن سینه با شنا سوئدی (پوش-آپ)

در مورد اول به این عنوان اشاره کردیم که ورزش کردن به تقویت عضلات سینه و در نتیجه بزرگ شدن آنها کمک می کند. تمرینات شنا سوئدی نیز به نیرومند کردن کل بدن به خصوص سینه کمک می کنند. این تمرین تمرین دشواری هست، ولی نتیجه های مؤثری دارد.

۹٫ بزرگ کردن سینه با جذب پروتئین

برای بزرگ کردن سینه ها مهم است که میزان جذب پروتئین بدنتان را بالا ببرید.غذا خوردن به روشی نامتعادل یکی از دلایل مهم عدم سرزندگی و شادابی هست. بنابراین باید میوه ها و سبزیجات و مواد مغذی و سرشار از پروتئین کافی مصرف کنید، گردو، شیر، تخم مرغ، ماهی، کره بادام زمینی، مرغ، تخم کدو حلوایی، ماست یونانی و غیره از این دست مواد غذایی هستند. نوشیدنی ها قند دار (نوشابه و …) فست فود و … را از رژیم غذایی خود از بین بردن کنید.

۱۰٫ بزرگ کردن سینه با ماساژ دادن سینه ها

ماساژ دادن منظم سینه ها فایده های زیادی دارد. نه تنها این کار به داشتن سینه های سفت کمک می کند، بلکه آنها را درشت تر نیز می کند. اگر قرار است این کار را انجام دهید، باید نحوه صحیح انجام آن را یاد بگیرید. از دکتر متخصص زنان راهنمایی بخواهید و تکنیک های درست و مؤثر ماساژ سینه را جستجو نمایید.

نتیجه این روش شما را شگفت زده خواهد کرد. ماساژ به زیاد کردن جریان خون و گردش فیتو استروژن های موجود در خون کمک می کند. این کار موجب جنبش تولید پرولاکتینی* Prolactin می شود که به رشد سینه ها کمک می کند.

برای بزرگ شدن سینه چه باید کرد؟

* پرولاکتین Prolactin : هورمونی است که از هیپوفیز(غده ای در مغز) ترشح می شود. هورمون پرولاکتین در طی دوران حاملگی و شیردهی زیاد کردن می یابد. پرولاکتین به طور طبیعی در مقادیر کم در مردان و در زنان غیر باردار وجود دارد. نقش مهم پرولاکتین، در روند شیردهی (تولید شیر پستان) است.

۱۱٫بزرگ کردن سینه با کنار گذاشتن عادات بد

باور کنید یا نکنید، عادات بد باعث می شوند که رشد سینه هایتان متوقف شود. جهت مثال، سیگار کشیدن از رشد سینه جلوگیری می کند. مصرف زیاد الکل نیز نه تنها سینه ها را از بین می برد، بلکه موجب سرطان نیز می شود.مصرف زیاد قهوه، زیاد کار کردن (و در نتیجه استرس زیاد)، خواب کافی نداشتن، علل دیگر رشد نکردن سینه ها هستند.

۱۲٫ بزرگ کردن سینه با مصرف مواد غذایی سرشار از استروژن

ثابت شده است است که مواد غذایی سرشار از استروژن می توانند به زیاد کردن سایز سینه ها کمک کنند. البته این بدان معنا نیست که باید در تمام روز غذاهایی مصرف کنید که حاوی استروژن هستند تا بتوانید به سرعت سینه هایتان را بزرگ کنید. مصرف غذاهایی که استروژن دارند، مانند غذاهایی با پایه سویا، میوه ها، سبزیجات، مرغ، تخم مرغ، تخم بادیان رومی* یا انیسون Anise، تخمه آفتاب گردان، تخم کتان و دانه های کنجد به رشد بهتر سینه ها کمک می کنند.

 بسیاری از زن ها میل به به داشتن سینه های بزرگ دارند، ولی راه رسیدن به این میل به را نمی دانند. در این مقاله راحت ترین و ایمن ترین روش های داشتن سینه های بزرگتر را بیان می کنیم.

* انیسون Anise:گیاهی با دانه های بسیار معطر است که آن را بادیان رومی نیز می گویند و بسیار شبیه به رازیانه است.

۱۳٫ بزرگ کردن سینه با انجام کارهای خانه

شاید این مورد به مذاق زن هایخوش نیاید… زن های مدرن شاید نتوانند به آسانی زندگی بدون جارو برقی، لوازم آشپزخانه برقی، آرام پز، مایکروفر و دیگر وسایل آشپزخانه که کارهای روزانه را تسهیل می کنند، را تصور کنند. ولی توجه داشته باشید که انجام دستی کارها باعث می شود که حرکات دست و بازو زیاد شود و در نتیجه عضلات سینه ها قویتر شوند.

۱۴٫ بزرگ کردن سینه با مصرف چربی های سالم

همه چربی ها چربی های بد نیستند. برای سالم ماندن و همچنین زیاد کردن سایز سینه هایتان، باید از مصرف چربی های بد و روغن های گیاهی تبدیل شده است اجتناب کنید و چربی های سالم مصرف کنید. به علاوه، چربی های سالم شما را چاق نمی کنند. تخم مرغ، ماهی (سالمون، ساردین، تن و قزل آلا)، گردو، آووکادو، روغن زیتون، کره بادام زمینی و لوبیا همه منابعی عالی از چربی های سالم هستند که به بزرگ شدن سینه هایتان کمک می کنند.

۱۵٫ بزرگ کردن سینه با جذب ویتامین بیشتر

کمبود ویتامین هم بر سلامتی و هم بر رشد سینه ها اثر سوء دارد.ویتامین ث یکی از ویتامین های مهم و اساسی جهت تولید کلاژن و اِلاستین*
Elastin است
. ویتامین آ به اصلاح جوان سازی پوست و بازسازی سلولی کمک می کند. ویتامین ب۶ نقشی حیاتی در تشکیل گلبول های قرمز ایفا می کند. در نهایت ویتامین ای به کم کردن ریسک مبتلا شدن به سرطان سینه کمک می کند.

برای بزرگ شدن سینه چه باید کرد؟

* الاستین Elastin:دومین پروتئین مهم لایه میانی پوست بعد از کلاژن پروتئینی به نام الاستین است که ۴ درصد وزن خشک درم را تشکیل می دهد.

اگر می خواهید زیاد بدانید : بزرگ کردن سینه با روش های طبیعی و موثر!!

اگر می خواهید زیاد بدانید : مشکلات پستان های بزرگ و راه حل آن

گردآوری: گروه سلامت سیمرغ
seeorgh.com/health
منبع: bartarinha.ir


واژه های کلیدی: مواد غذایی | رژیم غذایی | تقویت پوست | ویتامین | استفاده | روزانه | ویتامین | طبیعی | پاپایا

برای بزرگ شدن سینه چه باید کرد؟

برای بزرگ شدن سینه چه باید کرد؟

دانلود

اخبار

آرشیو

گالری عکس

آرشیو

اس ام اس های تازه

آرشیو

آهنگ های پیشواز

آرشیو